Aşk-ı Memnu Kanal D

Gerçi bende küçük evlenmiştim:kedi::kedi:

tabi şimdi söyle bir şey de var, roman zaten günümüz Türkiyesinde geçmiyordu.Şİmdi holding patronu, cemiyet hayatından bir ailenin lise mezunu kızının 18 yaşında uzaktan da olsa bir akrabalığı olan biriyle evlenmesi pek inandırıcı değil.Normalde o kızın üni.sınavı gibi birşey için endişelenmeyip Amerika^da veya Avrupa'da üni.ye gitmesi beklenirdi.4 sene sonra da buraya dönüp babasının işlerine girişirdi.Şu an Nihal'in eğitimi tamamen rafa kalkmış durumda.Lise mezunu olarak kalması o aile için normalde olacak şey değil.

Daha yeni netten izliyorum..mafoldumben
Bu bölümde ne entrika, ne entrika.Süperdi yaa...Firdoş ayrı..Hizmetçisi katya da onun öğrencisi..Onda ayrı entrika..Katya, en güzel türkçe konuşan ,doğu blok hatunu bu arada.
.
Nihal saftiriğinin babydolle evi turlamaya çalışması komikti..Ona hiç yakışmıyor..Ayılı pijamalar neyine yetmez ki..olmuyor kızım,olmuyor..yerimseniben
Sonbahar ın sarı yapraklarıyla harmanladığı bahçede ,eski günleri hatırlamak, ne de kahretti Bihter cadısını.lülülülülülü.Oh olsun..firdoşun planlarına kim karşı koyabilir ki..Çıldır Bihter Çıldır..lülülülülülü
Beşirin salaklıkları dizboyuydu..salaklıklarına salaklık ekliyor....

Yeni şöfer adayı,bir şöfer için fazla yakışıklı.a.s.Bihter buna da musallat olmasın..Şöfeer..şöfeeerr..:nazar:

Daha yeni netten izliyorum..mafoldumben
Bu bölümde ne entrika, ne entrika.Süperdi yaa...Firdoş ayrı..Hizmetçisi katya da onun öğrencisi..Onda ayrı entrika..Katya, en güzel türkçe konuşan ,doğu blok hatunu bu arada.
.
Nihal saftiriğinin babydolle evi turlamaya çalışması komikti..Ona hiç yakışmıyor..Ayılı pijamalar neyine yetmez ki..olmuyor kızım,olmuyor..yerimseniben
Sonbahar ın sarı yapraklarıyla harmanladığı bahçede ,eski günleri hatırlamak, ne de kahretti Bihter cadısını.lülülülülülü.Oh olsun..firdoşun planlarına kim karşı koyabilir ki..Çıldır Bihter Çıldır..lülülülülülü
Beşirin salaklıkları dizboyuydu..salaklıklarına salaklık ekliyor....

Yeni şöfer adayı,bir şöfer için fazla yakışıklı.a.s.Bihter buna da musallat olmasın..Şöfeer..şöfeeerr..:nazar:

:roflol:bence de şöferrr yakışıklı.bitter behlül, şöfor filan derken arada bülent de büyüyormuş.kadın evden çıkmaya gerek bile duymaz naniknanik

slm kızlar.a.s.gördünüzmü reklamları,cok hoş bi filme benziyor..yine bi eser filme uyarlanıyo..ayrıca müzigini de bittim.cok güzel..sanırım yine toygar ışıklı..hihoyyyt

başlık sahibi arkadaş nerde acaba, hiç katılmıyor bize, merak ettim gerçekten, başlığı açtı kaçtı herhaldekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

OnlyTime, bende müziklerine bayılıyorum:1rolleyes::1rolleyes:

Du bakalım..Hilmi nin Truva atı, şöferden ne numerolar çıkıcak..
Saftirik nihalin, o beyaz etekli kostümü , yıktı beni..sositososito

Canım canım.. kurumuş gül ve piyanodan gelen musiki Behlülü etkiledi...Şeniz
Galiba Nihale yakınlaşcak bu oğlan..Amaaan gitsin..

Yapmayın ama Behlülcüğümü ağlatmayıııın..Çık aradan Zilli Bihter...
Ama şöferde aklımda yaaa:asigim:..İki arada kaldım, şimdi bende..:kafamçokkarıştı
:roflol::roflol:

Konu sahibi arkadaş benimde dikkatimi çekti..
Aylardır ortada değil..Siteye girişi yok..
Neyse memnun kalacaktır..Zira, biz onun yokluğunu fazlasıyla doldurup..
Diziyi sahiplendik bile......
:içelim:

Konu sahibi arkadaş benimde dikkatimi çekti..
Aylardır ortada değil..Siteye girişi yok..
Neyse memnun kalacaktır..Zira, biz onun yokluğunu fazlasıyla doldurup..
Diziyi sahiplendik bile......
:içelim:

O yokken büyüttük konuyu, baya bir okuma yapması gerekir dönerse siteye kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5Evet Biankacım..kaydirigubbakcemile3
Emek veriyoruz:hulya:..Yemedik yedirdik ,içmedik içirdik..kaydirigubbakcemile3

başlık sahibi bize çooook şey borçlu diyosun, herşeyi onun için yaptık demi:hulya:
ay bu arada yeni şöfer heç yahuşuklu değil ya, alakası bilem yok
:dilcikar::dilcikar:

başlık sahibi bize çooook şey borçlu diyosun, herşeyi onun için yaptık demi:hulya:
ay bu arada yeni şöfer heç yahuşuklu değil ya, alakası bilem yok
:dilcikar::dilcikar:

Katarakt mı var? gözünde chess..CADIARZUDalyan gibi çocuk tu.:kedi:.Biraz tazeydi ama neyyyse..yerimseniben

Ben beğendim valla..

Hem Behlül ü..Hem şöferi..Bir koltukta iki karpuz olur mu ?oluuuur..oluuuurrr..

(çok aç gözlü gördüm kendimi..Bi de evde kociş var etti üüüüüççç...):1shok:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ben buraya laf yetiştirmekten şöföre fazla bakmamışım yüzünü bi türlü hatırlayamadımkaydirigubbakcemile3

Nasıl bi şeydi yahu:uhm:

X