Aşk-ı Memnu Kanal D

Yeni yahuşuklu şöfer de, çok zekiymiş..
Yanında yedek cv bile getirmiş..Efferin şöfere..
zemuszemus

Nihalin Matmazeli ziyarete giderken ,koluna taktığı çanta ne kötüydü beee..akannehir
Ayakkabı kutusuna sap takmışlar .akannehir.onu da Nihalin koluna takmışlar ,gibiydi..
kafamçokkarıştı

Bi de gamyoncuiremsuşöferin ağzı iyi laf yapıyo..:jeyyar:Adnana, güveninize layık olmaya çalışıcam filan diyooo..:1ninca:
Bağladı Adnanıı iki dakkada..

sabah sabah sakin kafayla bi bakim dedim topige.
anam kopardınız beni çok yaşayın la.
replemek isdedim ama sonra dene diyo namıssız. borcum olsun.

bu arada nihalin hormonları tavan yapmasında kimin yapsın yaş 18 evde behlül gibim bi adam eee çok görmeyin la.:nazar:

sabah sabah sakin kafayla bi bakim dedim topige.
anam kopardınız beni çok yaşayın la.
replemek isdedim ama sonra dene diyo namıssız. borcum olsun.

bu arada nihalin hormonları tavan yapmasında kimin yapsın yaş 18 evde behlül gibim bi adam eee çok görmeyin la.:nazar:

biz 18 yaşındayken ne tipitiptik kimbilir, kadın olma çabaları falankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu balo da da ,dananın kuyuğu kopacak ta ,ne olacak acaba?
Balo şöyle, balo böyle dikkatleri baloya çekmeye çalışıyorlar..
Behlülle Nihalin nişanını ilan edeceklerdir belki de?

Bu balo da da ,dananın kuyuğu kopacak ta ,ne olacak acaba?
Balo şöyle, balo böyle dikkatleri baloya çekmeye çalışıyorlar..
Behlülle Nihalin nişanını ilan edeceklerdir belki de?

bakalım kim neler giycek neler takcek.
paraya kıysınlarda şöle şatafatlı sahneler çeksinler.

Hemde çok..Üzerine bir 18 yıl daha yaşadım..kafamçokkarıştı
kaydirigubbakcemile3

ah ahhh şimdi 18 lik bi çıtır olmak vardı. :kedi:

Beren Saat'ten dizi hakkında çarpıcı açıklamalar

Oyuncu Beren Saat, Kanal D'de Güneri Civaoğlu’nun sunduğu Şeffaf Oda programında Aşk-ı Memnu dizisiyle açıklamalar yapıp hakkındaki eleştirilere yanıt verdi.

Beren Saat programda, rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi hakkında da açıklamalar yaptı. Kanal D ekranlarında Bihter karakteriyle herkesin başını döndüren Saat, dizinin ilerleyen bölümlerinde Behlül’ün, Nihal’in aşkına karşı koyamayacağını söyledi.

Behlül-Nihal aşkının Firdevs’in zorlamasıyla başladığını ancak yaşananların zamanla düzmece olmaktan çıkacağını dile getiren Saat, “Behlül, saf ve masum aşkı Nihal’de tanıyacak ve ona karşı koyamayacak. Bihter’i ise zor günler bekliyor. Ben buna ‘Bihter alev alıyor’ diyorum. Aşk-ı Memnu’da çok lezzetli bir dönem başlıyor” dedi.

Beren Saat'ten dizi hakkında çarpıcı açıklamalar

Oyuncu Beren Saat, Kanal D'de Güneri Civaoğlu’nun sunduğu Şeffaf Oda programında Aşk-ı Memnu dizisiyle açıklamalar yapıp hakkındaki eleştirilere yanıt verdi.

Beren Saat programda, rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi hakkında da açıklamalar yaptı. Kanal D ekranlarında Bihter karakteriyle herkesin başını döndüren Saat, dizinin ilerleyen bölümlerinde Behlül’ün, Nihal’in aşkına karşı koyamayacağını söyledi.

Behlül-Nihal aşkının Firdevs’in zorlamasıyla başladığını ancak yaşananların zamanla düzmece olmaktan çıkacağını dile getiren Saat, “Behlül, saf ve masum aşkı Nihal’de tanıyacak ve ona karşı koyamayacak. Bihter’i ise zor günler bekliyor. Ben buna ‘Bihter alev alıyor’ diyorum. Aşk-ı Memnu’da çok lezzetli bir dönem başlıyor” dedi.

Yansın tutuşsun...:lepi:
Tip olarak Nihalle Behlülünde yakıştığı söylenemez..Hikaye böyle napalım..
Ama Behlül PeykerleŞeniz, tam bir uyum içinde olurlardı..:1rolleyes:

adnan bey diyorki behlüle doğrumu duyduklarım uzun zamandır duymazdan görmezden geliyordum diyor birde karısıyla ilgili gerçekleri görse çok ağır bu adnan bişeyi görmesi duyması çok zaman alıyor boynuzları keçi boynuzunu geçti

çok ahlak dışı bir dizi olarak buluyorum ,bu tip diziler fazlasıyla çoğaldı ,insanlar izledikçe bu tip ilişkilerin meşru olduğunu düşünmeye başlıyor ,kabullenmeye başlıyor ve toplum bu şekilde gitgide yozlaşıyor ,bizim zaaf yönlerimizi bulup dizilere aktarıp ne güzel de bizi kullanıyorlar ,bu tip diziler izlendikçe bizim toplumuzdaki yozlaşmalar devam edecek ,bu işler arz -talep meselesidir ,arkadaşlar lütfen bizler de bu tip dizileri takip etmeyelim ,kanallarda çok daha güzel konuları olan şeyler varken neden bunlar tercih edilir anlamıyorum

X