Aşk-ı Memnu Kanal D

yok behlül bihterin banyosuna saklanmıştı. acıların çocuu behlülün hiç banyosu olmamış :sinifsinif:

kaydirigubbakcemile3

şu chuck ye bayıldım ya hakikaten hilmi olmuş delikafadulden yakında behlül le nihal beraber olursa bihter de git gide chuck olucak, çünkü kendide evde lanet saçan biri olduğu için :roflol:

yok behlül bihterin banyosuna,bihter de behlülün balkonuna saklanmıştı.....

yok behlül bihterin banyosuna,bihter de behlülün balkonuna saklanmıştı.....

kaydirigubbakcemile3 habire bir yere saklandıkları için hatırlamak zor oluyor desenize :))

Chucky Hilmi de 2 kelime etmek için karısının evine gelip viskisini almış oturmuş, bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı moduna girmişyerimseniben msj çekse aynı kapıya çıkardı. defol git dediler sonuçta

bu chucky nin gelini nerde kızzkaydirigubbakcemile3

adam bozuk plak gibi, demek melih bey takımından oldunuz ha, hepinizi mahfedicem, hepinizi pişman edicemkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

chess canım ya fragman yok mu aradım taradım ortalıı bulamadım ben........

yok canım ya bende göremedim, herhalde yarın yada yarından sonra çıkar, uyanık webmasterlar 54. bölüm diyolar ama hep eski fragmanlar çıkıyokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bugün şefaf odaya konuk olan beren saat şunları dedi

artık dizide son viraja girdik..
-artık nihal&behlül aşkı başlayacak..güneri cıvaoğlu "gerçek aşk mı, kurmaca mı" diyerek bir soru sordu..
-önce kurmaca olan sonra nihal in saf ve masumluğundan behlül etkilenecek, dedi..ve ekledi ""romana göre tabi"..

Behlül bu kadar masum aşkı çok hakediyo etkilensin bakalım:umursamaz:

Behlül bu kadar masum aşkı çok hakediyo etkilensin bakalım:umursamaz:
nihalde ünvrsteye hazırlanacağına saten gecelik derdinde pek masum değil gizliden öpmeler gecelikl beklemeler gögüs dekolteleri felankafamçokkarıştı nihalde bitter gibi tutku yok ki
reyting de düşer biz serada köhnelerde merdiven altlarında ilşki istiyorduk şimdi herkes nihal ve behlülü biliyor gizlilik nerde o sahneler nerde olacak:tomato:

Behlülle nihal bu sefer bihterden kaçarlar..

Gizli gizli köşelerdekaydirigubbakcemile3

Bence Nihal bu işlerle uğraşacağına evlerinin yanında bulunan Arşimet Dershanelerine gitsin :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…