Aşk-ı Memnu Kanal D

ıyidir ecmelim..Senden naber?kaydirigubbakcemile3

Evet heyecanlandırsınlar artık bizi yeter..:umursamaz:

Neydi o eski günler bu topikte:nazar:

ednan nihale behlülün arasını yapmaya çalışıor
behlül bana söyleyemediğin ne var diyor bir söylese ne var diye :mymeka:
bihtere aşık olduğunu deli gibi sevdiğini söylüyor ama ednan duyuyor
ben o aşk cümlelerini nihal için söyledim deyip sıyrılacak behlül ve
nihal dört ayak üstüne düşecek

İyidir ecmelim..Senden naber?kaydirigubbakcemile3

Evet heyecanlandırsınlar artık bizi yeter..:umursamaz:

Neydi o eski günler bu topikte:nazar:

iyidir canım çok şükür.
bi kaç bölümdür tadı tuzu yok şu nihal işi devreye bi girse behlül ün git gelleri biraz ekşın tamamdır işte.

evet dizinin heycanın kalmadığı topicimizden belli oluyor eskisi gibi değiliz

geçenlerde bi radyo programında dinlemiştim.
lisede okuyan iki genç kız kitapçının önünden geçerken biri diğerinie" aaa aşkı memnunun kitabını çıkarmışlar" demiş.bu konuşmaya şahit olan bir dinleyici anlatmıştı bunu.
pes dedim. gençlik ve eğitim sistemimize pes dedim valla.

geçenlerde bi radyo programında dinlemiştim.
lisede okuyan iki genç kız kitapçının önünden geçerken biri diğerinie" aaa aşkı memnunun kitabını çıkarmışlar" demiş.bu konuşmaya şahit olan bir dinleyici anlatmıştı bunu.
pes dedim. gençlik ve eğitim sistemimize pes dedim valla.

Şahit olan kişi Zülfü Livaneli:1rolleyes:

arkadaşlar yorum yapamadık sorun vardı sitede ama takip ediyoruz dizimizi nihalede yazık aşık kız şımarıkça davran ıyor ama aşk insan ne aptallıklar yaptırıyor işte
aşk a,sı aptallık ş,si şapşallık k,si kafasızlıkmış

hilalcim evet burdada bi arkadaş yazmıştı hatta başka bi arkadaşta kesin esra ve ceyda kardeşlerdir demiştidelikafadulden
ne yazıkki şaka gibi

valla bende alem fm de nihat sırdarın programında dinlemiştim şeker.
esra ve ceyda kardaşler kimmiş kuu
pek bi cahil kalmışım

salak numarası yaparak ünlü olmaya çalışıyolarya aslında çok kurnazlar inek şabanlık yapıyolar ama şabanı sevrdik onlara uyuz olduk

hayır canım
zülfü livaneli değil.
programa telle katılan bir vatandaştı. ünlü biri değil yani.

Bunu duyan ve köşesinde yazan Zülfü Livaneli canım..Şimdi herkes bunu konuşuyo..Radyoda her kimse kendi duydu gibi anlattıysa hata etmiş..:1rolleyes:

48. Bölüm Özet

Firdevs, Nihal üzerine plan yapıyor

Firdevs Hanım, Behlül’ün Bihter için tehlike olmasına engel olmak için Nihal üzerine plan yapıyor. Behlül ile Bihter’in arasındaki ilişkinin boyutunu bilmese de, bir şeyler olduğunu başından beri hisseden Firdevs Hanım, Behlül’ün Bihter için tehlike olmasına engel olmak için Nihal üzerine plan yapar. Nihal’in Behlül’e karşı olan hislerini, Adnan Bey’e dile getiren Firdevs, planını yavaş yavaş uygulayacaktır. Bu konuşmanın gizli tanığı Cemile olur.
Adnan Bey, kızının kalbinde büyüttüğü aşkı ilk kez bu kadar ciddiye alır.
Annesinin neler planladığını anlayan Bihter tehlikenin büyüklüğünün farkındadır. Gelecekte yaşanabilecek olayların tedirginliğini şimdiden hisseder.
Mutfaktakiler Behlül ve Nihal’in arasındakileri Cemile’den öğrenir. Beşir, Behlül’ün amcasına olan büyük ihanetini perdelemek için Nihal’i kullandığından emindir. Buna mutlaka engel olması gerektiğini düşünür. Firdevs’in ateşlediği küçük yangın giderek büyüyecek, hiçbir şeyden haberi olmayan Nihal’i ve Behlül’ü içine almaya başlayacaktır.

behlülün yerinde olsam nihali tercih ederdim zaten, bihter kocasını aldattığına göre benide aldatır diye düşünürdüm:roflol:

ya ben inatla behlülle nihali hiççççççççç yakıştıramıyom.bi yandan da nasıl bi aşk çıkacak ortaya çok merek ediyorumm sırnaşık şey sırnaşık şey

ya ben inatla behlülle nihali hiççççççççç yakıştıramıyom.bi yandan da nasıl bi aşk çıkacak ortaya çok merek ediyorumm sırnaşık şey sırnaşık şey

ay canım nasıl bi aşk olsun, nihal behlüle yapışık kuala gibi gezer artık, zaten dibinden ayrılmıyodu, o zaman fiziksel olarak aralarından su sızmasına izin vermezkaydirigubbakcemile3

Ben de nihalle behlülün aşk yaşamasını hiç istemiyorum..Ama olacak ne yazık ki! Nihal çok yılışık davranıyo sinir oluyorum..

benim merak ettiğimde behlül bihtere bu kadar aşıkken bir anda nihale nasıl aşık olacak o kadar zaman yanındaydı çocuk gibi görüyodu kızı dank mı etcek kafasına

X