Aşk-ı Memnu Kanal D

bihter çooook acınası hallere düşcekmiş, müjde ar ın dediği gibi geneleve mi düşcek acabakaydirigubbakcemile3

hemen açtım. ama bitmişşşşş

canım ben açtığımda yaprak dkümünden bahsediyolardı aşkı memnunudan az bahsettiler zaten, ben 2 dizinin senaristlerinin aynı olduğunu bilmiyodum şaşırdım valla

bu işlerden en çok bihter zararlı çıkcakmış anlıycağın, 2. sezon adnan anlıcakmış artık dizinin finaline doğru anca anlıcak yani süper zeka
kaydirigubbakcemile3

firdevs hanımın yemekte giydiği kıyafetlerde çok ilginç boyunluk takmış gibi dimdik duruyor...

Yaaaaa tam Kanal D'yi açtım fragmanın sonuna denk geldim... Adnan Bey merdivenlerden çıkıyordu ve Behlül kime diyordu bilmiyorum ama "Seni gerçekten çok seviyorum.." diyordu.. Adnan'da duydu... Aradım nette; ama bulamadım:KK43:(

canım ben açtığımda yaprak dkümünden bahsediyolardı aşkı memnunudan az bahsettiler zaten, ben 2 dizinin senaristlerinin aynı olduğunu bilmiyodum şaşırdım valla

bu işlerden en çok bihter zararlı çıkcakmış anlıycağın, 2. sezon adnan anlıcakmış artık dizinin finaline doğru anca anlıcak yani süper zeka
kaydirigubbakcemile3
evet az durmuşlar sen yazdıktan 5 dk sonr açtım gitmişlerdi.
bende şimdi duydum senaristlerinin aynı olduğunu, adamın nası bi hayal dünyası var düşünün 2 dizisi de çok izleniyo.
aşkı memnu haziranda bitmesin ya devam etsin birazda nihalle behlülün aşkını izleyelim.
bihterde önce hapse sonra tımarhaneye düşsün -tatlicadiarzu-

firdevs hanımın yemekte giydiği kıyafetlerde çok ilginç boyunluk takmış gibi dimdik duruyor...

ama ne kadar şıktı bayılıyorum firdevsin kıyafetlerine ben ya.
bu bölümde dikkat ettim de bi akşam yemeği için firdevsin kıyafeti ne kadar abarıktı, bihter duş aldı üstünü değiştirdi falan. ya ben ne zenginler biliyorum misafirleri olmadıkça eşofmanını çekip uyukluyo adamlar. yemek için giyinmek çok abartı bişey.
ha bide bu bölümde behlül cenabet gezdi :roflol:
hani ednan bihtere saldırınca yıkanmadan atölyede kalmıştı ya,
bu bölümde de behlül hemen istanbula döndü o kızı alıp.
bi de cenabet cenabet araba sürdü, ya kaza yapsaydı
pis gidecekti :roflol:

Adnan Nihal- Behlül aşkını Matmazel ile konuşuyor. Firdevs en iyisi Behlül'ü evden göndermek diyor.. Behlül Hilmi Bey'i Elif'in evinden çıkarken görüyor ve Nihat'ın boğazına yapışıyor tüm bildiklerini anlat diye.. Bihter Behlül'e annesinin Adnan Bey'e Nihal ve senin aranda aşk olduğunu söylemiş diyor.. Behlül gülüyor ve Bihter'de Adnan seni evden uzaklaştırınca bakalım böyle gülecek misin diyor..

Son olarak Adnan Bey merdivenlerden çıkarken salonda Behlül Bihter'e seni seviyorum. Senden vazgeçemem, kopamam diyor ve bunları Adnan Bey duyuyor... Bu hafta heyecan yine dorukta..
zemuszemus

evet az durmuşlar sen yazdıktan 5 dk sonr açtım gitmişlerdi.
bende şimdi duydum senaristlerinin aynı olduğunu, adamın nası bi hayal dünyası var düşünün 2 dizisi de çok izleniyo.
aşkı memnu haziranda bitmesin ya devam etsin birazda nihalle behlülün aşkını izleyelim.
bihterde önce hapse sonra tımarhaneye düşsün -tatlicadiarzu-

yok canım, yazarları farklı biliyosun ama kitaptan uyarlayan senaristler aynıymış ve 2 side kadın, bu arada bence bu dizilerin izlenme rekorları kırmasının bi nedeni senaristlerin kadın olması ne de olsa kadınlar diğer kadınların neye ilgi duyduğunu daha iyi bilir

yok canım, yazarları farklı biliyosun ama kitaptan uyarlayan senaristler aynıymış ve 2 side kadın, bu arada bence bu dizilerin izlenme rekorları kırmasının bi nedeni senaristlerin kadın olması ne de olsa kadınlar diğer kadınların neye ilgi duyduğunu daha iyi bilir

kesinlikle evet. kaydirigubbakcemile5
madem kadın aramıza alalım bizden de iyi senaryolar çıkıyo, süper bişey çıkarırız.
belki de okuyordur burayı dimi ama yerimseniben

kızlar aşkı memnunun oyununu yapmışlar acayip komik...:roflol: oyunda bihterle behlülü ednan,madmazel ve beşir görmeden öpüştürmeye çalışıyorsun. onlar gizlice öpüştükçe sen puan kazanıyorsun... asıl komedi ise beşirin saksının arkasında saklanıp arada bakması...:roflol: saksının önündede kedi var bir tane...:roflol: ednan da elinde bir mektup onu okuyor... çokkk komik yaaa..sırnaşık şey.

tekrarı var şimdi, bu adnanla nihal niye birbirlerine taklım diyolar ya, ne ki bu taklımkaydirigubbakcemile3

taklım deil canım tatlıım diyolar

yok yok canım özelikle dikkat ettim sanırım tatlım demenin şirincesi

bu arada fargmanı izledim, behlül bihtere seviyorum hemde çok seviyorum diyo, adnanda merdivenlerden bunu duyuyo ama çok seviyorum derken nihali kast ettiğini sancak s.lak

bu arada nihalle yakıştırılmak behlülün hoşuna gitcek bence eskisi gibi aşırı tepki göstermicek sanki bu duruma, bihterde hoşuna gitti bakıyorum bu durum bakalım adnan seni evden uzaklaştırmak isterse yine, böyle gülebilecekmisin diyo

Valla senaristin aynı olması cuk diye oturdu.bende diyordum iki dizide de bu kadar entrika aldatma falan filan ne kadar hayal gücü var adamlarda

eevt fragmanı izledim hareketlenio dizi gerçekten delikafadulden

behlül çok seviorum deli gibi seviorum dio ve bunu adan duyuo, ancak kesin nihalden bahsedio zannetcek hihoyyyt

kitaptaki gibi ilerlemeye başladı dizi, kitaptada firdevsin sölemsiyle böle bişe ortaya çıkıodu, behlül ve nihal ilk başlarda ciddiye almıodu ve behlül bihterle takılmaya devam ediodu, aradan zaman geçtikçe nihale aşık oluodu ve bihterden tamamen uzaklaşıodu..

ve bihter çıldırıodu delikafadulden

ya behlül birisine gerçekten aşık olsunda başka bişe istemem, cemile veya katya bile olabilir yani :roflol:

fragman nerde kızlar;ben yakalayamadım;merak ettimmm..
bu arada evet taklım diyorlar;nihal küçükken tatlım diyemezmiş:)))

kızlar aşkı memnunun oyununu yapmışlar acayip komik...:roflol: oyunda bihterle behlülü ednan,madmazel ve beşir görmeden öpüştürmeye çalışıyorsun. onlar gizlice öpüştükçe sen puan kazanıyorsun... asıl komedi ise beşirin saksının arkasında saklanıp arada bakması...:roflol: saksının önündede kedi var bir tane...:roflol: ednan da elinde bir mektup onu okuyor... çokkk komik yaaa..sırnaşık şey.

off ya 46 kere öpüştürebildim:roflol:

X