Aşk-ı Memnu Kanal D

benim merak ettiğimde behlül bihtere bu kadar aşıkken bir anda nihale nasıl aşık olacak o kadar zaman yanındaydı çocuk gibi görüyodu kızı dank mı etcek kafasına

Bence behlülün bihteri bırakmasının bi nedeni vicdan azabı olacak..Amcasına daha fazla haksızlık yapmak istemiycek heralde..CADIARZU Sonra ki bi nedende Behlül karakterinde birinin çabuk bıkması ayran gönüllü olmasıCADIARZU

Beşir napcak acaba bakalım..Nihal Behlül olayını duyunca.CADIARZU

Ne yapacaksa Beşir yapcak yine sherincim...Ama sezon sonunda..Şimdi başlar sezon sonuna kadar anca bi şeyler yapar iştekaydirigubbakcemile3

ay canım nasıl bi aşk olsun, nihal behlüle yapışık kuala gibi gezer artık, zaten dibinden ayrılmıyodu, o zaman fiziksel olarak aralarından su sızmasına izin vermezkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 CHESS çok fenasınn yaa lülülülülülü

beşir napacak ince hastalıktan tahtalı köye gidecek söyleyemeyince hastalanıp acısından ölecek

Son düzenleme:
ya tamam biliyorum kitaba göre nihalle evleniyo behlül,ve bihter de intihar ediyoda!! ben dizinin böyle biticeyini bildiyim için ,artık seyretmek istemiyorum.
sonuçta herşey belli.ama konunun dışına çıksa senaristler behlille bihter sonundea kavuşsalar, bence daha güzel olur.
zaten sonu belli olan vede kötü biten bir şey olduğu için, ben artık izlemek istemiyorum diziyi.

ama bi yanım hala izliyo bile bile kaydirigubbakcemile3
ednan bey matmazelle olsa behlül bihterle nihade beşirle daha ii olmazmı ne dersiniz kızlarbenneyaptımkibenneyaptımki

bilmiyorum,sıkıldım artık,aynı dudaktan kalbe gibi,sakız gibi uzatıyorlar,ben onu da bıraktım izlemeyi:umursamaz:,büyük final izledimyerimseniben,sadece,zaten hep en son bölüme herşey sıydırıyorlar:kahve:,sıkıci:sinifsinif:

oh olsun bihtere son zamanlarda pek bi havalandı:eek:lmaz:behlülü bırakacaksan tam bırak yok seveceksen tam sev ya:eek:lmaz:behlüle bağırıp sonra yatağında yatmakla olmaz bu işler:umursamaz:nihal ile behlül de olmaz ki nihal çok çocuksu eski haline dünsün o çocuksu yüze o kıyafet ve makyaj hiç yakışmıyorkafamçokkarıştıbeşir de korkağın teki kaç kişinin hayatı onun elinde o susuyor korkak:mymeka:güya seviyor nihali insan sevdiği kızın gözünün önünde evlenmesine nasıl dayanır düğün günü mü söyleyecek:mymeka:firdevs hanım da evin resmen paparizisi sana ne be kadın kızını kurtarmaya çalışırken iki gencin hayatını bir babanın yüreğini yakıyorsun:dilcikar:

Behlülle Nihal kitabın sonunda evlenmiyolar...Daha doğrusu evlenemiyolar...:nazar:

yeni bölümde adnan bihterle behlülü konuşurlarken duyuyor ve büyük ihtimalbehlülün nihala olan aşkını bihtere anlatıyor sanacakhalbuki behlül bihtere aşkını veryansın ediyor bizim salak adnan anlamayacak tabi ..behlüle bu bölüm saçı çok yakışmış ya çok tatlı olmuş elifi yakalıyor sanırım ortalık karışıyor, peykerin kocasıyla adı şimdi aklıma gelmiyor birbirlerine giriyorlar.. aman behlül napıcan o elif kaşarını ya sana nihal lazım bakalım nihale ne zaman vurulacak bihterin modası elbet geçer:roflol:...

merabalar..
dün aşkı memnu ve yaprak dökümünün.seneristleri. bi programdalardı..

behlül ve nihal evlencekleri gün bihter intihar edecekmiş..

beşir adnana son bölümlerde söyleycekmiş..
tamamen kitaba göre gidcekmiş..dizi..

yaprak dökümündede.leyla kötü yola düşcekmiş..
hayriye..leylayla beraber yasıcakmı..ali rıza felç geçircekmiş..
aile dagılacakmış.akannehir

Behlülle Nihal kitabın sonunda evlenmiyolar...Daha doğrusu evlenemiyolar...:nazar:

evlenemesin tabi iyi olur :1closedeyes: behlül bey öle kolaymı sıyrılacak bu işten yanınamı kalacak zaten o lüks yaşamı kaybetmek behlüle ölümden beter olur....sırnaşık şey

Büyük gün geldi sonundakaydirigubbakcemile3

Bu akşam biraz hareketlense dizi hiç fena olmaz kaç haftadır baydıakannehir

X