Aşk-ı Memnu Kanal D

evet az durmuşlar sen yazdıktan 5 dk sonr açtım gitmişlerdi.
bende şimdi duydum senaristlerinin aynı olduğunu, adamın nası bi hayal dünyası var düşünün 2 dizisi de çok izleniyo.
aşkı memnu haziranda bitmesin ya devam etsin birazda nihalle behlülün aşkını izleyelim.
bihterde önce hapse sonra tımarhaneye düşsün -tatlicadiarzu-

ama ne kadar şıktı bayılıyorum firdevsin kıyafetlerine ben ya.
bu bölümde dikkat ettim de bi akşam yemeği için firdevsin kıyafeti ne kadar abarıktı, bihter duş aldı üstünü değiştirdi falan. ya ben ne zenginler biliyorum misafirleri olmadıkça eşofmanını çekip uyukluyo adamlar. yemek için giyinmek çok abartı bişey.
ha bide bu bölümde behlül cenabet gezdi :roflol:
hani ednan bihtere saldırınca yıkanmadan atölyede kalmıştı ya,
bu bölümde de behlül hemen istanbula döndü o kızı alıp.
bi de cenabet cenabet araba sürdü, ya kaza yapsaydı
pis gidecekti :roflol:

kız zaten yıkansada temizlenemez o behlül boşver yıkansa ne olur yıkanmasa ne olur.

Teşekkürler, çok heyecanlı olacak gibi.Ednan Behlül'ün dediklerini gene Nihal'e yoracak orası belli.

orası kesin canım ama acaba adnan bu defa ne tepki vercek, daha önce magazinde beraberler diye çıktıkları zaman, behlüle bi süre kaybol demişti, şimdi sanacak ki, nihalle behlül birbirlerine deliler gibi aşık, belki daha farklı bakar bu defa, daha sıcak bakabilir

oo fragmanlarda verilimiş...
kesin o adnanın duydukları yine bizim beklediğimiz gbi çıkmıcak..
bence o duyduklarını nihale yorucak..
hani seviorum falan dioya behlül...

Adnan behlülün o deli gibi seviyorum lafını nihal için söylediğini sanıcak..

valla bende sizler gibi düşündüm tv fragmanı izlediğimde bayanlar nihal için söylüyor diye algılayacak :mymeka:

şuan aşkı memnunun senaristleri var ntv de, dizi haziranda bitiyormuş ve artık dizi bayagı hareketlencekmiş

isabet olmuş,yaprak dökümüne dönmücek en azından..aferin kadınlara...evet fragmandan da anlaşıldığı gibi baya bi hareket kazancak dizi...geçen hafta çok kötüydü :KK43:

aaaa bir sezon daha uzatmıycaklar yani diziyi çok şaşırdım walla alışmıştık biz lastik gibi uzatılan dizilere o zaman gerçektende hareketlenmesi lazım dizinin sıkmaya başlıyo b&b nin aşkı

SENARıSTLERDEN AÇIKLAMA
"Aşk-ı Memnu'da asıl hikaye şimdi başladı" diyen dizinin senaristlerinden temponun bundan sonra artacağına dair açıklamalar geldi.

"Bihter ve Behlül aşkını Adnan Bey öğrenecek mi?" sorusuna ise senaristler; " Evet, öğrenecek ama dizinin sonlarına doğru" diye cevap verdiler. Romana sadık kalınacağının sinyallerinin de verildiği programda Behlül ve Bihter'in kavuşamayacağı da anlaşıldı.

Kendilerine reyting rekortmenleri de denilen Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, izleyicilere bir de kötü haber verdiler. "Hem Yaprak Dökümü hem de Aşk-ı Memnu için bu sezon final olacak" dediler.

orası kesin canım ama acaba adnan bu defa ne tepki vercek, daha önce magazinde beraberler diye çıktıkları zaman, behlüle bi süre kaybol demişti, şimdi sanacak ki, nihalle behlül birbirlerine deliler gibi aşık, belki daha farklı bakar bu defa, daha sıcak bakabilir

Bana da öyle geliyor, hatta Firdevs'in doldurmaları ile bu işi düşünmezken, kızımın mutluluğu için diye düşünerek evliliğe olumlu baktığını söyleyecek.

hem de ne kudurur valla bihterden korkulur kadının gözü dönüyo birden :kızgın: :.çırpındıkcada batacakmış.behlül yaktın milletin başını be ne behlülmüş beee :nazar: daha da heycanlı olacak galiba

Ne kadar heyacanını kaybetti bu topik...:umursamaz:

Her şey Behlül Bihteri yatağa atana kadarmışkaydirigubbakcemile3Hoş yatağada atmadı seraya attı yakaydirigubbakcemile3

Ne kadar heyacanını kaybetti bu topik...:umursamaz:

Her şey Behlül Bihteri yatağa atana kadarmışkaydirigubbakcemile3Hoş yatağada atmadı seraya attı yakaydirigubbakcemile3

Naber tatlım.
evet topik baya durmuş.
ama bu sezon sonmuş galiba hereketli günler yakındır.

X