Aşk-ı Memnu Kanal D

bi de elifin salak elifin adamla birlikte olduğuna inanamıyorum harbi salaklık sırf intikam alacam diye kendini düşürdüğü duruma bak hilmi de resmen iğrenç ıyyyyyyyyy :mymeka:

yok canım elif tokatlamadı hilmiyi, karısı tokatladı, çünkü hilminin yalan söylediğini anladı, anlkaraya gitcem demiştişti ama gitmememişti, karısı beni aldatıyosun diye patlattı tokatı
bihter taksi çağırdı, taksici sürekli dikiz aynasından bihteri süzdü durdu, kızlar taksiciden bi malzeme çıkcağını düşünüyolarlar
bişey olmadı dün aslına bakarsan firdo nihali fiştikledi, behlül sen bayılınca sana çok ilgi gösteriyo dedi, akabinde nihal bayıldı, bihter sürekli behlüle bitti bitti dedi, elif s.lağı, sırf hilmiyyi kullanmak için onla yattı
hepsini toplarsan pek bişey olmamış ya, en son sahne firdo adnana nihal behlüle sırılsıklam aşık diye anlatırken nihalin behlüle kuala gibi yapışmış haline bakıyordu adnan orda öyle bitti

Son düzenleme:
ılk defa bu bölümü beğendim.
En azından bol konuşmalıydı, sevişme içerikli değildi.
Yani sevişme bölümlerine karşı değilim ama bazen artık bıktırana kadar öpüşme ve sevişme gösteriyorlardı.
Ben bunu severek izledim güzel bir bölümdü.

:jeyyar:

taksici dikizledi çünkü gazetede resmi vardı oradan tanıdı bihteri taksici olaya karışırsa bihteri ancak tehdit eder kötülere bişey olmaz

NTV'de ekrana gelen Güzel Haberler programında konuşan Müjde Ar, bir dönem kendisinin oynadığı Bihter karakteriyle ilgili ilginç değerlendirmeler yaptı.

Dizide Behlül'ün Bihter'i aldattığını ve Bihter'in bu duruma çıldırdığını belirten Müjde Ar, "Eski Aşk-ı Memnu'yu biz 7 bölümde bitirmiştik. Çünkü romanın boyu o kadar. Bu böyle uzadıkça uzadı, uzadıkça uzadı. Korkuyorum biraz daha uzarsa Bihter randevu evine düşecek. O hale geldi" diye konuştu.

Facebook'ta Aşk-ı Memnu dizisi için açılan gruptan bahseden Müjde Ar, orada yer alan şu mesajı okudu ve stüdyoyu kahkahaya boğdu:

"Aşk-ı Memnu, genel izleyici kategorisinden olmasın, gelecek nesil, yengelere saldırmasın."

Televizyon Gazetesi.com

Hilmi nin yediği tokada bayıldım..alkisalkisalkis
Nihalin numaradan bayılıp,behlül odasına gidince zınk diye ayağa kalkması ilginçti..
Tam da Firdoşumun olayı Atnan a anlatmasının üzerine, Behlül le nihal in sarmaş dolaş, salona gelmeleri ne ile sonuçlanacak bakalım?..:uhm:
Nooldu kızlar ya.. bu hafta pek ilgi yok diziye galiba..
Fragman olaydı da seyredeydik..:içelim:

hilmiye karısı çok iyi yaptı...hilmiye az bile:mymeka: behlülün hediye ettiği ayna çok güzeldi..
bence aynanın anlamı baktıkca beni hatırlarsın demekti ..bihterin cavabı çok güzeldi adnan bunu yatak odamıza koyalım dedi çok anlamlı bi cevaptı.. :roflol: nihalin bayılması tamamiyle numaradandı :umursamaz: amacı behlülün dikkatini çekmekti firdevs hanımın dediği çok doğruydu salak onun oyununa geldi.. zaten bu dizinin sonunda behlül nihale aşık olacak onunla kaçacakmış bihterde avucunu yalar o aynaya baksın baksın dursun...:roflol:hihoyyyt elif salağın teki o ancak hilmi gibi salaklara layık birisi...:mymeka:

o hilmi bey o tokadı nası yedi yaaaa.....valla içim soğudu:)))
kızlar fragman yok dimi...

ilahi müjde ar, güzel konuşmuşsun ama senin çevirdiğin filmleri de izledik.:jeyyar:
facebookdaki yazıyada çok güldüm bu arada. nerden buluyolar bu lafları

Müjde Ar'a ne oluyosa sanane isterse 10 sezon devam ettirirler iyiki bi oynamışsın önceden çekmişsin filmi her yerde söyleyip duruyo ya uyuz oldum

tokatla hilminin karizma yerlere düştü valla ne tokattı.. ama iyi oldu ona çok gıcık ukala bi adam yaa

Baykuş suratlı Hilmi..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Firdoşun Beyaz entarisi çok hoştu hat kütür mü dür nedir? ise
Zaten dizide bir tek onu hoş giydiriyorlar, yaşa hürmeten filan herhalde..:lepi:
Cemile yine uyuz kraliçesiydi..Besleme modeli saçına hiç dayanamıyorum..yerimseniben

Son düzenleme:
Müjde Ar'a ne oluyosa sanane isterse 10 sezon devam ettirirler iyiki bi oynamışsın önceden çekmişsin filmi her yerde söyleyip duruyo ya uyuz oldum

Bu Bihter rolü ona teklif edilsin diye bekliyodu heralde..60 yaşına gelmiş ama bi umut taşıyodu demek ki..akannehir

Firdevs hanım bi röportajında dizide ki kıyafetlerini kendisinin aldığını söylemişti..

kızlar kaçıncı bölümde kaldı bunlar fragmanıdaa bulamadım zatennnnnnn mafoldumben

Ya ben bu bihterin yüzüğüne takıldımmm kaldımmmmmmm,bu bölümde ağlarken dikkatimi çekti parmağındaydı alyansııı.ama o evde bırakmamışmıydı kazadan önce kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Son düzenleme:

Evet bırakmştı... Benim de dikkatimi çekti yüzüğü... Bu dizi de herşeye alışmak lazım

şuan aşkı memnunun senaristleri var ntv de, dizi haziranda bitiyormuş ve artık dizi bayagı hareketlencekmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…