Aşk-ı Memnu Kanal D

Şu nihalde iki de bi behlül mü geldi demiyo mu patlat bi tane diyo şeytan:mymeka:

cnm bunlar BBG evi gibi işleri güçleri yokk behlül mü geldi bihtermi gitti ednan hissemi aldı kim kime ne dedi
bukadar dedikodu yapılacak evde neden abiye giyiyorlar sosyal olsalar tamam
yığınlada para var gidin bir faaliyete katılın oyalanın sonra kim gedi kim gittin demeyin

bbg evi tabi,behlül bihteri götürüyo evi:roflol:

Faaliyetleri başka yönde onların:jeyyar:

valla bende o kadara para olcak bide nihal gibi evin genç kızı olcam neler yapmazdım ki eve uğramazdım be

behlülün odası boşmuşmuş hemende nasıl kıvırıyo ya

kantoron çiçeği dedi yaa...:roflol: taam uydu valla bu arada beslemenin saçları hakikaten çok kötü katlı yaptırsaydı daha hoş olurdu ama kolyesi çok hoşuma gitti maviş boncuklu...bihter daha çok ağlarsınnn sana az bile..:roflol:Çok üzgünüm çoook

ya kızlar sizdede geç açılıyomu sayfa yoksa benim pc demi sorun var:gitme:

evt geç açılıyo yine kandırmışlar bizi behlül deil ednanmış

Nasıl yalan söylüyo nihal behlül beni aradı diye:mymeka:

valla bende o kadara para olcak bide nihal gibi evin genç kızı olcam neler yapmazdım ki eve uğramazdım be

valla canm ya işi gücü behlül kızın çok sevdiği kardeşi ile bukadar ilgilenmiyor
bülo bunları derdinden delü olacak oda babasının intikamını eliften alır büyünce. kuzen yeğen ilişkisinden bir dizi daha izleriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…