Aşk-ı Memnu Kanal D

adnan nihal hastalanmasın diye behlülle konuşucak bence ilişkileri olursa onaylayacağım felan diyecek..behlülde bihterden intikam için nihale yaklaşıp sonra gerçekten aşık olucak..beşirde bunu üzerine ilişkilerini açıklayacak..gidişat sanki böyleymiş gibi geldi bana..elifede helal valla ne kızmış çıkarları için hopp girdi yatağa

çok ama çk kötü bi bölümdü..

nihal karakterini toparlıycaklarına hergeçen gün dahada batırıolar..

şimdi klasik "kızım seni sevio oyüzden böle hasta sana yıllarca emek verdim bi nevi baban oldum.. senden bunu istirom behlül lütfen nihalle evlen" muhabbetini yaparsa ednaaannn yuh derim yaniiiiii akannehir

kızlar geçen hafta kzım benle beraber oturup diziyi seyretti özellikle behlül bihter sahnesi müzikli olduğu için dikkatle bakmıştı..bugün reklama girince dizi ,hııı lülül bitti anne dedi.(yani behlül bu arada kızım 2 yaşında)kumandayı alıp lülül aç lülül aç diye ağladı..başlayınca gitti tvnin önüne baygın baygın behlüllü sahnelere baktı..

ay çok şeker :roflol:

şimdiden behlül hayranı olmuş delikafadulden

müjde ar diyo ki, biz aşkı memnuyu 7 bölümde bitirdik kitap o kadardı çünkü, bu diziyi o kadar uzattılarki, korkarım bihter geneleve düşecek yada vurcak kendini sarıyerden aşağıkaydirigubbakcemile3

nihalin bayıldıktan sonra behlüle kuala gibi yapışması çok gıcıktı bu arada makyajsız bayagı değişik olmuş, yani psikolojik olarak sırf firdo öyle dedi diye pat diye bayılıvermeside ayrı enteresan

ay valla komedi dizisi olacak yakında kaydirigubbakcemile3 bu firdo şeytanın sağ bacağı valla korkulur..nasıl işliyo milleti o da o uyuz nihailin işine geliyo hiç sesi çıkıyormu hasbam.behlül de sıkı bi dayağı hakediyor bence adnan bu behlü firdo be bitter 3 lüsünü paket yapıp kapıya koysa ama nerdeeeeeeee :lepi: :lepi: :lepi:

arkadaşlar dün akşam misafirim vardı seyremedim netten nasıl seyredebilirim tekrarını teşekkürler :enbuyukkk:

bence nihal bile bile bayıldı valla hiç inanasım gelmedi gerçektwn bayıldığına....

firdo dediya behlül sen hastalanınca ilgileniyor senle diye....

aman daha bi gıcık olmaya başladı nihal....

ben sonunu isleyemedim ama hediye getirdiya behlül ne aldı falan derken amcasına boynuz almıştır diye düşünmüştüm görmüyorya boynuzlarını adnan bey görsün diye ama ayna almış bihterin iki yüzlülüğünü göstermek için almış aynada mesaj var ayrıca sayfalar açılmıyor mesaj yazamıyorum o yüzden bir kaç gündür sitede sorun var bakalım bu mesajım gidecekmi

Son düzenleme:
ayy çok şeker yaa Şeniz

kahvekolik senin senaryoyu taksici duymuş:roflol:

hihihih :jeyyar: o taksiciden bişey çıkacak bak kahvekolik demişti dersin :)

yataktaki kız bihteri görmedi çünkü bihter o kadar profesyonel ki. sevdiği adamı yatakta başka kadınla yakalayan bir kadın anında olay çıkarmaz mı, bizim profesyonelse sessizce aşağı inip evin dışında pöykürdü behlüle.

dün akşam ki bölüm den hiçbişey anlamadım hiç heyecan yoktu ,, hilminin yediği tokat süperdiialkisalkisalkis...bu taksici adam dert olacak ilerleyen bölümlerde banada öle geldi ,, bihterinde ne cesaret gitti behlülün odasında uyudu:1shok:

ayy ben erkenden uyudum kaldım yaaa yazdıklarınızdan anlamaya çalıştım da biri bi özet geçsin yaw elif foskisi neden hem herifle yatıp hem tokatladı ? nihal neden bayıldı? bihter o dağın başından geri nasıl döndü? ayy işte yazın bişiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…