Aşk-ı Memnu Kanal D

behlül nihale aşık olcak o bölümler gelsin artık yaa akannehir elifte hemen o kart zamparayı çağırdı onların kötü bi planı var ama bakalım ne

behlülün manda gibi arabada böörmesi iğrençti.....

bihterin aptal tiripleri ve gıcık hareketlerine sinir oldum....

beşir gene matmazele söylemedi oda bi elime geçerse çok fena yapacağım....

elif salağı kart zamparayı çağırdı sanki behlül ona ne yaptıysa intikam diye tutturdu.....

bihter şimdiki oyunuda behlülü kıskandırıp deli etmek....

offf sıktı artık ya adam gibi bilsin ednan yada senaryoyu değiştirsinler.... baydı artık bu gel gitler.....
akannehir

elif salağı kart zamparayı çağırdı sanki behlül ona ne yaptıysa intikam diye tutturdu.....

offf sıktı artık ya adam gibi bilsin ednan yada senaryoyu değiştirsinler.... baydı artık bu gel gitler.....
akannehir

bencede :lepi: katılıyorum sana behlül ne biçim böğürdü öyle arabada kıpkırmızı oldu zaten kadın gibi bi suratı var hiç sevmiyorum onu :mymeka: tiksinç oldu film -tatlicadiarzu-

akannehir

Günaydın biberimŞeniz

Güzel oynamıştı kız Behlül arabadazemuszemus

Günaydınn.

Kızlar yarım yamalak izledim ama akşam behlül ün araba kullanırken bağırmasına koptum.
ay bağırdı bağırdı en sonunda da haaa dediye bi ses çıkardıya anam dedim gitti karizma.:roflol:

bencede :lepi: katılıyorum sana behlül ne biçim böğürdü öyle arabada kıpkırmızı oldu zaten kadın gibi bi suratı var hiç sevmiyorum onu :mymeka: tiksinç oldu film -tatlicadiarzu-

Herkes nesini begeniyor anlamiyorum, ben zaten hic hoslanmiyordum ondan ama son zamanlar daha bi itici geliyor.
Dizide de ve magazin programlarinda da cok simarik ukala olmus iyicene havalanmis bu diziden sonra.
Birde yuzune iyicene zoom yapiyorlar ya, dun
yine oyle bi zoom aninda esim de diyor ki hic te okadar yakisikli degil demi. :roflol::roflol:

ya arabada behlül ağır yaralı olanı bihter mi sandı, hastaneye geldi gitti ama, buraya laf yetiştirirken kaçırdım
kaydirigubbakcemile3
Yok sadece telefonda kaza geçirdiğini anladı ya ondan..Yani öyleydi galiba bende buraya laf yetiştiriyodum ya:kedi:
tanıştığımıza memnun oldum canım vereliniortakvereliniortak
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ben devereliniortak

Herkes nesini begeniyor anlamiyorum, ben zaten hic hoslanmiyordum ondan ama son zamanlar daha bi itici geliyor.
Dizide de ve magazin programlarinda da cok simarik ukala olmus iyicene havalanmis bu diziden sonra.
Birde yuzune iyicene zoom yapiyorlar ya, dun
yine oyle bi zoom aninda esim de diyor ki hic te okadar yakisikli degil demi. :roflol::roflol:

ben beğeniyorum valla :umursamaz:

Behlül tabansız behlül
Parası pulu elinden gidecek diye nasıl soğuk terler döktü..
Bihteri yine , yeniden yarı yolda bıraktı..
Elifte behlül gibi değmeyecek biri için ne diye intihar ediyorsa
Kurtulduğuna sevinsin o
Sonu iyi bitti ama ..

Baydı artık
behlülde bir garip
amcasının parası tatlı geldi
sesini çıkartamıyor :umursamaz:

Günaydınn.

Kızlar yarım yamalak izledim ama akşam behlül ün araba kullanırken bağırmasına koptum.
ay bağırdı bağırdı en sonunda da haaa dediye bi ses çıkardıya anam dedim gitti karizma.:roflol:

haaa haaa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:
manyak herüüüff uyuyan çocuğumuda yataktan fırlattı.dizi izlerken tv açmışım nerdeyse son ses.oğlumda yanımda uyuklamış yavrum.ne biliimm bu camışın bu kadar bağıracağını:mymeka::mymeka:

X