Aşk-ı Memnu Kanal D

kız ömür neden nicki değiştirdin bende altta artı işaretini görünce ben bu üyeyle ne zaman arkadaş oldum diyorumkaydirigubbakcemile3

kızlar sonunda noldu yaa kaçırdım reklamda saçımı düzleştrmek için kaçtım baktım bitmiş noldu ayy çatladımmafoldumben

ya kıslar bu bihter zati yamuk yürüyodu,illet oluyodum,
kaza yapınca hepten bi yamuk oldu,-tatlicadiarzu-
ama yamukkende işe yarii heee,ednan amcayı öperkene gözleriylende behlülü yiyodu zilliÇok üzgünüm çoook

kız ömür neden nicki değiştirdin bende altta artı işaretini görünce ben bu üyeyle ne zaman arkadaş oldum diyorumkaydirigubbakcemile3

Değiştirdim:kedi:Ben de sana şimdi diycektim ki ben ömür haberin olsun:roflol:

Behlül'e acıyosunuzda hakediyo o.Bihter en başında çekip gitmeyi göze aldı ama Behlül yarı yolda bıraktı sonra uçkuruna sahip olmayacağını anladı yine ayarttı Bihter'i şimdi baktı iş ciddiye bindi nasıl kaçacağının hesaplarını yapıyo. :umursamaz:

kız gene noldu, apartman görevlisi rahmetlimi oldu yoksakaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yok yah gecen haftayı ızledım sonradan babanemdeydık ya hastalanmıs sımdı geldık ..
bide kayboldum cok korkdum uff
:gitme:

ay bunların işi de oyuncak oldu küsünce adnana gitsin iyi olunca behlüle hani sadece behlüle aitti

ben her zaman söylerim bihter çok cesur kadın..

behlül korkak. bide erkek olcak süppe.........:umursamaz:

yine heycanlandıracaklaar diziyi..

dizi beklenen heycanda başlamadı..

eski bölümlere dönülecek

bihter behlül aşkı tam gaz gizli gizli devam edcek.
çünkü heycan bitmek üzereydii.

uzar gider böyle..

bihter oyun oynamayı seviyor ve risk alacak kapasitede gözü kara...
herşyi silebiliyor bir anda...
behlül sağlamcı ama ilk korkusu amcasına duyduğu korku ondan sonra amcasının imkanları
izlenimi alıyorum ben...
yine aralarında birşeyler geçecek eminim bu sezon onların zaten..:))
seneyede nihal başrolu kapacak....
bu arada hiç yoktan firdevs de öğrendi aman ne iii
iki salak yan yan gelirse böyle olur tabi...:))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yok yah gecen haftayı ızledım sonradan babanemdeydık ya hastalanmıs sımdı geldık ..
bide kayboldum cok korkdum uff
:gitme:

geçmiş olsun canım
a.s.
behlül bağıra bağıra bi hal oldu bu bölüm valla, kızarıp bozarıp durdu, bol bolda ağladı, ağlak sexi adam mı olur ya:umursamaz:

X