Aşk-ı Memnu Kanal D

yine heycanlandıracaklaar diziyi..

dizi beklenen heycanda başlamadı..

eski bölümlere dönülecek

bihter behlül aşkı tam gaz gizli gizli devam edcek.
çünkü heycan bitmek üzereydii.

uzar gider böyle..

Bihter Behlülün yanına gidince benimde heyecanım bitti:umursamaz:İyi olur belki böylekaydirigubbakcemile3

ben çok etkilendim behlül bağırma sahnelerinden niye bilmiyorum garipseyebilirsiniz ama...........ağlayacaktım neredeyse

artık eskisi gibi sahneler yok
baştan çıkarıcı bakışlar,gizem
kaçamaklar...hepsi söndü
hı birde bihter kokoşluktan da vazgeçti
vay bee..aşk için kokoşluğu ikinci plana attı:))

evet artık b&b aşkı eski heycanını kaybetti ilgi çekmiyo

artık eskisi gibi sahneler yok
baştan çıkarıcı bakışlar,gizem
kaçamaklar...hepsi söndü
hı birde bihter kokoşluktan da vazgeçti
vay bee..aşk için kokoşluğu ikinci plana attı:))

yok canım onlar rtük yüzünden söndükaydirigubbakcemile3

Allah bu rtuk u top etsin o zaman yabancı filmler gırla bu sahnelerden dolu onlarda kanallarda yayınlanmasın..veya ben görüyorum bazı dizilerde de çok açık sahneler var ilk önce onları kaldırsınlar
dizi onlar yüzünden söndü yaa...:KK43:((

ben çok etkilendim behlül bağırma sahnelerinden niye bilmiyorum garipseyebilirsiniz ama...........ağlayacaktım neredeyse

vallahi hiç garipsemedim içimden bene bir kaza yapsammı acaba die geçti töbe töbee kocamı o halde görmeyi çok isterdim:))delimiyim neyim
aşkından nasıl ağlıyor ama amcanın serveti ağır basıyor

kızlar dikkatimi çekti
behlül bihterin başındayken ağladı ya hani rimelleri akmış izi vardı çok güldüm ya çok yağuşuklu çocug ya

bide bihteri tebrik ettim sevmiyom ama adnana söylicem dediya
ama behlülde napsın bihter hadi dışkapı mandaklı ama behlülün amcasıyla çok geçmişi var amcasını o lafları işitmesini istemiyo hem adnanı sömürüyo hemde bihteri yasak ilişkiyi istiyo behlülcüm

bihter adnanı behlülün gözüne soka soka öptü ya behlül de bunun altında kalmaz nihale yanaşır... karşılıklı birbirlerini kıskandırarak devam eder dizi. bihter de behlülü nihalden nasıl kıskandığını annesiyle paylaşır. e öğrendi artık nasılsa. onları serada firdevs gördü sanıyorlardı beşiri napcaklar acep..

1975 te çekilen aşk-ı memnuyu izleyen var mı aranızda? ben ilk ve son bölümü izledim sadece. çok sıkıcı yaa fisfisfis

bencede çok kötü bir öpüşmeydi
behlülü nasıl öpüyor ednanı nasıl
yazık adamcağızı kullanıyor:KK43:(ben acıyorum ednana

ben bu bölümde çok sıkıldımm... başında babam bugün bişey olmucak hep hastanede geçicek,boş boş bi bölüm olcak dedi... dediği de çıktı... boştuuu...hiç bir şey yoktu... bu sezon bozdular ama bu sezonun en kötü bölümüydü...toplasınlar artık,böyle olmuyor... koskoca 1sene bu şekilde gitmez...

bu behlülle bihterin evliliğnden hiçbir cacık olmaz. bir iki gün beraber yaşadılar birbirlerine tahammül edemediler. bunlar evlense behlül bihterin dırdırından behlülün gözü hemen dışarı kayar.

ziyagil yalısında o kadar adam çalışıyo. bihter sadece süslenip püslenip sağa sola emirler yağdırıyo ve adnana ayıracak çoooook zamanı oluyor bu durumda. ama behlülün garsoniyerinde öylemi? yemek yapmak lazım, temizlik yapmak lazım, alışveriş yapmak lazım. bihter dayanabilir mi bunlara allasen :)

bihterin benimle devam etmeye var mısın,yokmusun deyince behlül ne dedi arkadaşlar?
orayı kaçırdımm?

bihterin anlındaki yaraya dikkat ettinizmi kızlar sanki kazayı 1 hafta önce yapmış gibi 1 saatte yara bağlamış kaydirigubbakcemile3

X