Aşk-ı Memnu Kanal D

ay behlül bihterle sonuna kadar gitse nolcak ya, bihter onuda aldatırdı bi süre sonra, maymun iştahlı
gerçi behlülde maymun iştahlı ya
al birini vur ötekine işte
:hulya:

haaa haaa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:
manyak herüüüff uyuyan çocuğumuda yataktan fırlattı.dizi izlerken tv açmışım nerdeyse son ses.oğlumda yanımda uyuklamış yavrum.ne biliimm bu camışın bu kadar bağıracağını:mymeka::mymeka:

çok kötüydü bee. odasında da kırdı döktü yaa bişiyleri orda da bi garip ses çıkardı.
aman yarebbim dedim neler oluyor behlül ee.
-tatlicadiarzu-

salak adnan ya salakk aç gözünü biiiiiiişakkıdı

ay yok açamaz bu saatten sonra baksana ağır hatunlar seferber oldu aralarını yapmak için, firdo bi taraftan arsen bi taraftan, behlülde ekmeklerine yağ sürdü, artık adnan sezon sonuna kadar uyur gene
özürler, mücevherler
:umursamaz:

Günaydın biberimŞeniz

Güzel oynamıştı kız Behlül arabadazemuszemus

Bu arada kızlar ömür ben nickim değişti:kedi:

anladım ömürüm hayırlı olsun da neden değiştirdin?

Günaydınn.

Kızlar yarım yamalak izledim ama akşam behlül ün araba kullanırken bağırmasına koptum.
ay bağırdı bağırdı en sonunda da haaa dediye bi ses çıkardıya anam dedim gitti karizma.:roflol:

aynen eşimle birbirimize bakıp güldük o sese....

Herkes nesini begeniyor anlamiyorum, ben zaten hic hoslanmiyordum ondan ama son zamanlar daha bi itici geliyor.
Dizide de ve magazin programlarinda da cok simarik ukala olmus iyicene havalanmis bu diziden sonra.
Birde yuzune iyicene zoom yapiyorlar ya, dun
yine oyle bi zoom aninda esim de diyor ki hic te okadar yakisikli degil demi. :roflol::roflol:

ben seviorum behlülü o sahnedeki sesi kötüydü sadece...:jeyyar:

anladım ömürüm hayırlı olsun da neden değiştirdin?

aynen eşimle birbirimize bakıp güldük o sese....

ben seviorum behlülü o sahnedeki sesi kötüydü sadece...:jeyyar:

Değişiklik olsun dedim canımcımkaydirigubbakcemile3

Ben de seviyorum Behlülükaydirigubbakcemile3

ay bide hastaneden geldikten sonra herkes bihtere öyle bi yakın davranıyo aman havalarını sevsinler oda burnundan kıl aldırmıyo...

eşi diyoki sanki gelin gibi davranıyolaar diyo...

oraya çok güldüm...

arsen hanım bihterin kaza yaptığını firdoya söyleyince sandımki kadınceez şok olcak falan buda camış gibi katyaaaaa diye bağırmazmı...

koptum ya....:nazar:

ömürüm güzel olmuş güle güle kullan....

beren saate hiç bu kadar küfür edilmemişti herhaldekaydirigubbakcemile3

Beren Saatte bi röportajında bihter rolüyle ilgili hiç kötü tepki almadım diyodu burayı okumuyo heralde bi okusakaydirigubbakcemile2

arsen hanım ona bihterin kaza yaptığını firdoya söyleyince sandımki kadınceez şok olcak falan buda camış gibi katyaaaaa diye bağırmazmı...

Sağol bi tanemŞeniz

arsen hanım bihterin kaza yaptığını firdoya söyleyince sandımki kadınceez şok olcak falan buda camış gibi katyaaaaa diye bağırmazmı...

aynen yaaa yuh dedimm.
katya katyaaa katyaaaaa.
ulen mıçmayada katyayla gidecek yakında karı.:nazar:

çook yavaş gidiyor dizi yalan rüzgarı gibi bişey oldu bi sahne yarım saat yayınlanıyor.. biraz hareket lazım.. yani dizideki tek konu eşini, eşinin yeğeniyle aldatan kadının ve sevgilisinin ilişkilerindeki çalkantılar, bir küs bi barışık öyle gidiyo haftalardır .. yani dizide merak ediceğin başka bi konu yok

bihterede iyice gıcık kapmaya başladım, bi insan hiçmi bişeyden memnun kalmaz ya sürekli kapris, iyice şımarık bi tip oldu.

behlülün bağırdığı sahneyide beğendim ben iyi yansıttı yaşadığı bunalımı

X