Aşk-ı Memnu Kanal D

ben izledim baba haberler ilk çıktığında çok komikti gerçekten:roflol:

nerdeydin perşembe gün bakiim, aşkı memnun en komik bölümüydü yada en korkunç mu demeliyim, bihterin içine elyın kaçtı:roflol:

Nası yani:1shok:Çok mu kötüydü Bihter:1shok:

su bihteri elime verseler meydanda sallandırıdım gelen vururdu giden vururdu ne güzel:mymeka:bide suc bastırması yokmu adnana karsı adam en azından senin gibi baskalrıyla oynasmıyo seni istiyo kötükedihüso

su bihteri elime verseler meydanda sallandırıdım gelen vururdu giden vururdu ne güzel:mymeka:bide suc bastırması yokmu adnana karsı adam en azından senin gibi baskalrıyla oynasmıyo seni istiyo kötükedihüso

Peki Behlüle laf yok mu? Bihter bu işi tek başına yapmıyoyerimseniben

Fragmanda Bihter Behlüle benimle devam etmeye var mısın yook musunn diyomuş kızlar, izlemedim ben daha diyo mu hakkaten?
Konuk oyuncu da Acun olur artık yokuummm diyoorrrrrrrrr :roflol: :roflol:

Evet ben seyrettim öyle diyo..Behlülün surat yine değişiyo hemen..

bihter sorar behlüle varmısın yokmusun behlül kutuya gider kutusundan nihal çıkar bihter yıkılır mahvolur adnan geyikleşir beşirin bakışları dahada korkunçlaşır süleyman çok sinirlenir firdevs lüx haytından olacağı için çok üzgündür peyker yine korkudan erken doğum yapar nihalin kardeşi tüm olanlara rağmen ortalıkta polyanna gibi dolaşmaktadır böyle devam eder gider

evet ömürcüm ama ben geçen haftayı hala tam olarak seyredemedim.
ama bugün kesin seyredicem artık ya.

bihter sorar behlüle varmısın yokmusun behlül kutuya gider kutusundan nihal çıkar bihter yıkılır mahvolur adnan geyikleşir beşirin bakışları dahada korkunçlaşır süleyman çok sinirlenir firdevs lüx haytından olacağı için çok üzgündür peyker yine korkudan erken doğum yapar nihalin kardeşi tüm olanlara rağmen ortalıkta polyanna gibi dolaşmaktadır böyle devam eder gider

ay bayıldım bu yoruma:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X