Aşk-ı Memnu Kanal D

Yok ya şu bihter ne yürümesini bilyo ne kahkaha atmasını biliyo ne sarhş rolü yapabiliyo
anca bi onla yatsın bi bunla :umursamaz:
Behlül e de yasak olduğu için tatlı geliyo adi herif

Ay o kahkaha neydi öylee ? Hele o sarhoş ağzı yapması aman yarabbimmmm,azını burnunu yamulta yamultaaaaa,çiftliğe yakınım dedi behlüle dimi kızlar ?

Yok ya şu bihter ne yürümesini bilyo ne kahkaha atmasını biliyo ne sarhş rolü yapabiliyo
anca bi onla yatsın bi bunla :umursamaz:
Behlül e de yasak olduğu için tatlı geliyo adi herif

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

çiftliğe yakınmış evet, adnana annemden öğrendim senin çiftlikte olduğunu yanına geliyordum kaza olduğunda dicek :hulya:

ay olmez anam dizi biter o zaman, ay o pantul neydi oyle uzerine yag dokulmus pantul gibi boggg, bi de gulmesi yok mu nasil bagirio manyak behlul aptal herif !!!

kaza bahanesiyle yelkenler suya inecek durulacak ortalık barışacaklar mecbur
bırakamaz o şukufe parayı pulu lüks arabaları birde yürüyemediği topukluları kaydirigubbakcemile3

bu bölümde bihter,nihal ve behlül üçlüsüne daha çok gıcık oldum....delikafadulden
nihalden başlayım ne o öyle kendinden büyük yaşını abatılı şekilde büyük gösteren şeylerin içinde
yapışkan tavırlar behlüle resmen yapışıyor...sengözlerimebaksanab uzakda durup ilgiyi çekmek yerine üstüne çok gidiyor...matmazele olan tavrı çok saygısız ve abartılıydı....
behlül bi afra bi tafralarda adnanla hala yüzsüz yüzsüz konuşup önemli bişey yokmu diye sorabiliyor.... bihtere battıkça battı resmenakannehir makyajsız ve salaş hali çok kötüydü...
hele o ses tonu bağırmaları....:bbo: hiç hoş değildi....
bu bölüm çok yavandı...

haftayada çiftliğe bihter giderken üzüntüden stresden içmişdi kaza yaptı olur...gene adnan haksız çıkar ...kendini suçlu hisseder bir milyon kez özür diler ve böyle devam edip gider...mirmirmirmir

evet bende beğenmedim nihalin giydiklerini göğüsleri resmen gözümün içine girdi yaniiii

bu arada fark ettinizmi bihter o evde yüzüğün unuttu burdan bi kaçak verdiler bu da ortaya çıkar öbür haftada o yüzüğü kim buldu die merak içinde bırakırlar bizi

ben cok beğendim nihalin kıyafetini ama göğüs dekoltesi 19 yaşında biri için çok frapandı :1closedeyes:

X