Aşk-ı Memnu Kanal D

ay osman sınav emekli olsada kurtulsak şu diziden perşembe günleri konun reytingi kesilcek onun yüzünden, aşkı memnuyu yasaklıcaklarına kesinlikle kurtları yasaklasınlar bencekaydirigubbakcemile3

aşkı memnu bitirdi bu hafta kurtları..
reytingi düşmüş vadinin.kaydirigubbakcemile3

bihteri bu kadar erken öldürüyo olabilirler mi?

ama gerçektende ahlaki açıdan sakıncalı şimdi ne o kimin eli kimin cebinde belli değil miğde bulandırdılar

yaa ilk günden beri aynı tartışma bayılcam artık...sizin evinizde kumanda yok mu kardeşim? kapatın tv nizi... evinizi basıp silah zoruyla izletmiyorlar ya size aşk-ı memnu'yu...sakıncalı,ahlaksız,yok kaldırılsın,yok bihter le behlül öpüşmesin,yok nihal açık giyinmesin,yok şu,yok bu...sizin iradeniz zayıfsa biz ne yapalım...izlemezsiniz olur biter...çok saçma tartışmalar bunlar ya...

Allah Allah şimdi konu izlenip izlenilmemesimi yani ,oldu özgürlük var, herkezin iradesi var diye her türlü nane yensin bu memlekette, kurtlar vadisiyle kıyaslanıyo o zaman kurtlar vadiside sakıncalı değil herkezin iradesi var izletmesinler madem çocuklarına kesin Türkiyedeki bütün cinayetler adam yaralamalar kesiliverir :bbo:

Son düzenleme:

evet kesilir.... pokemon izleyerek kendini pokemon sanıp balkonlardan atanlar da türkiye'de yaşıyor...eğer ki sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız izletmiceksiniz,bunun başka yolu yok...kimi çocuğun,gencin iradesi kaldırır,sadece dizi diye bakar ama kimi de bilemez neyin ne olduğunu...işte onlara izletilmicek..çocuğuna sen bunu izleyemezsin demek bu kadar zor mu? bence bu iradesizlik... aynı şekilde haberler içeriği ne olursa olsun yayınlanmak zorundadır..onu da izletmiceksin çocuğuna...10 yaşında çocuğun kim kimi boğzlamış bilmesine gerek var mı? yasaklanmak falan ne yani...nereye sürükelniyoruz hala görmüyor musunuz? yakında tv'de yemek yemek,su içmek de yasak olcak...çok seksi içiyorsunuz suyunuzu,içmeyin...ne yani bu???

kızlar gerilmeye inanaın gerek yok burda nelerle karşılaştık hatta sezon finalinde dünya laf söylendi ama sonuç sıfır nekadar anlatsakta herkez bildiğini okudu yani.

ben severek izliyorum.hemde çok seviyorum.bir başkası rahatsız olursada olsun beni ilgilendirmez valla.

şimdi amcasının karışına sulanmak sevişme sahnelerini açık açık göstermek öpüşme sahnlerine bişey demiyorum zaten artık bizde normal oldu herkez şapur şupur yani bunlar adam kesmekten öldürmekten dahamı zararsız şeyler ozaman bu diziyi kaldırılarsada artık ülkemizde zina sona erer herkesin nefsi duyguları yok olur gider sizin cevabınız bununla aynı

hayır kaldırılması değil izletilmemesi taraftarıyım ben...sonuçta diziyi dizi olarak algılayanlara haksızlık kaldırılması...bir düğmeye basmak bu kadar mı zor...özgürlük başkalarının özgürlüğünün engellenmediği sürece özgürlük olarak algılandırılır... kaldırılması bu özgürlüğe karşı bir şeydir...ve ahlaksız kaldırılsın diyenler izlemiyor mu gerçekten? ben buna inanmıyorum işte...

aaa tamam izledimm
bihter gebercek mi
bihteeer geber kaydirigubbakcemile2

Yok canım Bihter gebermeyeceklmaz:
Daha dizi başında sayılır Bihter geberse dizi biter
Ekşın daha yeni başladıkaydirigubbakcemile3

kizlar bu hafta cok olaylar olucak sanirim sesli fragman cikmis
behlul nihale ne istiyorsun benden neden kontrol ediyorsun beni dus yakamdan nihal diye kiziyor
firdevs bihtere nerde oldugunu biliyorum behlulun evindesin diyor
elif intihar ediyor
bihter galiba adnana gercekleri soylemek icin yola cikiyor behlul sakin yapma felaketimiz olur diyor bihterde ok yaydan cikti diyor ama kaza yapiyor
kizlar birde behlul elifin yanina gidiyor bihterde telefonda banane eliften behlul senin su anda benim yanimda olman lazimdi diye firca atiyor ama emir gibi konusuyor
adnanda yan en basindan beri buyuk bir yalan var ortada yada bilmedigim baska birsey diyor
bu hafta baya bir heyecanli galiba fragmanda yine yaniltmaca yoksa tabi

Son düzenleme:
Yok canım Bihter gebermeyeceklmaz:
Daha dizi başında sayılır Bihter geberse dizi biter
Ekşın daha yeni başladıkaydirigubbakcemile3
şu bihterin çığlıklarına gıcık oluyorumm
geçen bölümdede aaaaayy diye bi yırttı kendini behlülün kucağına atladı -tatlicadiarzu-
şimdide kazadaki bağrışına bak sanki yoluyorlar
kaydirigubbakcemile2

bu lafları azar gibi işiten nihal behlülden uzaklaşır eskisi gibi dawranmaz, ama ilerleyen zamanlarda behlül nihale yakın dawranmaya başlar, çünkü bihterin kıskançlıklarından emirlerinden terslemelerinden en önemliside kendisinden sıkılmıştır, aradığı aşk onda değildir..
bihter adnana hiçbişe anlatmaz yeniden barışırlar tabi eskisi gibi olamazlar..

kitaba göre dewam ederse böle olur senaryo galiba kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:

sen sus bihter kılıklı :mymeka:

ya baylıorum böle benzetmelrne..kaydirigubbakcemile3

ben mimiklerinide sewmiorum yaa, o behlülü gördüğünde aaayy die bağırıken nası yapmacıktı:umursamaz:

sen sus bihter kılıklı :mymeka:

ya baylıorum böle benzetmelrne..kaydirigubbakcemile3

ben mimiklerinide sewmiorum yaa, o behlülü gördüğünde aaayy die bağırıken nası yapmacıktı:umursamaz:
hiii bene bihter kılıklı dedi :1ninca:
ay onun kılığı olmayım kılı bile olmayım kaydirigubbakcemile3
he nasıl bağırıyor dimi bihter kuduruklar gibi -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…