Aşk-ı Memnu Kanal D

iliskiden sonra banyoda 500 gram sabun harcadi ya,
behlülle yedigin halti kac gram sabun temizler acaba klava::roflol:

iliskiden sonra banyoda 500 gram sabun harcadi ya,
behlülle yedigin halti kac gram sabun temizler acaba klava::roflol:

ayy bide nasıl öpüşüyolar ya o pudinki nasıl yaladı pissss bööğğğğ hiç mide yok bunlarda hiççç, eşleri falanda hiçmi kıskanmıo acaba ya çok merak ediom bihterin anası babası falanda izliodr bu diziyi çok garipp

bunlar varsayimlar mi yoksa fragman mi ?
ben fragmani izlemedim de:sm_confused:

bihterin bir namaz vakti geçmeden boy abdestini aldığı dizi. bir de kötü örnek demiyolar mı. :roflol::roflol::roflol:

alıntı..

Anne babası da,kızım çok başarılıydın..Tıpkı gerçek gibi yaladın demişlerdir..:roflol::roflol:

Bu arada..Kenan Işık ın sunduğu Dünya bir oyun sahnesi prg.na Livaneli konuk..
Aşk-Memnu ile ilgili birşey anlattı..Kızın biri demişki..Dizisi var ya..Aşk-ı Memnu nun Kitabını da çıkarmışlar..:roflol::roflol::roflol:

akannehir :))))))))))))))) ay allam yaa ne cahil insanlar varr):
kitabını okumştm ben onun lisedeyken kitapı aştılar artık :) kitapta pudink yalamıolardı delikafadulden tiksindim kızdan ya kafamçokkarıştı

bunlar yüzsüz oluyo zamanla demekki, o babaya aciyorum sadece ben...
rol de olsa paranin dibine de vursa.. hic bi aile hosnut degildir..

beşiri bülent ersoyun genligine benzetiyolar benziyormu sizce.........*??.......:roflol:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis süperr işte bu

bihterin bir namaz vakti geçmeden boy abdestini aldığı dizi. bir de kötü örnek demiyolar mı. :roflol::roflol::roflol:

alıntı..

:roflol: :roflol: :roflol: Allahım ya...

ya ben bu beşire iyice sinir olmaya başladım artık ,, bakışları cins cins,, ağlamasıda çok iğrençtii:mymeka:

ewet yawaş yawaş behlülün paçalar tutuşmaya başladı

işini görüp ewe yollaması değil tabi, baktı başına kalcak bihter çocuğun uykuları kaçtı :1ninca:

bu hissettiğinin aşk değilde sadece tutku olduğu kafasına dank etmeye başladı, aslında kaçmaya karar weripte behlülün son anda wazgeçmeside bunun en büyük işretiydi bence sositososito

nihal,beşire hadi gözün aydın.cemile geliyormuş deyince,ben çok üzüldüm ya.yazık beşire

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…