Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar var ya zehir gibisiniz vallakaydirigubbakcemile3
yorumları okudumda cin gibisiniz hiç bişey kaçmamış

Bir de başımıza Bihter'in kazası gelecek. Uzatmalardayız.. Konu kıtlığı çektiğimiz herhalden belli..! Şimdi artık Behlül daha da üstüne düşer Bihter'in bu hafta boşanıcma lafıyla surat asıldı çünkü Bihter eve döner felan kısır döngü halindeyiz.:hulya:

fragman süper yalnız alkisalkisalkis

evet ya, bu sesli fragmanda sayılırmı acep, behlül bihter diye bağırıyo ya, yoksa sesliside olur muCADIARZU
zaten özette bayagı ipucu veriyolar ya, çıkar yakında bölüm özeti
:hulya:

zaten bu dizilerimizde kaza, hastane sahneleri olmazsa nasıl konu bulcaklar merak ediyorum. Heer dizide mutlaka herkezin başından bir kaza , bilimum kişilerin başındanda amansız hastalıklar geçerr

Yaw fragmanı ne zaman verdiler hangi ara bekle bekle görmedim ben. bu dizi beni kalpten götürecek bir gün. :hulya:

zaten bu dizilerimizde kaza, hastane sahneleri olmazsa nasıl konu bulcaklar merak ediyorum. Heer dizide mutlaka herkezin başından bir kaza , bilimum kişilerin başındanda amansız hastalıklar geçerr

dizilerin olmazsa olmazı o zaten.... başroldeki bayan oyuncu ya büyük bi kaza geçirir yada kansere falan yakalanır yada ölür... :nazar:

behlülün bihteeerr diye bağırdığı yer kesin filmin en sonudur öbür haftayada sabırsızlıkla bekleriz ne behlülmüş bee herkes onu sevio deli gibi

iyi de bihterin eli kapıya gitti son sahnede kapıyı açıcak gibi kaldı
ne oluyo da açılmıyo o kapı anlamadım
mucize oldu heralde..

Aşkı memnu çarpık ilişkiler tablosu kaydirigubbakcemile3

askimemnum.jpg

akşam fragmanı bekledim ama nerdeee
yani bölümü çok merak ediyorum
şu bihterin yaptıkları ortaya çıksın istiyorum
beşir birine söylesin gördüklerini istiyorum

amaaa dizininde bitmesini istemiyorum şakkıdı

Bence bihter tam kapiyi acacakken, behlül o anda gelecek ve nihale seslenecek..
bu kadar kisa zamanda nihale yakalancaklarini sanmiyorum..
diziyi 1 sene daha uzatir bunlar
akannehir

kömürprensesim bir arkadaş lınk vermış önceki sayfalarda orda var yeni bölüm fragmanı bende ordan izledim şimdi.

Bence bihter tam kapiyi acacakken, behlül o anda gelecek ve nihale seslenecek..
bu kadar kisa zamanda nihale yakalancaklarini sanmiyorum..
diziyi 1 sene daha uzatir bunlar
akannehir

olurmu öyle bihter behlülü telefonla arıyorya :1shok:
nihal gelince kapıyı tık tıkladıya bihter tam acaçakken nihal seslenecek bihterde kapıyı açamıcak tabi hemen koşup sarı prensini behlülünü arıcak oda ormanın derinliklerine bihterin arabasını saklayıp koşa koşa eve gelecek, kapıda nihale kızınca nihal ağlıcak,kim söledi sana burda olduumu dicek, nihalde elif söledi dicek, behlül bi koşu elifin gırtlağını sıkacak gelecek, o psikopat elifte kendini intihar edicekk ve hastaneye yatcak, uyuz bihterde eve giderken kaza yapcak 2 kızda hasteneye 3 kızad bi behlül uğruna heba olcak uf ne bu dallasa dönmüş dizi -tatlicadiarzu-

X