Aşk-ı Memnu Kanal D

içerden tvnin sesi gelioduya behlülü içerde olarak düşündü kapıyı açmaynca ağlamış olablr. behlül saçlarını savura savura ormanların arasından 4nala koşuyodu kaydirigubbakcemile3

markete bihterin arabasıyla gitti demiştiniz behlül için, demekki tam kapıdayken behlül marketten geliyor bihterin arabasıyla, bence nihal bihterin orda olduğunu bihteri görmemiş olsa bile tahmin etmiştir salak değil ya

sedyedekı elif... ya ıntıhara kalkıstı ya da behlülle tartısırken kazara bişey oldu... bihter anlıyo nıhalın oldugunu ve saklanıp behlülü arıor oda kosa kosa gelıyor...fragmandan bunları cıkarttım ama haftaya kadar nasıl beklerım bılmemmm :))))

böyle dağ evine can kurban..:roflol::roflol::roflol:

hayır bihter behlülü aradı ve arabayı ormana sakladı ve koşarak eve döndü,,,

araba ortada yok.
behlül nihale kızdı oda agladı..bence..kötükedihüso

mantıken yukarda deiğim şekilde olması lazım çünkü nihal geldiğinde behlül yoktu herhalde o esnanada marketten döndü bihterin arabayla, nihal bihter olduğunu bilecek ama tabii bi kılıf uydururlar, beraberiz dicek halleri yok ya:hulya:

elife üzülüyorum ama oda çok gurursuz saplantılı psikopat çıktı :1ninca:
bihtere oh çok iyi oldu :icecream:

Ayy neler olucak haftayaaaaaaaaa,şok şok şokkk
Bence bihter son anda farkediyo çünkü nihal behlül filan die seslenicek kesin,son anda da saklanıcak ve behlülü arıcak,behlülde bihterin arabasını nihal görmesin die ormanda bırakıcak arabayı ve koşarak gelicek,nihalde tabiki kendisine yalan söylendiği için ağlıo orda bihteri görmüyo bence..
Behlül elifi dövmedi tartakladı biraz ama elif galiba intihar ettii.Bihterde sonunda kaza yapıo acaba o kazayı evin yakınlarındamı yapıo yoksa uzakda bi yerdemi eğer yakınsa herşey çıkabilir ortaya..E çıksında artık suyu çıkcak dizinin yoksa :umursamaz:

bide bihter hanım artık hiçbişey umrumda değil görürlerse görsünler diyodu ne oldu bihter hanım niye tutuştun o zaman nihal gelince naniknanik

bide hem adamın arkasından çevirmediği iş kalmıyo hemde giderken arabayı alıyo bari taksiyle git hala adamın parasını yiyo konforundan ödün vermiyo hanfendi o şehirdışındaki evi kimin parasıyla tuttunuz acaba ne ala memleket

Fragman ile ilgili

Bu kazanın en büyük zararı hiç şüphesiz ki Adnan'a olacak. Benim yüzümden kaza yaptı diye kendini yiyip bitirecek. Peki Bihter kazayı neden yaptı? Behlül geleceklerine yönelik onun istekleri dışında bir şey mi söyledi?

Elif'in ben intihar ettiğini düşünüyorum. Aklı sıra Behlül'e vicdan azabı çektirecek ama yanlış kişiye uyguluyor bu planını.

vallahi ya, madem posta koyuyon arabasını alma barikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

telefonda konuşuyolardı kaza sırasında belkide adnan gelmeden kaçayım dedi, ya da o esnasa başka bişey öğrendi behlülden, dikkati dağıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…