Aşk-ı Memnu Kanal D

Ayyy sağol, ben de akşama püdink hazırlayam bari :kedi:

İşte o dil hareketini Behlül'ün ficütünün neresine atıyor diye merak ettimdi, masum biryermiş öğrendim kaydirigubbakcemile3

sen neresi diye hayal etmiştin şekerimCADIARZU:hulya:

kız buraları bile fluu yapcaklar yakında sigara içenleri fluu yapıyolar ya, silahlarıda yapsalar bişey demicemde, kurtlar vadisinin yanında aşkı memnu çok masum kalıyo bence

bihter cesur bir kız

boşanacam deiyse boşanır

behlüllede kaçmaç isteyen oydu başında..

ama romana göre ikisinide idare edcek..

Amaaaaaaan nihalde en baişta beşirim beşirim konuşuyodu şimdi yüzüne bile bakmıyo ek bi havalandı oda şu behlülde nevar bi bilsem sarı ayyyyyyyyy adnan karizmatik

nihal çok açık sözlü ve akıllı bir kız aptal deil...

matmazel yetiştir onu nede olsa...akannehir

Matmazel Beşire peki kimdi o diye sordu ya Beşir de hiç kimse dedi..Ordaki matmazelin bakışı hadi ordan Beşir biliyosun söyle bakışıydı.

Matmazel Beşire peki kimdi o diye sordu ya Beşir de hiç kimse dedi..Ordaki matmazelin bakışı hadi ordan Beşir biliyosun söyle bakışıydı.
matmazel cozdu arsen hanımla..zemuszemus
ya nıye bırını mahkemeye verınce eteklerı tutusuyokı anlamıyomsositososito
nıye sozunun arkaasında degılkkı..
bende bırını verıcekdım kkda aynen bu sekılde eteklerı tutusdu dılekcemı gerı cekdım

kesinlikle
beşir sadece bunu söylemek içinmi konuştu ya, galiba gerçekten başka niyeti yoktu, galiba gözlerin nihalin üstünden çekilmesini istedi
birden bihter hanımdı dicek sandım
gıcık senaristler
:mymeka:

galiba elifin amacı özür dilemekten ziyade, nihallin aklına kurt düşürmekti, başardıda, nihal giderken camda nasıl sinsi sinsi gülüyodukötükedihüso
bu arada kimi vercen kız mahkemeye beni mi yoksa
kaydirigubbakcemile3

elife zaten baştan beri koydugum teşhis

çok kalitesiz bir kız oldugu idi..

insanda biraz gurur olur..

kurt dusurdu ama behlulu aradya yolda gelıcem belkı dıye..
behlul donucem dıyınce asıl tılkı ındı aklına:roflol:
sen degıl canım dedıgnı bılmeyen bırını verdıydım ama gerı cekdım..allahda bılıyo ya bıdaha cıkarsa eger karsıma way halıne..

elife zaten baştan beri koydugum teşhis

çok kalitesiz bir kız oldugu idi..

insanda biraz gurur olur..
kesınlıkle
belkı kendını az agırdan satsa ıdı farklı olurdu hersey..
ya zatı behlul ne buldukı onda cozemedım gettı
guzelde degılkı
-tatlicadiarzu-
bıde maıllere bakmasına sınır oldum saygısızşakkıdı

beşir herşeyi söyledi aslında...matmazelinde bazı şeylerin farkında olduğunu biliyor..o gördüğüm nihal değildi diyerek bence matmazelin kafasındaki şüpheleri netleştirdi...

beşir herşeyi söyledi aslında...matmazelinde bazı şeylerin farkında olduğunu biliyor..o gördüğüm nihal değildi diyerek bence matmazelin kafasındaki şüpheleri netleştirdi...

bencede opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ednan ne komık agladı öleeee ya..valla en gıcık oldugum sey fragmanda dızınn en sonunu en basında gösterıolar..bakalım bence kapıyı acıcak..ama bahanelei olucakk mutlaka kıvırırlar..nette varmıkı yaaa 44 bölum fragmanı bakıyımmm bii

aaaa olabilir valla, gölge mölge dedi ama, matmazelin kafasına yazıldı yani bu, behlülün bihterin küpesiyle ilgili zırvalaması matmazele, normalde ona ne yani yengesinin küpesi, aslında parçaları birleştirse çok da zor değil matmazelin teşhis koyması
bu arada o dağ evinde annesi bihtere mesajda aptallık etme dön eve dedi ya, bihterde söylendi, behlülde biliyo tehdit ediyo dedi, siz ne düşünüyosunuz, behlül kuruntu mu yaptı yoksa bildiği bişeymi var
belkide firdoda biliyo ama söylerse, bu aşk ortaya çıkarsa yalıdan atılcağı garanti, belkide onun için susuyo
CADIARZU

Son düzenleme:
dizinin sonunda göstermedimi fragmanı kızlar ben izleyemedim int bulamadım cok merak ediyom yA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…