Aşk-ı Memnu Kanal D

bu arada bihter arabasınımı sakladı ki nihal bihterin arabayı görmedi, yada behlül bihterin arabayla mı markete gitti, çünkü behlül arabasını hiç almamışmıydı:uhm:

bu arada bihter arabasınımı sakladı ki nihal bihterin arabayı görmedi, yada behlül bihterin arabayla mı markete gitti, çünkü behlül arabasını hiç almamışmıydı:uhm:

canım sen orayı kaçırdın galiba...
behlül bihterin arabasıyla gitti...

valla dizideki bütün oyuncular iyi hoşda bi bihter sırıtıyo bana kalırsa. çığlık atmayı ağlamayı bile becereöeyen biri ne kadar oyuncu olursa o kadar oyuncudur işte. ben başarılı bulmuyorum nedense.

canım sen orayı kaçırdın galiba...
behlül bihterin arabasıyla gitti...

evet canım ama o ıssız yere behlül ilkin arabasızmı gitti yerleşti yani, bihterin arabası olmasa kendi arabası olması lazım ki, bihter oraya yerleşmeden önce kendi ihtiyaçları için kendi arabasını kullanmış olsun, yani behlül pek toplu taşıma kullancak biri değil, orasıda toplu taşımanın olduğu bi yere benzemiyo zaten
ya bihterin ya behlülün arabası orda olmalıydı

bence bihter hamile kalıcak babasını bilemicek çünkü o gün gündüz behlüllede olmuştu akşam adnanla.. en az 5 bölüm eder o hamilelik kesin olucak bence.. bide geçen bölümde peykerle hamilelik konusu açıldı bihter istemiyorum dedi ama niye konuşulduki o konu

bıhter der kı moralım bozuktu bu evı bana behlul soyledı gıdecek yerım yoktu behlulde yurt dısında der olur bıter...

valla behlülün oraya nası gittiğine dair hiçbişi yokki..
yada benmi kaçırdım acaba....

ay evet ya ednanda bihterde cenabet cenabet geziyolar....kaydirigubbakcemile3

Ay Allah iyiligini versin.:roflol::roflol:Öyle bir kahkaha attimki.
Demek önemli ders bu.Evet dogru olabilir.CADIARZUCADIARZU

şekerim akşam adnanla sabah behlülle, performansı çok yüksek fiziğini buna borçlu bence:roflol::roflol:
pudingleride götürüyo rejim yaptığı falanda yokkaydirigubbakcemile3

bncede olabilir sabah akşam 10 km koşmuş gibi nezamndr sporada gitmio tmm yeni sporu bu ben bldum kaydirigubbakcemile3

Adnan hic sizlanmasin aslinda.Gidip kizi yasinda birini alirken düsüncekti bunlari.Kendinden cok genc kadin alanlara ben kiziyorum sahsen gercek hayatta da.
Adnan da katlanicak buna.Cok acayip bir atasözü var "genc alirsan basi sende g... baskasinda olur" diye.Aynen öyle olmus buda.

şekerim akşam adnanla sabah behlülle, performansı çok yüksek fiziğini buna borçlu bence:roflol::roflol:
pudingleride götürüyo rejim yaptığı falanda yokkaydirigubbakcemile3

kız onun rejimi bırak tükettiği enerjiler için bol bol yemesi lazım....
kaydirigubbakcemile3

Ne olursa olsun Adnan'ın yaptığı yenilir yutulur cinsten bişey değil.Ben şahsen böyle olmasına sevindim en azından Adnan'ın boynuzları arş-ı alaya değmeden ayrılırlar en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…