Aşk-ı Memnu Kanal D

ayy akşam kocamla bakıoduk diziyede...
bu oğlan bu kızın .ıçına tekmeyi vurucak bak görürüsün dio....

:roflol:

dizi de beren saat iyice gözüme batmaya başladı hele geçen bölümde behlülü görünce çığlık attığı daha doğrusu atamadığı sahne. dün de ağlarken resmen ıkındı. zerre geliştiremedi bu kız kendini. berbat bi oyunculuğu var. iyice de sıkmaya başladı dizi daha fazla tahammül edemiciiim ördek yürüyüşlü o sersem kıza

Bence çok iyi bi oyuncu Beren Saat ben çok beğeniyorum..Bihter rolünü de, Hatırla Sevgilide ki Yasemin rolünüde çok güzel oynadı..Hatta sinema filmi güz sancısında da çok iyiydi..Ben burdan tebrik ediyorum Beren' i başarılarının devamını diliyorum..vereliniortak:roflol:

Gelecek haftaya nolacak acaba reklamlarını gördünüz mü hiç nihal bihteri görünce ne tepki verecek, acaba bihter ne yalanlar uyduracak.

benim eşim kurtlar vadisini unutmuş
benle diziyi izledi..
bu behlül amerikaya gitmedi dedi ben döndü dedim..kaydirigubbakcemile3

bunlar bizi iyce keklediler
neydi o beşirin açıklamalrı
iyce aptal ettiler bizi dizi uzucakya
aptal aptal nihal deildi dmezmi......
çok ezik bu oğlan ya...........
insan yedi kaba yıçarmı...:kızgın:

sorma canım ya enayi yerine koyuloruz ya tam sölicek diyoruz bi bakıyosun akannehir

Julietcim geldin mi şükürkaydirigubbakcemile3

Dün akşam bende çok dile getirmeye çalıştım bunu..Bazı arkadaşlar adnana hak veriyo ama ne olursa olsun tecavüz bi suç hele adnan karakterinde ki ağır bir adama hiç yakıştıramadım gözümden düştü..Behlülle bihterin yaptığı ne kadar yanlışsa adnanın yaptığıda bi o kadar yanlış benim gözümde..

evet adnanın yaptığı yanlış çok yanlış ama bihterin suçunu bastırmaya yetmez ve bunu bihter aane olarak kullanacak...:eek:lmaz:

evet kızlar sözün özü diziden çıkardığınız ana fikir ne:uhm:

ana fikir; behlül zoru görünce tutuştu, iş ciddiye binince seksteki kadar cesareti olmadığı anlaşıldı....:lepi:

adnana yakışmadı..
bide şu bakımdan düşünseydi adnan
senelerce saglık sorunlaru yüzünden karısından uzak kalanlar var cinsel anlamda.
hatta cevremdede yasandı
bence aceleci davrandı
11 yıl bu nasıl beklemiş erkek işte genç kadını görünce azdı..........
bence biraz daha bekleyip sonucu görcekti
suçlu kendi oldu şimdi.

doğru sabredebilirdi, tamamen haklıyken haksız duruma düştü en azından bihtere koz vermiş oldu, bihterinde işine geldi...
kaydirigubbakcemile3

bu arada bihter behlülün sorusuna cevap vermedi, bi önem alıyomusun hamile kalmayasın demek istediği zaman:hulya:

Bence çok iyi bi oyuncu Beren Saat ben çok beğeniyorum..Bihter rolünü de, Hatırla Sevgilide ki Yasemin rolünüde çok güzel oynadı..Hatta sinema filmi güz sancısında da çok iyiydi..Ben burdan tebrik ediyorum Beren' i başarılarının devamını diliyorum..vereliniortak:roflol:

başarılı beren kuşkusuz ve güzel bi kadın.
adnanı çok yaşlı buluyorum tipi kayık bikerem

adnana ölüm yaşasın behlül diyosunkaydirigubbakcemile3

için rahat olsun falan dediya...

için rahat olsun ne ama....
için rahat olsun bebeğimi kendim büyütürüm
için rahat olsun bebeği adnana yamarım
için rahat olsun ben kısırım

yani ucu açık "evet korunuyorumla" aynı manada değil bence:hulya:

evet adnanın yaptığı yanlış çok yanlış ama bihterin suçunu bastırmaya yetmez ve bunu bihter aane olarak kullanacak...:eek:lmaz:

ana fikir; behlül zoru görünce tutuştu, iş ciddiye binince seksteki kadar cesareti olmadığı anlaşıldı....:lepi:

doğru sabredebilirdi, tamamen haklıyken haksız duruma düştü en azından bihtere koz vermiş oldu, bihterinde işine geldi...
kaydirigubbakcemile3

katılıyorum canım
behlül sorumsuz bir tip ona göre deil gizli saklı kaçamak yapmak..

bu arada bihter behlülün sorusuna cevap vermedi, bi önem alıyomusun hamile kalmayasın demek istediği zaman:hulya:

dogum kontrol hapı kullanıyo bence behlül önlem almıyomuş..

eeeee evlilik oyun bahçesi değil, nerden gelcek o değirmenin suyu:hulya:
kötükedihüso
evet yha ojleer vardı bihterin bunların hepsi cenabet :roflol:

onlar elit kesim anlamaz gusul abdesti falan..-tatlicadiarzu-

Hahaha burda canlı yayın varmış zaten ben niye dert ediyorum seyremedşm diye:nazar:

Eeee sonra???-tatlicadiarzu-

dizi de beren saat iyice gözüme batmaya başladı hele geçen bölümde behlülü görünce çığlık attığı daha doğrusu atamadığı sahne. dün de ağlarken resmen ıkındı. zerre geliştiremedi bu kız kendini. berbat bi oyunculuğu var. iyice de sıkmaya başladı dizi daha fazla tahammül edemiciiim ördek yürüyüşlü o sersem kıza

kesssinlikle katılıyorum canım....
vereliniortakvereliniortakvereliniortak

Bi hamilelik olayı koyacaklar mı acaba bihter kimden olduğunu bilemiycek tabi gidip aldıracak CADIARZU

yani oda doğruCADIARZUCADIARZU

için rahat olsun dogum kontrol hapı kullanıyorum unutursam ertesi gün hapı alırım dmek istedi..kaydirigubbakcemile3

X