Aşk-ı Memnu Kanal D

hayır canım sen kaçırmadın oaralar hiç gösterilmedi muhtemelen taksiyle gelmiştir.

arabası havaalında olacaktıya..

canım bence orda mantık hatası var ya, yani neden kendi arabasını kullanmasın ki, amerikadan döndükten sonra, nasılsa kimsenin bilmediği ıssız bi yer:hulya:
arabasının görünmesinden korkuyor olsa bihterin 2 defa arabasını evin yanına park etmesine izin vermezdiCADIARZU

Adnan hic sizlanmasin aslinda.Gidip kizi yasinda birini alirken düsüncekti bunlari.Kendinden cok genc kadin alanlara ben kiziyorum sahsen gercek hayatta da.
Adnan da katlanicak buna.Cok acayip bir atasözü var "genc alirsan basi sende g... baskasinda olur" diye.Aynen öyle olmus buda.

:roflol:Bu atasözü bu dizi için

bende saf gibi firdonun analık duyguları depreşti, kızını merak etti sanıyorum meyerse yalıdan atılcaz korkusu sarmış kadınıkaydirigubbakcemile3

atasözü tamn dizilik valla cuk oturmuşş kaydirigubbakcemile3 öldüüm gülmekten cnm yhaa delikafadulden

arsen hanıma bayılıyom yaakaydirigubbakcemile3kaşıkcı elması almasına ızın vermedın adnanın:hulya:gorumce işde ne etsınekaydirigubbakcemile3

arsen hanıma bayılıyom yaakaydirigubbakcemile3kaşıkcı elması almasına ızın vermedın adnanın:hulya:gorumce işde ne etsınekaydirigubbakcemile3

ay bende bayılıyorum o kadına, adnandan daha zeki valla en azındankaydirigubbakcemile3

Bi erkeğin kızı yaşında biriyle evlenmesi büyük cesaret..Ben de sinir oluyorum böyle erkeklere al yaşıtını başında ağrımasın dimi ama..:1rolleyes:

heç, firdoyla evlenseydi dizinin en başından bunlar başına gelmezdi, firdo ona heç başım ağrıyo demezdi:roflol:

Adnan hic sizlanmasin aslinda.Gidip kizi yasinda birini alirken düsüncekti bunlari.Kendinden cok genc kadin alanlara ben kiziyorum sahsen gercek hayatta da.
Adnan da katlanicak buna.Cok acayip bir atasözü var "genc alirsan basi sende g... baskasinda olur" diye.Aynen öyle olmus buda.

bu cnm kaydirigubbakcemile3

Bi erkeğin kızı yaşında biriyle evlenmesi büyük cesaret..Ben de sinir oluyorum böyle erkeklere al yaşıtını başında ağrımasın dimi ama..:1rolleyes:

Büyük konusmuyum AllahA.Ama benim cevremde kendinden asiri kücük alanlar maalesef ki mutlu degiller.Hic biseyleri uymuyor.Fikir catismasi cok fazla.Zevkler cok ayri.

ay bende bayılıyorum o kadına, adnandan daha zeki valla en azındankaydirigubbakcemile3
nıhat olayını cozdu amaCADIARZU
du matmazelıde aradı adnanın nesı var dıye olum karısını nıye aramıysın:roflol::roflol:hoşgeldın bu aradayerimseniben

Valla Nihal yakalar mı yakalamaz mı bilmem ama her iki durumda da kıvırırlar nasılsa. Ayrıca bence Behlül yan çizeceği için Bitter paşa paşa dönecek Ednana geri.

Ayrica o pudung sahnesine bende bir ohaaaaa cekmistim yani.

E hani yasaklamislardi böyle sahneleri.

bncede döneccek adnana çünkü zanetmiyorum behlülün bihtere sahip çıkacağını :eek:lmaz:

nıhat olayını cozdu amaCADIARZU
du matmazelıde aradı adnanın nesı var dıye olum karısını nıye aramıysın:roflol::roflol:hoşgeldın bu aradayerimseniben

hoşbulduk canıma.s.
yok canım ya bihteri arasa bihter, bak görümceye bak nasılda beni kontrol etmeye çalışıyo derkaydirigubbakcemile3

heç, firdoyla evlenseydi dizinin en başından bunlar başına gelmezdi, firdo ona heç başım ağrıyo demezdi:roflol:

Ya düşünsenize anasını alması gerekirken kızını aldı şimdi hiç dizlerini dövmesin adnan bihteri kaptırdım diyekaydirigubbakcemile3

X