Aşk-ı Memnu Kanal D

bihter gibi 34 beden olabilmek için hergün zeks yapmalıyız, dizinin anafikri bu tabii ki de:lepi::lepi::lepi:

adnana tecavüz tabiki yakışmadı ama adam şarhoştu. aylardır sabrediyor. ayık olsaydı yapmazdı.

anafikir bihter herzamnki gibi 4 ayaıının üzerine düştü adnanın ona böle yaklaşması onunda evden kaçma behlülün kollarına atlamaya bahane oldu

bihter gibi 34 beden olabilmek için hergün zeks yapmalıyız, dizinin anafikri bu tabii ki de:lepi::lepi::lepi:

anafikir yukarda bilemedinizkaydirigubbakcemile3
ya bence ona tecavüz denmez, istemeyerek denebilir, tecavüz tabiiri sert kaçar, evde 50 kişi yaşıyolar allah aşkına, bi çığlık atsa herkes başıan üşüşür noluyo diye:hulya:

vallahi yha bide o evde bihterle behlül aşk yaşıolar aynı evde bi yerden biri çıkcak zırt die korkmuolar pess doruusu kaydirigubbakcemile3

ayrıca orası saçma olmuş ya, hadi behlülden bi zorlama olsa beklenirde adnan gibi birinden hiç beklenmicek bişey

adnana yakışmadı..
bide şu bakımdan düşünseydi adnan
senelerce saglık sorunlaru yüzünden karısından uzak kalanlar var cinsel anlamda.
hatta cevremdede yasandı
bence aceleci davrandı
11 yıl bu nasıl beklemiş erkek işte genç kadını görünce azdı..........
bence biraz daha bekleyip sonucu görcekti
suçlu kendi oldu şimdi.

ayrıca orası saçma olmuş ya, hadi behlülden bi zorlama olsa beklenirde adnan gibi birinden hiç beklenmicek bişey

behlül bu konuda daha anlayışlı
o kadar çapkın olmasına ragmen
otel odasında taciz edbilirdi bihteri ama yapmadı sırf bihter istemiyor die böyle olmaz dedi..alkisalkisalkis

ay kızlar alemsinz valla hani adnana cenabet demişinizya bihterde cenabet cenabet dolandı ni biliomusunz....
çnk tırnagındaki ojeleri duruodu....

:roflol::roflol::roflol:

aslında orda sexe yüklenen anlam farklı, yani bi dürtü gibi, ihtiyaç karşılamak gibi bişey değilde, bihterin manevi olarak adnandan uzaklaşmış olması, yani adnanın kabullenemediği bihterle cinsel bişey yaşayamamak değil manevi soğukluk, yani ben öyle anladım

hayır canummm adnandaki zeks istegiydi..chess tipik erkek işte
adnan gibi kibar biride azdı.kaydirigubbakcemile3

dizi de beren saat iyice gözüme batmaya başladı hele geçen bölümde behlülü görünce çığlık attığı daha doğrusu atamadığı sahne. dün de ağlarken resmen ıkındı. zerre geliştiremedi bu kız kendini. berbat bi oyunculuğu var. iyice de sıkmaya başladı dizi daha fazla tahammül edemiciiim ördek yürüyüşlü o sersem kıza

çünkü behlül göre göre bıkmş ama adnan yazık kaç senedr karısız adam tutamıo demekki kendini delikafadulden :kedi:

ben daha bakamadim diziye aksam kurtlar vadisine bakti esim.. kizlar nihal o kapiyi caliyodu fragmanda actimi bihter kapiyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…