Aşk-ı Memnu Kanal D

bencede cnm aynen böle olucak çünkü dierlerine illa belli olan şeeler var behlülün geri dönmesi fln sonra arbanın bihterin olması gibi şeeler en mantıklısı böyle...bu arada nihala ne oluosa nie gidiosa orya bihter için demiyorm ama yani sevgilisi sanıo heralde kendini yalnz olmadığınıda anladı basmak istiooo heralde behlülü delikafadulden

Seyredemedim... :çok üzgünüm:
Allahıımm nasıl da unuttum da dışarı çıktık tekrarını
Cumartesi verirlermi kii:uhm:

dünkü bölüm sessiz sinema gibiydi :sinifsinif: banyo sahnesi adnanın ağlama sahneleri çok vakit aldı yarım saat zırlama izledik :umursamaz:

bihtere iyice gıcık olmaya başladım.. tamam adnanın yaptığı çok yanlış tabiki ama bihterin bunu koz olarak kullanması, "ben o evde neler çekiyorum " diye behlüle ağlaması, sonra behlül amcasının hemde çooook iyiliğini görmüş amcasının karısıyla olurken uykuları kaçmadıda, amcasıyla bihter arasında yaşanan şeyden sonra uykusu kaçtı :mymeka: allah allah ya..
yine onlar biraraya geldilermi müzik romantikleşti herşey çok masumlaştı ee herşey aşk için ya klava:

ayrıca artık bi değişiklik şart dizide.. yani konu sabit takıldı yok yakaladılar yok yakalıcaklar
behlülün eski kız arkadaşı adını unuttum nihalle konuşan dediki ortak arkadaşlarım var attığı adımdan haberim oluyor... çok saçma behlül o evi bihter için tuttu ve çok gizli yani bunu hangi arkadaşıyla paylaşırki.. ki şayet paylaştıysada orada kiminle olduğunu öğrenmiş olmaları gerekmezmi

Canım Elif Behlül'ün mailinden öğrenmiş orayı aldığını.:umursamaz:

yok o evi internetten sipariş etmiş ve elif te maillerine bakarken görmüş
nihale yalan söyledi ama nihal çaktı olayı

evet kızlar sonunda merak ettiğimizi behlül sordu....

demek behlül korunmuyodu bihter korunuyordu ama saf behlülün şimdi aklına geldi heralde...

ee peki şimdi nooolcak behlülde etekler tutuştu istemiyo tabi bihterin beş arasız kalmasını....

zaten behlülde aşk adamı değil o gezip dolaşıp oynaşsın....

aşkmı be bunlarınkide zoru görünce tırsıyolar nasılda....

nihal kesin kapıda behlül ben geldim dicek bihter kapıyı açmicak behlülü arayıp eve gelme dicek behlül o gidene kadar gelmicek nihalde ev boş diye kuzu kuzu evine döncekkkkkk...

kimseyle paylaştığı fln yok cnm behlülüln mailine girmş hatta dio yha nihal behlül sanada bi dava açarsa emin ol kazanır die nette tutmş evi behlül işini bilio adam ama elif piskopata bağladı taktı behlüle :lepi: bnde sinir olmaya başladım yha yptıkları çok normalmş gibi bide üzülüolar sonçta adnan bihterin kocası adam çok bile dayandı bide tecavüze uğramş gibi ağlamıomuu ayyyyyy sinir olduum yha bidaha gitmem o eve fln tmm bihter elde yapar anasına çekmş zatiiiii çok kızıodu firdevse ama şimdi kendisi yapıo aynısını behlül nasıl yapıoo adam seni evine almş beslemşş kimseye güvenilmioo valla lmaz:

adamceyiiiz nasıl alıoodu bnde çok acıdım adnana yazık bide suçu kendinde arıoo halbukii bilse bihterin nasıl bi kadın olduunu Çok üzgünüm çoook

adamceyiiiz nasıl alıoodu bnde çok acıdım adnana yazık bide suçu kendinde arıoo halbukii bilse bihterin nasıl bi kadın olduunu Çok üzgünüm çoook

Aynen öyle vallahi ya....

Beşir hem bunu görüyor hem de hala söylemiyor.Ne aptal ya:mymeka:

Canım Elif Behlül'ün mailinden öğrenmiş orayı aldığını.:umursamaz:

yok o evi internetten sipariş etmiş ve elif te maillerine bakarken görmüş
nihale yalan söyledi ama nihal çaktı olayı

yaa ben orayı kaçırmışım akannehir ama yine saçma herşeye şüpheyle yaklaşan behlül mail şifresini niye değiştirmemiş -tatlicadiarzu- hatta kendilerine yeni bi tel nosu bile almadılar.. senaristleri işlerine yarar diye böyle açık bırakıyolar sanırım bazı şeyleri :)) zaten iyice ısmarlama olmaya başladı senaryo ..

eee tanımadan bilmeden kızın yaşında bir kadınlar evlenirsen..

adamı kudurtturlar.
ne olursa olsun ben adanana tecavüzü yakıştıramadım
bu evlilk baştann hataydı
kıskançıktan kudurdu en sonunda adnan
aklına neler geldide saldırdı bihtere
tipik yaşlı erkek genş kadın kıskançlıgı
şimdi yaşanmasa ilerde yaşancaktı bu drum
cevrede erkekmi yok
behlül olmasa başkası olcaktı genç kadın.
adnanla pudink yaptıgı düşünsene:))))))))):hulya:
firdevs demişti zaten baştan
kızım gençsin güzelsin heycan arıcaksın ilerde
cevrende bir sürü yakışıklı genç erkek var die uyarmıştı

çok kınıodu firdevsi şimdi aynılarını hatta daha kötülerini kendisi yapııo bihter hep ben babamın kızıym derdi ama annesinin kopyasıymş meğer kafamçokkarıştı

bunlar bizi iyce keklediler
neydi o beşirin açıklamalrı
iyce aptal ettiler bizi dizi uzucakya
aptal aptal nihal deildi dmezmi......
çok ezik bu oğlan ya...........
insan yedi kaba yıçarmı...

Julietcim geldin mi şükürkaydirigubbakcemile3

Dün akşam bende çok dile getirmeye çalıştım bunu..Bazı arkadaşlar adnana hak veriyo ama ne olursa olsun tecavüz bi suç hele adnan karakterinde ki ağır bir adama hiç yakıştıramadım gözümden düştü..Behlülle bihterin yaptığı ne kadar yanlışsa adnanın yaptığıda bi o kadar yanlış benim gözümde..

Bihtere iyice gıcık oldum. amma abarttı tamam adnan hata yaptı belki ama sonuçta senin kocan adam anlayışlı ve sabırlı davrandı gereğinden fazla. behlüle gidip ağlaması ve behlülün şaşkınlık ifadesi çok saçmaydı sanki başkası tecavüz etti. adnana çok üzüldüm ahhhh saf adnan zorla beraber oldu diye kaybettiğini sanıyor bilmiyor behlül ile ne halt karıştırdıklarını.
beşire de sinir oldum anlatamadı bir türlü ama deniz hanım anladı zaten şüpheleri vardı.
nihal çok güzelleşti. kapıda karşılaşmayacaklar bihterle. dizinin uzaması için ellerinden geleni yaparlar.
şu ilk başta banyo sahnesi çok uzadı. bihterin şampuanlanması bitmedi bir türlü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…