Aşk-ı Memnu Kanal D

Nihalin havalı havalı Elif e gitmesi nasıldı.-tatlicadiarzu-.Elif salaaa el sallıyo..Nihal de göslükleri dakmış..höttürü höttürü yürüdü gitti..kaydirigubbakcemile3
Elif salaaa hala mailine girip bişeyler bulma derdinde..Oysa atı alan Üsküdarı geçti Angaraya vardı..
a.sa.s

Evet yaaa.Bi Atnan la dujjj..Bi Behlülle dujjj.Mevsimde serin olmaya başladı..Dizinin sonunda Bihter duj almaktan züttürü olcaka.s
yerimsenibenyerimseniben

:roflol: :roflol: :roflol: ayy ne güldüm yahuu.. zatürrüü olur bi gidişle ama önlemini alıyo kendince..oda bıktığına artık ednana nayıırr deyooo.. zavallım ednan da ağlasın dursun zümüklü zümüklü..

Adnan belki de üşütmemek için duş almamıştır yaşlı ya zatüree olursa ölür gider..:roflol:
hıcde bıle ya adamın karızması yeterşutarafagittiölurse mıras kıme kalcakmirmirmirmirbehlul bıhter uyumayın nan ısını bıtırın ednan amcamınlaelaelaelaelae

kızlar var ya diziden çok reyting yapıyonuz.dizinin senaristleri sizi bi farketse kk.yı topa tutar.hepiniz toplanıp dizi sonrası yorumu yapın bi programda reytingleri alt üst etmezsseniz ben de bihter gibi olıyımzemuszemus

evet yha o elifte iiiyice piskopata bağladı bence o dizinin sonunda hastanelik olur bihterin zatüre fln olcaıı yok kız tedbirini alıoo ama elif kesin kafayı yicek behlül behlül die :lepi:

heheh evet yah fark ettım..
ama elifi kınadım sınır olurum baskasının ozelıne grıenlere
Çağır gelsinler:1rolleyes:
gelcekler zaten yerimseniben

Vallaha heee.Bi davet mi etsek buraya senaristleri ne?topa tutmaz, bilakis fikir alırlar bizden bence..

reytıngler ın kalbı bızı tasımaya yetmez cok sıvrı elestırılerımız:roflol:amma haklarını yememek lazım ey rol kesıyler..:smiley-cool:

nihalin kıyafeti hoşuma gitmedi ama kalça kocaman olmuş göğüsler ondan önce gidiyoo.. ama gözlükler süppeeerrr.. çok havalıydı.. 100 verdim :lepi:

ya haksızmıyım dızı evlılere ıcın :roflol:
kımse bızım gıbı bekarları dusunmuyo kı:roflol::roflol:
yok la bize de fazla geliyo bu kaa ekşın inan. ben şoko parti yapacaklar sanmıştım aslında pudingi görünce kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

akşam yemeği için kıyafet de değiştiremez o zaman bihter...
gün boyu yaptığı tek aktivite o zavallının..:smiley-cool:

mutfakta yemek kokuları arasında yer yemeeni eşofmanlarıyla delikafadulden

yalnız dizinin bitmindeki yukardan dekolte görüntüsüne ne diyonuz kızlra.eyicene zapuk oldum ya:kedi:nihal de bi irilenmiş güzellenmiş sanki.bihter hayalet gibiydi hep.dersin sokakta ırzına geçtiler.kendi behlülü götürürken iyiydi.:umursamaz:

hepinize iii geceler kızlar haftayaki bölüm yorumlarında görşmek üzere esen kalın :)))))))))

kızlar diziye bu hafta resmen sinir oldum.
bihterin sanki yabancı bir adam tecavüz etmişçesine ağlamasına
behlülün bihter olayı anlattığındaki yüz ifadesine
adnanın bihtere hak verip kendini suçlu görmesine
beşirin salakça olan itirafına
nihalin o havalı hallerine
bihterin kocasını aldatıpta behlüle o evde neler çektiğimi bilmezler demesine
resmen sinir oldum oha dedim yani bune ya iyice saçmaladılar yani
sanki yasak aşk değilde
behlülle evli adnan onu rahatsız eden sapık kimliğine büründü resmen
senaristlere sesleniyorum iyice cıvıtmayın olayı

Behlül'ün Bihter ağlarken ona bir daha canını acıtmasına izin vermeyeceğim demesine çok güldüm...

Ne diyecek gidip Adnan'a "Ulan benim sevgilime senin karına nasıl bunu yaparsın? mı??? :roflol::roflol:

Birde kakao süt ve şeker üçlüsünden sonra bende bir şoko partisi bekledim ama rtük bunun altında kalmazdı tabi :tomato::tomato::tomato:

Bende uyuz oluyorum fakat eşi bile olsa tecavüz etmesi suç :sinifsinif:
Dengesiz adnan kılıbık adnan kötükedihüso

Bende uyuz oluyorum fakat eşi bile olsa tecavüz etmesi suç :sinifsinif:
Dengesiz adnan kılıbık adnan kötükedihüso

ama bu kadar abartmamalıydı yani bihter evden kaçıp ayrılmak behlülün yanına gitmek için bahane yarattı bence
bu arada adnan biraz alkollüydü sanırsam bide azınca tavan yaptı adamda napsın
ama dikkatimi çekti bihterin sadece saçlar dağılmıştı birde omuzu açılmıştı
adam nasıl birlikte oldu direk dalmadı heralde
üstü başı yırtık değildi yani

Valla ben izledim :kedi:
Ben diziyi burdan takip ediyorum da kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…