Aşk-ı Memnu Kanal D

ama bu kadar abartmamalıydı yani bihter evden kaçıp ayrılmak behlülün yanına gitmek için bahane yarattı bence
bu arada adnan biraz alkollüydü sanırsam bide azınca tavan yaptı adamda napsın
ama dikkatimi çekti bihterin sadece saçlar dağılmıştı birde omuzu açılmıştı
adam nasıl birlikte oldu direk dalmadı heralde
üstü başı yırtık değildi yani

evet ya bende dikkat ettim adnanın gömleği pantolunu falan gayet yerindeydi hiç debelenmemiş gibiydi:jeyyar:
nasıl oldu bu iş yaaakafamçokkarıştı

adnanın yaptığı affedilir bi şey olmadığı halde..bihterin gidip behlüle ağlamasına acaip sinir oldum..ee senin yaptığın kocanın yaptığından bin beter..bu yasak aşkı çok masummuş gibi göstermekten bi vazgeçseler..bazen o kadar kızıyorumki eğer romana uyarlarsa diyorum sonu gelsede şu bihter bi ölse..
bide nihal çok hoş bi hanım oldu ama oda bihterin yandan çarklısı olmak üzere..göğüs dekoltesi çok iğrençti silikonlumu ne oda..
beşire ayrı kılım zati..

kızlar diziye bu hafta resmen sinir oldum.
bihterin sanki yabancı bir adam tecavüz etmişçesine ağlamasına
behlülün bihter olayı anlattığındaki yüz ifadesine
adnanın bihtere hak verip kendini suçlu görmesinebeşirin salakça olan itirafına
nihalin o havalı hallerine
bihterin kocasını aldatıpta behlüle o evde neler çektiğimi bilmezler demesine
resmen sinir oldum oha dedim yani bune ya iyice saçmaladılar yani
sanki yasak aşk değilde
behlülle evli adnan onu rahatsız eden sapık kimliğine büründü resmen
senaristlere sesleniyorum iyice cıvıtmayın olayı

Atnan zaten safın önde gideni..a.s
Aaaa..bu arada beşir neyi itiraf etti ki salakça?,kaçımışım orayı da..:çok üzgünüm:

kızlar biri özet geçebilir mi ben izleyemedim yaa uff :kedi:
sizde saniyesi saniyesine yorum yazmişsiniz kafam karıştı
bi sürü mesaj var

Şimdi radyoda bir programda kadının biri yorum yapıyor bu dizi hakkında.
dizilerde böyle uyarıcı sahne olmasın diyo :roflol:
Ben hadi evliyim istesem çiköletayı :) beyime sürer yerim ama bekarlar ne yapsın diyo :roflol:
Çok güzel sahneler olmuş diyo :roflol:
42 yasında bunu diyen kadın :roflol:

Aaaa..bu arada beşir neyi itiraf etti ki salakça?,kaçımışım orayı da..:çok üzgünüm:

beşirde matmazele hani balkonda bihterle behlülü görmüştüya onu nihal sanıpta matmazele demişti
onu söylüyo ben yanlışş görmüşüm nihal değilmiş aslında kimse değilmiş dedi

itirafı ben balkonda nihalle behlül sandım ama kimse değilmiş ağaçların gölgesiydi yada ben öyle zannettim dedi buda itirafmış haksızzlık yapmış güya nihala
salak anlatsana o kişi bihtermiş diye itiraf dediğin öyle olur

beşirde matmazele hani balkonda bihterle behlülü görmüştüya onu nihal sanıpta matmazele demişti
onu söylüyo ben yanlışş görmüşüm nihal değilmiş aslında kimse değilmiş dedi

Ne gereksiz..Sözde nihalin masumluğunu koruyor..O da saf maraba..sositososito
itirafı ben balkonda nihalle behlül sandım ama kimse değilmiş ağaçların gölgesiydi yada ben öyle zannettim dedi buda itirafmış haksızzlık yapmış güya nihala
salak anlatsana o kişi bihtermiş diye itiraf dediğin öyle olur

Hiç ama.. bomba gibi bi itiraf olurdu hemide..yerimseniben

Merhaba..

Konu etiketleri,sitemizde paylaşım yapılan konuların nette kolay bulunması için vardır..

O anlamsız ve kötü etiketleri eklemek kimin fikridir bilemem ama,konu etiketlerini de geyiklerinize alet etmemenizi rica ederim..

deyyus adnan,ednan,kendi nickleriniz,behlül değil bihlül,aslanım behlül yürü vs vs..bunlar konu ile ne alaka?

kızlar biri özet geçebilir mi ben izleyemedim yaa uff :kedi:
sizde saniyesi saniyesine yorum yazmişsiniz kafam karıştı
bi sürü mesaj var

evet kızlar ya biri özet geçebilirmi

şöle bi özet yazem..

adnan zorla bihterle beraber olur, we bunu fırsat olarak gören bihter eşyalarını toplar we behlülün yanına gider. behlül hem şaşkındır hemde düşünceli (benim fikrim) bihter boşanmaya karar werir, behlüle bunu söleyince behlül böle akannehir olur..

adnan kendini suçlar, we çok pişmandır.. firdews we peykerde bihterden şüphelenmeye başlar, boşanması durumunda kendilerininde zarar göreceğinden korkarlar..

busırada elif nihali arar we konuşmak istediğini söler, nihal elifin ewine gider, elif ona behlülün tükiyede bi ewde kaldığını we yalnız olmadığını söler, ewin fotolarınıda pcden gösterir..

nihal yola çıkar we o ewe gider, o sıra behlül bihterin arabasıyla markete gider, nihal gelir kapıyı çalar, bihter behlül zanneder we kapıya doğru yürür tam kapıyı açıcakken orda biter :1ninca:

buarad beşirin itirafı : deniz hanıma balkonda behlül we nihali öpüşrken gördüğünü sölemişti ya, nihalin günahını almışım o dğilmiş dedi, deniz hanımda kimdi peki die sorunca, kimse değildi ben kendimce uydurdum heralde behlül beye sinir olduğum için dedi..

kaydirigubbakcemile3

kizlar benden bi magazin haber:p
firdevs hanimin yeni sevgili,
ferhundenin gercekte birlikte oldugu kisi yani yaprak dökümünün leventi..

o kadar birlikte oldular behlülün yeni mi aklına geldi bihterin hangi korunma yöntemini kullandığı.)

kızlar diziye bu hafta resmen sinir oldum.
bihterin sanki yabancı bir adam tecavüz etmişçesine ağlamasına
behlülün bihter olayı anlattığındaki yüz ifadesine
adnanın bihtere hak verip kendini suçlu görmesine
beşirin salakça olan itirafına
nihalin o havalı hallerine
bihterin kocasını aldatıpta behlüle o evde neler çektiğimi bilmezler demesine
resmen sinir oldum oha dedim yani bune ya iyice saçmaladılar yani
sanki yasak aşk değilde
behlülle evli adnan onu rahatsız eden sapık kimliğine büründü resmen
senaristlere sesleniyorum iyice cıvıtmayın olayı

senaristler ne kadar para alıyor bilmiyorum ama yarısını hatta çeyreğini almaya razıyım
aşkı memnu dada kavak yellerinde de onların yazdığı sebaryonun 10 katı daha yisini yazarım
bu senaryolar için mi dünyanın parasını alıyorlar pehhh:umursamaz:

evet ya bende dikkat ettim adnanın gömleği pantolunu falan gayet yerindeydi hiç debelenmemiş gibiydi:jeyyar:
nasıl oldu bu iş yaaakafamçokkarıştı
ayrica aglayarak lavaboya gittiginde coraplarida hala uzerindeydi. o mini etekle heralde kulotlu corap giymistir ama demekki cikarmadan halletmisler isi:jeyyar:

Son sahne ile ilgili bişey yazmaaya geldim..
Bence Bihter tam açacakken Nihal"Behlül ben geldim..Aç hadi" tarzı bişey diyeceğini düşünüyorum..Bu şekildede Bihter açmaktan wazgeçecek....
Daha sonra Bihterin behlül*ü aarayıp durumu söyleyeceğini düşünüyorum...Taabi bu durumda Behlül gelemez...Ya arabayı bırakıp gelecke yada gelmeyecektir.....diye düşünüyorum...Yoksa burdan sonrası döndürülmez olur..

Bu arada Nihal bu ara fazla mı güzel.......kaydirigubbakcemile3

Dün resmen böyle izledim akannehir

Bu dizinin artık bana göre savunulacak yanı kalmadı.Bence Prime Time saatinden kaldırıp daha geç bir saate koysunlar.Özellikle puding sahnesi RTÜK tarafından bayaaaa olay yapılır gibime geliyor...

Neyse dizi gerçekten çok heyecanlıydı.Firdevs Hanım herşeyin farkında,göğsünden kitle aldırmasına ve iyi olmasına da sevindim..
Adnan'ın yaptığı doğru değildi;ama Bihter'de bunu koz olarak görüp çok güzel kendini aklayacak.Behlül'e çocuk oyunu gibi geliyordu;ama baktı ki ciddi Bihter kaçacak ve uzaklaşak..Zaten ilk sinyalleri de verdikaydirigubbakcemile2
Nihal yine yakalayamayacak bence Bihter ve Behlül'ü...Bihter'in tam kapıyı açacağı zaman Behlül çıkıp gelecek...Gerçi arabayı tanır Nihal;ama o da ayrıCADIARZU

Bu da gerçek hayattan bir haber....

Aşk-ı Memnu'nun Nihal'i Canım Ailem dizisinin Yiğit'iyle akşam yemeği yerken yakalandı.Nihal sadece arkadaş olduklarını söyledi;ama zaman gösterecek değil mi?:lepi:

Son sahne ile ilgili bişey yazmaaya geldim..
Bence Bihter tam açacakken Nihal"Behlül ben geldim..Aç hadi" tarzı bişey diyeceğini düşünüyorum..Bu şekildede Bihter açmaktan wazgeçecek....
Daha sonra Bihterin behlül*ü aarayıp durumu söyleyeceğini düşünüyorum...Taabi bu durumda Behlül gelemez...Ya arabayı bırakıp gelecke yada gelmeyecektir.....diye düşünüyorum...Yoksa burdan sonrası döndürülmez olur..

Bu arada Nihal bu ara fazla mı güzel.......kaydirigubbakcemile3

Bence fazla güzelkaydirigubbakcemile2Ben Genco adlı dizide de çok beğenirdim.

X