Aşk-ı Memnu Kanal D

yok canım merdivenlerde bihterle firdevs bide katya karşılaştı firdevs nereye dedi bihter umursamadı gitti. Sonra katya evin şöferi varya nihale takılan onunla arka bahçeye geçtiler katya şöfere soruyodu ednan bey nerde diye o sırada bihter geldi katyaya sordu ednan nerde diye o da atölyede sanırım dedi çünkü şöfer onu atölyede ağlarken görmüştü. Firdevste ne olduğunu çözmek için bihterin odasına çıktı.ednan beeeyy diye seslend ama içerde olmadığına emin olmak için seslendi.

Yok canım bence ilk önce adnanın odasına baktı ondan sonra aşağıya indi katyaya sordu o arada beşirde çıktı bi şey mi istediniz dedi hatta.. Biz böyle yok canım diye diye düşünür dururuz boş ver..

ya haksızmıyım dızı evlılere ıcın :roflol:
kımse bızım gıbı bekarları dusunmuyo kı:roflol::roflol:

yok canım düşünmezlermi sizi..düşünüp behlülü koymuşlar ya...kaydirigubbakcemile3

Ufff...yaaa..ben puding sahnesini kaçırdımmafoldumben..Bir taraftan börek yap :hulya:bir taraftan dizi takip etmek olur mu?:mymeka:

Ben de takıldım, Atnan ın cenabet gezmesine.kaydirigubbakcemile3.Bak bihter e kızıyoss ama ,aplam boy abdestini hiç sektirmiyoo..sırnaşık şey

ya haksızmıyım dızı evlılere ıcın :roflol:
kımse bızım gıbı bekarları dusunmuyo kı:roflol::roflol:

Sana yasak bu dizi o zaman:mymeka:Sen şimdi bihter behlülün pudingini yalayınca da noldu şimdi diye düşünmüşsündür:roflol:

zaten evi gösterdiğinde ben onlara değil eve manzaya bakıyodum :)) sanırım şile kerpe civarı diye düşünüyorum.
:roflol:ama manzarada guzeldır yanı o evde sevdıcenle uyanmak vallah behlul keyıf yapmayı bılıy zavallı ednan senağlamaartık bılsın ya yeter
ee öğreniyonuz işte fenamı kaydirigubbakcemile3:kedi:
ben kıtabını yazam onlara be dus almayı bıle unutuylar:umursamaz:yanlış bılgı verıyler:mymeka:

kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol: :roflol: evet bihter herzamn banyoya girio yazık kız hasta olcak bi onunla bi onunlahiçte üşenmiooo :teytey:

yok canım düşünmezlermi sizi..düşünüp behlülü koymuşlar ya...kaydirigubbakcemile3

Ufff...yaaa..ben puding sahnesini kaçırdımmafoldumben..Bir taraftan börek yap :hulya:bir taraftan dizi takip etmek olur mu?:mymeka:

Ben de takıldım, Atnan ın cenabet gezmesine.kaydirigubbakcemile3.Bak bihter e kızıyoss ama ,aplam boy abdestini hiç sektirmiyoo..sırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol::roflol:alkisalkisalkis

:roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol: :roflol: evet bihter herzamn banyoya girio yazık kız hasta olcak bi onunla bi onunlahiçte üşenmiooo :teytey:

Evet yaaa.Bi Atnan la dujjj..Bi Behlülle dujjj.Mevsimde serin olmaya başladı..Dizinin sonunda Bihter duj almaktan züttürü olcaka.s
yerimsenibenyerimseniben

ay yok behlul nekı :hulya:
kırk gonlum olsa vermem bırını be..ednan amce olur bak ama:roflol:hee bellı herkes atmaıs o yerı ne hıkmetse:roflol:aceba denmemesı gereken yermıydıkı dedım :roflol:
Sana yasak bu dizi o zaman:mymeka:Sen şimdi bihter behlülün pudingini yalayınca da noldu şimdi diye düşünmüşsündür:roflol:
ya zaten evde ıkı tv var ızleyemedım :roflol:komsuma gectım:roflol:ana pudıgnmı gormedımkı o sahneyı :bbo::bbo:eek:kaa dıkkatlı ızlemısdım:roflol:

Konuyu Toplam 19 Kullanıcı okuyor. (15 Kayıtlı kullanıcı ve 4 Misafir)
Ally, 2006model, Azeri kizi, biopelin, caliptra, denizimsin, dids, emdev, lightlife, MargaRin, Moonlight, MTS, neslihan1983, oarslancan, özlem61-41

hey maşallah reytingimiz bol olsun kaydirigubbakcemile3

ya zaten evde ıkı tv var ızleyemedım :roflol:komsuma gectım:roflol:ana pudıgnmı gormedımkı o sahneyı :bbo::bbo:eek:kaa dıkkatlı ızlemısdım:roflol:[/QUOTE]

Çok şey kaçırmışsın:kedi:

Evet yaaa.Bi Atnan la dujjj..Bi Behlülle dujjj.Mevsimde serin olmaya başladı..Dizinin sonunda Bihter duj almaktan züttürü olcaka.s
yerimsenibenyerimseniben
:roflol::1closedeyes::roflol:kafasını kuruttu ya daha ne etsın senağlama

ya zaten evde ıkı tv var ızleyemedım :roflol:komsuma gectım:roflol:ana pudıgnmı gormedımkı o sahneyı :bbo::bbo:eek:kaa dıkkatlı ızlemısdım:roflol:

Çok şey kaçırmışsın:kedi:[/QUOTE]
hııı esahmı du aram behlulu tekrarlasın be:roflol:
napım egıtım alıyom evlılık oncesı dıye yardımcı olın abee:roflol:
ama nıhalınde son goruntusu cok hoşdu begendım sımdık onu yanlız az ukala olmus be:roflol:beyaz bluzda gogus kısmı guzel duruyodu bluzu yakısmıs buyuk gostermısdı:kedi:

Adnan belki de üşütmemek için duş almamıştır yaşlı ya zatüree olursa ölür gider..:roflol:

X