Aşk-ı Memnu Kanal D

Fragman icin cok tesekkürler chess cim.Bende görmemistim.
Eeeee sizce söylüyormu Besir.Bence baska bisey söylüyor.Ama Ednan da
gerci Bihter'i hirpaliyor ama acaba nedendir?Yaniltiyorlar bizi belkide.

valla canım kibarlık abidesi, karısına kıyamayan bi adam neden kolundan tutup savurur ki, belkide bi yalanını yakalıcak ona bu kadar sinirlencek, olabilir mi?CADIARZU

saol canım :))

Bihter nereye gidiyor acaba çok merak ettim o gittiği evi? Bizim beşirde söyleyecek yürek nerde bence başka bişiy sölemiştir o. Ednan da bihterin bir yalanını yakaladı bence.

valla canım behlüle buluşma ayarladıkları bi yer olmasın, oraya giderkende adnana yalan söylicek adnanda yalanını yakaladığı için cellallencekmi, amma yazdım hakaydirigubbakcemile3
ama nedense bi türlü beşirin söylediğine inanasım gelmiyoCADIARZU

saol canım :))

Bihter nereye gidiyor acaba çok merak ettim o gittiği evi? Bizim beşirde söyleyecek yürek nerde bence başka bişiy sölemiştir o. Ednan da bihterin bir yalanını yakaladı bence.

adnan bihteri yataga atiyooo

ne zamandir bihter kaciyord ondan sabredemedi kanimca :jeyyar:

kızlar bence beir anlatıyo adana adnan çok sinirli

canim bence adnana anlattigi sey

behlülle nihali öpüstü zannediyordu yha

bu olayda aksam tv de patlak verince onun uzerine onu anlatmis olabilir

ama kesinlikle bihter behlül iliskisini anlatmadi

bi bölümde de deniz hanım firdevse tokat atıyodu,ama şoka girdiği için atmıştı aslında...yine öyle bişeydir,henüz bişeylerin ortaya çıkması için çok erken...

bence yine bizi kandırıyorlar fragmanla hiçbirseyde olmuyor ve dizi cok yavas ilerliyor hiç actıon yok dizide

ŞOK ŞOK ŞOK
TıCAVıZ

Yasak aşk gizli kalıyor

Başrollerini Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre'nin oynadığı Halit Ziya Uşaklıhgil'in ölümsüz eseri Aşk-ı Memnu'nun 24 eylül Peşmebe akşamı ekrana gelecek bölümünde heyecan doruğa çıkıyor. Posta Gazetesi'nin haberine göre; yeni bölümün konusu şöyle; Beşir, Behlül ve Bihter arasındaki yasak aşkı Adnan Bey'e anlatmaya karar verir. Fakat bütün gerçekleri anlatacakken Adnan Bey'in sözleriyle bir anda suskun kalmanın daha doğru olduğunu düşünür.

Reddedilmeye dayanamadı

Behlül, yurt dışına çıkar. Behlül'ün yokluğu Bihter'e ve Nihal'e zor gelir. Bihter her geçen gün Adnan Bey'den biraz daha uzaklaşır. Adnan Bey, sürekli reddedilmenin yarattığı kırgınlık ve öfkesini bastırmaya çalışır. ancak reddedilmeye daha fazla dayanamaz ve Bihter ile zorla sevişir. Bu durum Adnan Bey ve Bihter'in arasında büyük bir uçurumun açılmasına neden olur.

AŞK-I MEMNU BİHTER-ADNAN SEVİŞME SAHNESİ / 1 - Hürriyet

olay fotoğraflar burada

adnan bey gerçektende bihterle zorla sevişirmi ki
ne biliyim ben o adama yakıştıramıyorum da
yoksa en yapmaz dediğimiz erkekler
böyle böyle mi deli oluyor

adnan bihtere tecavüzmü etcek yoksa diye esprü yapmıştım ama doğru çıktı iyi mi
libidonun ettikleri
kaydirigubbakcemile3

haftaya bölümü hiçheecanlı gelmedi bana
fragmanını izledim pek önemli birşey olmuor gibi
beşir de söyleyememiş adnana birşey
belliydi zaten böyle olacağı =(

bu adnan hiçte masum değil.esas sinsi o :jeyyar: çok masum uysal olsa hiç bihtere tecavüz edermi

bu adnan hiçte masum değil.esas sinsi o :jeyyar: çok masum uysal olsa hiç bihtere tecavüz edermi

hey allahım ya, belkim adamceğiz sadece karısıyla bayramlaşmak istedi, belkim kötü bi niyeti yoktu
:1closedeyes::1closedeyes:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sağlıkla geçireceğiniz ve sağlığınız yerinde olduğu için sükür edeceğiniz bir bayram geçirmenizi diliyorum
aşk-ı memnu ailesineee opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…