Aşk-ı Memnu Kanal D

dimi bu bölüme hep gerekli şeyler yazıyoruz halbuki neyse ikimizde silelim o zaman

Bölüme gekerli yada gereksiz şeyler yazılıo demedim yerimseniben burda düşüncelerimizi paylaşıoruz.
Birincisi senin kızım die hitap etmenden hoşlanmadım ve ikincisialaycı bi tavrın var gibi geldi. msjlar bana göre kavgaya dönüşebilecek nitelikte die gereksiz bi msjlaşma oldu dedim. Umarın sende bunu anlamışşındır sölediklerimden yerimseniben

Bölüme gekerli yada gereksiz şeyler yazılıo demedim yerimseniben burda düşüncelerimizi paylaşıoruz.
Birincisi senin kızım die hitap etmenden hoşlanmadım ve ikincisialaycı bi tavrın var gibi geldi. msjlar bana göre kavgaya dönüşebilecek nitelikte die gereksiz bi msjlaşma oldu dedim. Umarın sende bunu anlamışşındır sölediklerimden yerimseniben

ne kavgası ne tavrı yaakannehirakannehirakannehir
gerçekten şok içindeyim seni tanımam etmem, ben burdaki herkesle aynı şeyi paylaştıımız için olsa olsa dostane mesajlaşabilirim anca
bundan sonra birbirimizi görmeyiz olur biter, tartışılacak bişey göremiyorum ben açıkcası sen görüyorsan o seni bağlarmirmirmirmir
kızım demek gibi terbiyesizlik yaptığım için özür dilerimkaydirigubbakcemile3

canım nihal piyano çalarken, beşir bahçede duvar dibine çökmüş huşuu içinde nihalin piyanosunu dinliyodu, güzel bi sahneydi:asigim:

Beşir de gitmiş ağanın kızına aşık.kafamçokkarıştı.Sen kimsin Beşir?CADIARZU..Sen marabanın tekisin..Neyine gerek ağa kızı?..:1ninca:.

ya en sonda ne olduuuuuuuuuuu izleyemedimmmmmmmm
canım beşir size işe ben götürcem bugun dedi adnan arkaya atladı beşir önde kapıdan çıkarlarken, öyle orda bitti dizi, behlülle bihterde söylicek korkusuyla baka kaldılar arkasından, fargmanındada beşir arabada ağlıyordu ne anlattı çok merak ediyorum:uhm:
Beşir de gitmiş ağanın kızına aşık.kafamçokkarıştı.Sen kimsin Beşir?CADIARZU..Sen marabanın tekisin..Neyine gerek ağa kızı?..:1ninca:.
ya ama niye öyle diyon yazık çocuğa kız, sır taşıya taşıya verem oldu garip:gitme:

Fragman icin cok tesekkürler chess cim.Bende görmemistim.
Eeeee sizce söylüyormu Besir.Bence baska bisey söylüyor.Ama Ednan da
gerci Bihter'i hirpaliyor ama acaba nedendir?Yaniltiyorlar bizi belkide.

X