Aşk-ı Memnu Kanal D

adnan bey öğrense dizi biter zaten..salak mı zannediyor bunlar bizi.fragmanı öle bi gösteriyorlarki..bence beşir ben gitmekten vazgeçtim felan diyecek..

bihter çok yorgunum adnan diyorya orda işte tv ye girip ulan sürt.... tabii yorgun olursun behlül mahvetti seni demek geliyor ama işte olmuyor:)))

yani adnan la beraber olmayacak kadar namusluysan neden behlül e verdin!!!!
bazen çok mantıksızlar ya
arkada ajda çalıyor falan
şerefszilik sanki yasak tutkulu bir aşk gibi gösteriliyor
utanılmasa 'ağlayın ulan böyle aşka ' denicek!

evet ya,
bir günah gibi sakladım seni, kimse görmedi, seninle beni...........
sanırsın ki leylayla mecnun aşkı
legal bişeymiş gibi

aslında benim merak ettiğim bihter neden adnandan boşanıp behlülle rahat rahat görüşmüyor
paraysa behlüldede var adnan sayesinde, boşanıp gene gizli görüşebilirler

""ettiğim bihter neden adnandan boşanıp behlülle rahat rahat görüşmüyor""
etik değil şekerim.hiç insan amcasının karısıyla alenen görüşür müüü????:)))))

ŞOK ŞOK ŞOK
TİCAVİZ

Yasak aşk gizli kalıyor

Başrollerini Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre'nin oynadığı Halit Ziya Uşaklıhgil'in ölümsüz eseri Aşk-ı Memnu'nun 24 eylül Peşmebe akşamı ekrana gelecek bölümünde heyecan doruğa çıkıyor. Posta Gazetesi'nin haberine göre; yeni bölümün konusu şöyle; Beşir, Behlül ve Bihter arasındaki yasak aşkı Adnan Bey'e anlatmaya karar verir. Fakat bütün gerçekleri anlatacakken Adnan Bey'in sözleriyle bir anda suskun kalmanın daha doğru olduğunu düşünür.

Reddedilmeye dayanamadı

Behlül, yurt dışına çıkar. Behlül'ün yokluğu Bihter'e ve Nihal'e zor gelir. Bihter her geçen gün Adnan Bey'den biraz daha uzaklaşır. Adnan Bey, sürekli reddedilmenin yarattığı kırgınlık ve öfkesini bastırmaya çalışır. ancak reddedilmeye daha fazla dayanamaz ve Bihter ile zorla sevişir. Bu durum Adnan Bey ve Bihter'in arasında büyük bir uçurumun açılmasına neden olur.

AŞK-I MEMNU BİHTER-ADNAN SEVİŞME SAHNESİ / 1 - Hürriyet

olay fotoğraflar burada

karısına bu kadar kibar davranan biri nasıl böyle bişey yapabilir ki inandırıcı olmamış bu..

Aynen katılıyorum vereliniortak halka çok masum bir aşkmış gibi gösteriliyor..Aslında böyle diziler toplumu da bozuyor çünkü burda yaşanan aşk normal masum birşey değil ki özendiriyorlar..Şarkı sözü bile yanlış bence, bir günah gibi sakladım seni diyor acaba günah olması için daha başka neler yapmaları gerekiyordu ki?

valla ben izlerken krize giriorum artık
derdim
aman örnek olsun,ama kişiler etkilensin demek değil
yada topluma mesaj vermek ..
yahu kocasının gözü önünde yeğenine verip, kocasına gelince böyle bir 'işim var,hastayım vs.. cümlelerini' -nasıl bir vicdanı edayla yansıtıyorlar ki senaryoya..
ben buna uyuz oldum..
sanki neyse bu aşk?
sex machine modunda bihter ben başka aşk durumu görmedim..

evet bihter çok sevişken bi kişilikmiş gibi yansıtılmaya başladıkaydirigubbakcemile3

bu kaçıncı çalınışı kapımın
bu kaçıncı sen değilsin başkası
peşimde mazinin ayak sesleri
nelerden vazgeçiyoruz bir düşünsene
kırık kalpler üstüne kuruyoruz bir seyi
bu kalleşlik belki bana yakışmıyor ama
SARI SAÇLARINDAN SEN SUÇLUSUN ..

kayahanın sarkısı tam behlüle göre kaydirigubbakcemile3

b&b çifti bence aşık falan değil aşk böle olmaz onlarınki sadece belden aşa beraberlik başka bişe değil valla çekiyo işte evde genç yakışıklı bi delikanlı var evde genç çekici bi yenge var ee daha ne olsun :) benim anlamadığım bişe var eğer gerçek aşksa aşk bu kadar ahlaksızlık namussuzluk yaptırırmı insana acep =) bence aşık falan değil ya behlül zaten çapkının teki herkesin tadını ala ala bi hal oldu daldan dala konuyo herkesten hevesi geçiyo bi süre sonra şimdi bihtere bi heyecanı var onunda tadı yakında bitecek :)

X