Aşk-ı Memnu Kanal D

yok canım ya, sanırım bayram nedeniyle haftaya yeni bölüm olmıcak:1no2:

Yeni bölüm fragmanı da yayınlanmadı Demekki önümüzdeki hafta yeni bölüm yok:gitme:

kizlar yeni bolum fragmani cikti
pek ipucu yok
belkide behlul amerikaya hic gitmiycek istanbulda saklanicak gizli gizli bulusacaklar
fragmanda bihter tenha bir yere giriyor cunku
adnan bihteri hirpaliyor yataga atiyor hatta
niye bana uzaksin diye adamin canina tak etti belkide ondandir

hırpalıyor mu? adnan? hani bizim adnan bihteri hırpalıcak?
akannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir
anam bu bölümü asla kaçırmamalıyım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu Kanal D'de iyice cıvıttı:mymeka: Hep bölüm bittiğinde verirlerdi,iyice meraktan çıldırtçaklar insanlarıkötükedihüso

Ednan'ın canına tak etti demekki sonunda:jeyyar:

Bence de Behlül gitmeyecek,gizli gizli görüşcekler...
akannehir

off ya iyice garipleştiler niye akşam vermediler fragmanı klava:
sabrımızımı sınıyolar anlamadım ki
ben bi netten izlemeye çalışayım bakıyım

yeni bölümde heyecan var gibi biraz.behlülle bihterin yeni aşk yuvaları yine izbe bir yere benziyor.kesin behlül gitmicek.adnanında sabrı kalmadı adam napsın artık fırlattı yatağa:)

Evlenmeleri olay olcak kadar akrabalarmı demek istedim.
Aynı evde büyümeseler bana göre sorun olmazdı. Akraba olmalarından ziyade kardeş gibi büyümüşler adnanın bu kadar kızmasını ben buna bağlıorum. yoksa dıdısının dısı gibi CADIARZU

abooo haftaya varmıymış.akşam o kadar bekledim fragmanı çıkmadı :mymeka:
falla bende merak ettim şimdi yaf :hulya:

kızlar adnan bihteri kolundan çekiştiriyo, yataga fırlatıyo falan, tecavüz mü etcek nekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
beşirde arabada ağlıyodu, adnanla çıkmıştı ya, adnan koltuktaydı, beşir önde ağlıyodu söyledimi söyleyemedimi bilmiyorum:gitme::gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…