Aşk-ı Memnu Kanal D

firdevs bihtere yurt dışına sen de gel dedi
buradan bir malzeme çıkıcak ya
istermisiniz bihter annemle gidiyorum diye çıkıp behlülün yanına gitsin
şakkıdı

ben bu tiyoyo aylar önce verdim..

bihter behlülle tatil kaçamagı yapcak.

annesiyle gittigi tatilde

amerikaya arkadaşlarım görmeye gidiyorum diye behlüle gidcek..:1ninca:

Bu hafta çok sıkıldım izlerken..
flashback olayı daralttı beni beşir'in o soluk suratı da sıktı artık.
hareket istiyorum azıcık,kaç kovala öpüş seviş baydı.

yalnız nihat'ı efendi sanıyordum,babası kılıklı çıktı ona şaşırdım.

aynen ya
bu çocuk içine ata ata patlayıvercek bir gün
bütün dizi boyunca sadece bakıyor
herşeyi içine atıyor ve hiç konuşmuyor
sinsi sinsi dolaşıyor ortalıkta
ama çok iyi bir oyuncu gerçekten

ben bu tiyoyo aylar önce verdim..

bihter behlülle tatil kaçamagı yapcak.

annesiyle gittigi tatilde

amerikaya arkadaşlarım görmeye gidiyorum diye behlüle gidcek..:1ninca:

aylar öncesini bilmem o kadar takip etmiyorum canım
akşam izlediğim bölümden öyle düşündüm
:nazar:

ben demiştım beşir diee emme dün pis pis bakıo gıcık geldı he banada. yanlız pekerın bacaaklar çok duzgunmuüş ya süper fızıgı var :hulya:

ednnanda salak ha karsını bı sıkıta almıo..boynuslanıo mal farkında degıll...nıhale helen gıcık oluyom nasıl hosuna gıttı magaznde kendını behlullen görunce..su behlulde yakışıklı olsa barı..hıc begenmıom he..kaşları hele yanmış sankı ocakta :hulya:

eee firdoya ne dicek bihter;
anne adnan beni senle bilcek ama ben manita yaptım onla mı olcam dicek.
hem firdo sevgilisiyle gidecek tatile bihterle gidermi hiç.
tatil işi allengirli çok akıllıca bi plan la olur olursa.
ama bu aşamada yani mıçları tutuşmuşken akıllıca bi plan çıkmaz bunlardan.
:nazar:

ednnanda salak ha karsını bı sıkıta almıo..boynuslanıo mal farkında degıll...nıhale helen gıcık oluyom nasıl hosuna gıttı magaznde kendını behlullen görunce..su behlulde yakışıklı olsa barı..hıc begenmıom he..kaşları hele yanmış sankı ocakta :hulya:

ooo mal felan ayıp oluyo ama :eek:lmaz:

ya kızlar nihat sizi rahatsız etmedimi ya, çok gıcık oldum bu bölüm ona, resmne nankör ya, babası kapıya koymuşken adnan ona sahip çıktı ama şimdi o napıyo, babasıyla bir olup adnana kumpas kuruyo nankör ya:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

bu arada behlülün rengi nasıl koyu sarıdan açık sarıya döndü nihatın hissedar olduğunu öğrenince:roflol:

ne diyim artık ben yaa, koptum:roflol::roflol::roflol:

salak,keriz ednan gözünü kaynanasının üzerinden ayırmıyor şüpheleniyor.ulan sen önce bi karını takibe al bakalım okadar yalandan sonra.....nasıl şüphelenmezsin.uyu uyuuu iyi uykular:)))))bu arada dün giremedim bilgisayarım çökmüştü.gören beşirmiş yahuuuuu-tatlicadiarzu-

ya kızlar nihat sizi rahatsız etmedimi ya, çok gıcık oldum bu bölüm ona, resmne nankör ya, babası kapıya koymuşken adnan ona sahip çıktı ama şimdi o napıyo, babasıyla bir olup adnana kumpas kuruyo nankör ya:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

bu arada behlülün rengi nasıl koyu sarıdan açık sarıya döndü nihatın hissedar olduğunu öğrenince:roflol:

besle kargayı oysun gözünü işte:eek:lmaz:

salak,keriz ednan gözünü kaynanasının üzerinden ayırmıyor şüpheleniyor.ulan sen önce bi karını takibe al bakalım okadar yalandan sonra.....nasıl şüphelenmezsin.uyu uyuuu iyi uykular:)))))bu arada dün giremedim bilgisayarım çökmüştü.gören beşirmiş yahuuuuu-tatlicadiarzu-

geçen hafta belli olmuştu beşir olduğu niye herkes bu hafta öğrendik diyor anlamıyorum
son kişi beşir kalmışst ve geçem hafta dizi biterken beşir olduğu belli oldu

ya işte ne bileyim annede olabilir renk vermiyor diye düşündüm bi ara matmezel renk vermiyoordur dedim.süprizli bişiler bekledim.peki sizce beşir söyleyebilecekmi ednan a

söylemicek despicim.söylerse film biter ne anlamı kalır.daha sezon yeni açıldı dimekki söylemicek.
etiketlere bak aslanım behlül yürüü,behlülün cariyeleri,boynuzlu ednan bey,hey gidi halit ziya,tipsiz behlül
ya ben size ne diyim delikafadulden :roflol: :roflol: :roflol:

Arkadaslar gecen sezon sonunda bir tv programinda, acaba gören Adnan bey olabilir mi diye sormuslardi. Fakat söyle bir yanit geldi: " Adnan bey görmeyecek, onun görmesine daha cok var"

Yani en son babalar duyar misali sanirim :emir_bebek:

ya ben saat 11 den sonra izleyemedim.hani reklam verdi ya..ne oldu nasıl bitti..acaba haftaya ne olcak

X