Aşk-ı Memnu Kanal D

938166001162281389727020_0_0.jpg

ya ben asıl nihat olayını merak ediyorum, o kadar da efendi tanımıştık kendisini, resmen babasıyla bir olup adnanın hisseleri önce hüüüpletip sonra gümletçekler
yaw adamın çevresindeki herkes nankör be
:mymeka::mymeka::mymeka:

ama o zamanda aşk-ı memnu varmış tv de dizi
merak ediyorum nasılmış acep bu aşkı memnudan güzel diyolla
kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Ben o siyah beyaz filmi izledim birazcık , herşey siyah beyaz ve elbiseler çok kapalı şimdiki Bihter gibi giydiklerine bakınca gözlerimiz bayram etmiyo , çok ilgi çekmezdi yani :KK70:

ama o zamanda aşk-ı memnu varmış tv de dizi
merak ediyorum nasılmış acep bu aşkı memnudan güzel diyolla
kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Evet varmış ta ben pek hatırlamıyorum..Ben daha çok..Heidi yi (bkz.avatar)Küçük ev i,Tatlı cadıyı filan hatırlıyom..Onlar büyükler için dizi olduğundan nazari dikkatimi celbetmemiş yaa..

Ama Yaprak dökümünü hatırlıyorum..Ferhun deyi bayan popo vardı ya o oynuyordu.Şevket te Tarık tarcan dı..O da 80 lerdeydi..O zaman da çocuktum ufacıktım ..top aynadım acıktım.....kaydirigubbakcemile3

Bir de eski romanlardan ÇALIKUŞU nu dizi yapsalar, çağdaş Çalıkuşu onu da izlesek..
Niye kimse düşünmedi..Hemen Çağan Irmak a bi mail atalım..

Süper olmaz mı kızlar...

Müjde AR bihterin hakkını vermiştir de behlül yorumsuz yani :bbo: tabi o zman dünyanın gelmiş geçmiş en harika şeyi olan keşkül doğmamıştı demy kaydirigubbakcemile3

Bir de eski romanlardan ÇALIKUŞU nu dizi yapsalar, çağdaş Çalıkuşu onu da izlesek..
Niye kimse düşünmedi..Hemen Çağan Irmak a bi mail atalım..

Süper olmaz mı kızlar...

Çalıkuşunu trt1 de her oynadığında izledim. kısa bi diiz olarak bi insan deli oluo. onun 3 - 4 sezonluk bi dizi oldugunu düşünemiorum :nazar:

Ya o göğsü püsküllü elbise neydi?Bihteri bahçede kıstırdığı andaki sezon bölümündeki..Ne rüküş..
Kızı açalım saçalım derken..ne hale sokmuşlar..

Canım aşkı memn u gibi,yaprak dökümü gibi araya biraz atraksiyon yaparlar...

valla aşkı memnuda adnanı boynuzluolar ama benim pek içim acımıyo izliom öle naniknanik
ama çalıkuşunda o kız neler çekti ona üzlüodum a.s he ben o filmi çok izledim ya yeni çekilende kim oynarsa oynasın yakıştıramam valla kaydirigubbakcemile3

en komik yeride hani ikiside kapı arkadında durdu ya behlül ve bihter eski türk filmlerindeki gibi fon müziği le çok komiğime gitii o sahne yaa kaydirigubbakcemile3

X