Aşk-ı Memnu Kanal D

AŞK-I YAPRAK!!!!!!!!!!

Firdevs Hanım hastaneye yatar ve aynı şekilde inme gelen Ali Rıza bey le tanışır ve dert ortağı olur.Ali Rıza, Ferhunde den çektiğini Firdevs de Behlül den neler çektiğini anlatır.

Diğer tarafta Behlül avare avare gezerken Ferhunde ile karşılaşır Ferhunde onda garip bi sıcaklık hisseder ve beraberlikleri başlar.Kaynakwh:

Düğün günü başına gelmedik kalmayan Nihal Leyla ile kanka olur.Leylanın başına gelenleri duyan Nihal haline şükreder.

Kızının Leyla ile arkadaş olduğunu duyan Adnan bey`Leyla ile tanışmaya gider hikayesini öğrenir.Abisinin hapiste olduğunu öğrenir ve imkanlarıyla şevketi hapisten çıkarır.

Yanlış kadınlar yüzünden hep zarar gören Adnan Bey le şevket Kanka olur ortak iş yapmaya başlarlar.Adnan geniş adam olduğundan şevket in hataları hafif gelir.

Tekin ailesini reddeden Necla tesadüfen Adnan beyle karşılaşır ve tanışır.Şevketle kardeş olduklarını bilmeyen Adnan neclaya kur yapmaya başlar.Yasak aşk mağduru olan Adnan Necla`nın evli olduğunu duyunca ondan uzaklaşır ama Adnan`ın şimdiki kocasından daha zengin olduğunu duyan Necla kocasına boşanma davası açar ve Adnan`a iyice yanaşmaya başlar.Kaynakwh:

Hapse Şevketi sokan Oğuz uzaktan gördüğü Nihal i kafasına takar.Hazır zengin ve mağdur bir kız bulmuşken kaçırmayayım der ve duyguları sarsılmış kıza kur yapmaya başlar.

Ee hadi gözünüz aydın!!

40 yil dusunsem bu iki diziyi birbirine boyle bir senaryoyla kombine edemezdim
ellerine, beynine saglik :)))))))))))
harika olmusss valla!!!! degme senaristlere tas çikartirsin!!!!

:teytey::teytey: alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis a.s.a.s.

bravo çok güzel yazmışsın. :lepi: alkisalkisalkis
ama necla uyuzunun adnana yaklaşmasına gıcık oldum.

"seni ondan daha fazla sevmiyorum.. ama seninle baska" az once denk geldim..
bihterin behlule itirafi :)))
salak misin nesin onunla baska olcak tabisiii aklinialirimsmile

şimdi geçmiş bölümlerin tekrarını izliyorum da.. adnan kasadaki silahını çıkardı ilk kez.. ama bihterin kendini öldürdüğü tabancayla aynı değil..

kızlar betül demiin klibini izlediniizmi behlülün rivadaki evinde çekilmiş=)

aşkı memnuyu özledimmmmmm.
ilk sezondan izlemediğim bölümler vardı . netten onlara baktım.
ne hoş bi hayatları varmış.
aptal bihter kendisini nasıl da yakmış. ilk sezon daha ılımlıymış.en azından hizmetçilere günaydın falan diyormuş.behlülün onunla oynaması çıldırttı kadını resmen.

ay bazen tekrarlarına bakıyorum, özlüyo insansempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

en son şu doğumgünü olayı vardı ya, o bölümü izledim, bihterin finaldeki gülüşü aynı bizim sempatik salak cinni gibiydisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Yaz dizilerine bakinca hele 1bolumune goz attigim Kucuk sirlar adi altindaki diziyi Aski memnuyu ozledigimi anladim.Keske hepsi ruya olsa Bihterin hayali olsa bir an kendine gelse dizi oradan 500 bolum devam etse Yaprak dokumu gibi uzasa Eh Bihter sana ne diyim Ali Riza bile neler yasadi hala ayakta kendini vurmadi sende amma zayif kisilikmisin deger mi sumuklu Behlul icin olmeye hadi o rolu Kenan Imirzalioglu oynasa neyse insan o adam icin toplu katliyam yapar banka soyar yetmez en yuksek binanin tepesinden asagiya bozuk parasutle atlar ama sari ciyan icin deger mi bosa Ednani al nafakani sonra acil gecelere anaciginda boyle carpilmazdi yandan bizde seyrederdik salak bihter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…