Aşk-ı Memnu Kanal D

Çok etkiyeyiciydi evet,bende Nihal'in silah sesiyle yere düşmesinden etkilendim,kızın bütün hayatı bitti sanki Bihterle birlikte..

evet ya o sahnede süperdi, bide nihalin hastanedeki ilk görüntüsü,
hiç bu kızdan böyle oyunculuk beklemezdim

Çok etkiyeyiciydi evet,bende Nihal'in silah sesiyle yere düşmesinden etkilendim,kızın bütün hayatı bitti sanki Bihterle birlikte..

evet yaaaa..bende en çok bu iki sahneden etkilendim..dizi boyunca zıttırıklık yapıp durdu..ama bombayı patlattı finalde..

ayrıca bihterin piki demesine hiç üzülmedim:umursamaz:..naneleri yerken bişey yoktu..sengözlerimebaksanab

kıvancın sevgilisi ürdün kıralıçasını andırıyor,doğru tespit..a.s

Gerimi başlıcakmış akannehir
Hemde 3 boyutlu sevişme sahneleriyle akannehir
Yok artıkkkkkkkkkk

al bendende o kadar,zaten gıcık oluyordum o karaktere(kendisine lafım yok çok güzel bir kız)kızı 30 yaşında kadın yaptılar kıyafetleriyle,oturup kalkmasıyla,yürüyüşünede kıldım baston yutmuş gibi
ama son sahnedeki performansı bence bihteri bile solladıkaydirigubbakcemile3

ayy kızlar ben yeni gördüm o mesajı.dizinin bi sezon daha uzayacağı mesajını hani :hulya: yok be olmaz heralde.. o kadar final çektiler ya...
bide uzuyomuşş kaydirigubbakcemile3 akannehir
veda dediler final demediler..
aman veda farklı bişey demek sanki? sempatiksalakcinni

geçen gün işportada, behlülün odasındaki eyfel kulesinin, aynından satıyorlardı..
dizide ilk gördüğümde çok hoşuma gitmişti..zemuszemus
daha önce de,yolda bi çocuk elinde almış gidiyordu..
şimdi bi soğudum o posterden, anlatamam..kafamçokkarıştı:çok üzgünüm:sempatiksalakcinni
oysaki bulsam, oğluşumungamyoncuiremsu odasına alıcaktım..:1closedeyes:
acaba neden öyle oldum yaaaa..guclubacismilekaydirigubbakcemile3.

ya canım ondan kitapçılarda bile satıyolar artık

herkesle süper pişti olman muhtemel

yanlız taç ın şansına bak, valla hiç bi dizide bu kadar hedef kitleye ulaşamazdı, allahın sevdiği şirketmiş

şu diziden bi tespitim daha var..
Maşallah -tatlicadiarzu-firdoşun kızları pek bi doğurgan.:CüvCüv:.
peyker iki dene doğurdu..:ecrin_bebek:
bihter iki dene aldırdı..
:a015:

bende çok beğeniyodum onu ya :lepi:
herkesde olunca güzelliği kalmıyo be talı gacı delikafadulden sempatiksalakcinni

Dizinin vedasında acaba k.k da şimdi neler konuşuluo diye düşünmüşdüm hep sempatiksalakcinni
Şimdi bakdımda herkes aynı şeyi düşünmüş,bihter kendini vurdukdan sonra neler oldu..
keşke o anlarıda görseydik.çok sönük geldi bana.ama herşeye rağmen güzeldi.:hulya:

ayyy bu dizi bir daha baslarsa bende intihar edecem

yetti gariiii istemiyorum ayollalsanaalsanasmile

bu dizi daha cok konusulacaga benziyor yeni bir dize kafamiza sarana denk kaydirigubbakcemile3

gecen fatmagülün sucu ne adli filmi izledim netten,,,, simdi yeni sezonda onu dizi yapicaklarya of of düsünemiyom simdiden,ne tartismalar ne kavgalar dinden girip siyasetten cikariz artikin sırnaşık şey

o film nasil dizi olacaksa oda ayri bir muamma
kisa bir film konusma yok sadece seks varkaydirigubbakcemile3

filmde hic konusmuyor fatmagul yani yeni sezonda bihterin kemcirmelerini dinlemeyegim cok sukur

ben behlulun ve nihalin piyano calisini ozledim bea

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…