Aşk-ı Memnu Kanal D

Kendini yakti bizide yakti Bihter Behlul seni dehlediyse bizim gunahimiz ne gittin oldurdun kendini resmen bosluga dustum eskiden Avrupa yakasi bittiginde boyle olmustum kendime acil dizi bulmam lazim

Yaz dizilerine bakinca hele 1bolumune goz attigim Kucuk sirlar adi altindaki diziyi Aski memnuyu ozledigimi anladim.Keske hepsi ruya olsa Bihterin hayali olsa bir an kendine gelse dizi oradan 500 bolum devam etse Yaprak dokumu gibi uzasa Eh Bihter sana ne diyim Ali Riza bile neler yasadi hala ayakta kendini vurmadi sende amma zayif kisilikmisin deger mi sumuklu Behlul icin olmeye hadi o rolu Kenan Imirzalioglu oynasa neyse insan o adam icin toplu katliyam yapar banka soyar yetmez en yuksek binanin tepesinden asagiya bozuk parasutle atlar ama sari ciyan icin deger mi bosa Ednani al nafakani sonra acil gecelere anaciginda boyle carpilmazdi yandan bizde seyrederdik salak bihter

:roflol::roflol::roflol:

of ya dogru düzgün dizi kalmadi:dilcikar:
sanki herkes 5 yildizli tatil köyüne gidiyo, ne mok seyretcez simdi:gitme:
nedir bu 3 ay yaz tatili anlamadimsempatiksalakcinni
diziden aldiklari parayi anca yiyolar 3 ayda galiba:umursamaz::mymeka:

:roflol::roflol::roflol:

of ya dogru düzgün dizi kalmadi:dilcikar:
sanki herkes 5 yildizli tatil köyüne gidiyo, ne mok seyretcez simdi:gitme:
nedir bu 3 ay yaz tatili anlamadimsempatiksalakcinni
diziden aldiklari parayi anca yiyolar 3 ayda galiba:umursamaz::mymeka:

diziden kazandıkları o parayı 3 ay değil 6 ayda bitiremezler:nazar:

şimdi dikkat ettim de aslında firdevs bihter ağlarken "sen güçlüsün onlar yıkılsa bile sen dimdik ayakta kalacaksın" dedikten sonra bihter ikna olmuştu.. adnana da güzel bi karşılama yaptı canımlı cicimli ama adnan da gözden çıkarınca yıkıldı demek. :nazar:

valla bihterin histerik, delimserek, manyak manyak gülen hallerini özlicemsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

X