Aşk-ı Memnu Kanal D

Bence de asparagas bir haber..3 boyutlu sevişme sahnesi yapsalar..Rtük onları çarmıha gerer..süprizzzzzÇok üzgünüm çoook

Var mı öyle final yapıp yeniden başlatmak,dizi piyasası onları siler...fururlarakannehir

Bugün tekrar bölümlere takıldı gözüm.aklinialirimsmile.behlülle nihalin nişanlandıkları bölüm vardı..
hani müzik odasında Behlül piyano çalarken,bihter kudurmuşlar gibi battaniye elinde, balkondan onları dikizlerken,
saksıyı da kırmıştı yaaa..hani kedidir o kedi denilmişti..işte o bölüüüümdelikafaduldenboshayallersmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayyy bildigimiz idil firat mi akannehir
allah canini almasin kivanccc
meltem cumbuldur, idil firattir gidiyooo...
yaslaninca citir arayisina girecek herhal

yok canım o idil fırat değil
önder fıratın kızı,gencecik bi kız.

kivanc-idil11_640.jpg

bu Behlül kesinlikle esmer hastasi!!! Tüh bos olsaymisda sansimiz olmazmis demekki sempatiksalakcinni

Ben ıdil Fırat'ı Ürdün Kraliçesi Rania'ya benzettim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
finalde etkilendiğim sahnelerden biride, bihterin sen son behlüle konuştuğu sahneydi, hayatımı mahfetme bihter lütfen dedi ya behlül, bihterde "peki" dedi yasenağlama
insan hiç bu kadar üzücü peki der mi yasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

finalde etkilendiğim sahnelerden biride, bihterin sen son behlüle konuştuğu sahneydi, hayatımı mahfetme bihter lütfen dedi ya behlül, bihterde "peki" dedi yasenağlama
insan hiç bu kadar üzücü peki der mi yasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Çok etkiyeyiciydi evet,bende Nihal'in silah sesiyle yere düşmesinden etkilendim,kızın bütün hayatı bitti sanki Bihterle birlikte..

X