Aşk-ı Memnu Kanal D

dizi bitti ama herkes etkisinden hala kurtulamadı geyiğe devam.bihterle behlülün günahı kalmadı hepsini aldık götürdük onlarda :KK1: :KK1: :KK1:

eski aşkı memnu nun behlülü(salih güney) de çok yağuşuklu maviş gözlü..bu behlül desen(kıvanç) o da yağuşukluı maviş gözlü..behlüllerde mavi gözlü olacak şartı mı arandı acep?kafamçokkarıştısempatiksalakcinni

eski aşkı memnu nun behlülü(salih güney) de çok yağuşuklu maviş gözlü..bu behlül desen(kıvanç) o da yağuşukluı maviş gözlü..behlüllerde mavi gözlü olacak şartı mı arandı acep?kafamçokkarıştısempatiksalakcinni

10 sene sonra tekrar çekerlermiş... ama bu defa yepyeni behlüle yaş haddinden dolayı sulanamayız herhalde, dünya ahiret kardeşimiz olur:roflol::roflol::roflol:

herşey güzeldi de mezarlık sahnesi çok saçma ve gereksiz geldi.hele behlül ün hühühüüü diye ağlaması:)))

Yaprak Dökümü 4-5 senedir devam ediyor. Ama Aşk-ı Memnu daha tadına varamadan bitti :sm_confused:
Gerçi daha fazla devam etseydi RTÜK napardı bilmiyorum

behlül mezarlıkda değilde uzak ir yerlerde görüntülenmeliydi bence.
adnan ve bihterin oyunculuğuna diyecek bişey yok adamlar süper rol yapıyorlar.
adnanın zehirli sarmaşıklarımdan kurtuldum derkeknki mimikleri çok sahiciydi.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
behlülün hediye ettiği ayna yüzündende olabilir AYNA AYNA SÖYLE BANA VARMI BENDEN BAŞKA SEVEN BEHLÜLÜ kadın aynalara baka baka saçıyla oynaya oynaya bi hal olmuştu zaten
ben de diyorum bihterin odasındaki ayna neden metruk duruyorsempatiksalakcinni
behlül mi hediye etmiş, ne zaman yafisfisfis

ben de bilmiyom ondan hedaye olduğunu.:sm_confused:.hiç te bahsetmemişti Bihter.:1closedeyes:.o kadar çaya kaaveye gelir..insan bi sööler, di mi yaaa..:umursamaz:

anaaaa burası hala acıkmıakannehir
3 kul bı elham okım dedıydim bende bıhter zıyagıle:nazar:

ben de bilmiyom ondan hedaye olduğunu.:sm_confused:.hiç te bahsetmemişti Bihter.:1closedeyes:.o kadar çaya kaaveye gelir..insan bi sööler, di mi yaaa..:umursamaz:

hangi aynadan bahsediyosunuz siz, boy aynasını diyosanız o değil,
o aynada ne korkunç bi his yaratıyo yanlız, o tip bi ayna üstüne kurulu bi korku filmi izlediydim küçükkene o aklıma geliyo
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Bu nikoncan için gelsin malum yeni dönem kpss için eski sorularada bakmak lazım, ihtiyaç yayıncılıktan
kaydirigubbakcemile3
ask-i-memnu-ve-kpss.jpg

Bence D şıkkı.:KK1::KK1:.ama ama 19.sorunun şıkları verilmemişguclubacismile..verilmiş olsaydı ,onuda bilirdik herhal..zemuszemus:1rolleyes::jeyyar:
o kadar aşkı memnu seyretmişliğimiz var..sempatiksalakcinni

X