Aşk-ı Memnu Kanal D

hala unutamıyorum finali... özellikle bihterin intihar sahnesini ya.. :çok üzgünüm:
bi sezon daha uzasaydı diyorum bazan.ama konu belli.. daha nasıl uzayabilirdi..
senağlama

intihardan sonra ne olduğunu görmek isteyenler için en azından ilk saniyeler....:nazar:

79-blm-final-(35).jpg

ya bu nerden çıktı ki... en azından böyle olaydı ya... sap gibi durdu behlül o an.. amcasıda vardı tabi sözleri çok ağırdı..ama sarılsaydı.. gerçi adnanın yanında nasıl sarılırdı ki.. aman final oldu bitti hala.... kaydirigubbakcemile3

intihardan sonra ne olduğunu görmek isteyenler için en azından ilk saniyeler....:nazar:

79-blm-final-(35).jpg

ya bence geçen hafta finaldi tamam ama bu haftada aralarda göremediklerimizi falan gösteren bir bölüm yapsalardı keşke Çok üzgünüm çoook
80 bölüme tamamlamış olurlardı konular havada kalmazdıalsanaalsanasmile

ya ne bileyim ednan hiç pas vermedi
bihter güm diye öldü.en azından behlül ağlasaydı
orda bi feryat figan bekliyodmboshayallersmile
sonuçta bi insan gözünün önünde intihar ediyo
çok mu duygusal davrandm nebilmiyorumkismile

kaç kere izlediğimi finali bilmiyorum..diziyi severek takipte etmedim ben...bihterin telefonda yıkıldığı sahne,behlülün hala kendini rezil olmamasını düşünmesi..sırf kendini kurtarmak için bihtere sus demesi..yaşadığı iğrenç birşeyde olsa buna zamanında aşk adını veren behlülün yaşadığı bu iğrenç şeyde ssevdiği insana sahip çıkamaması..korkaklığı,ödlekliği..bunu bihteri kaybettikten sonra anlaması..bihterin annesinin kucağında ağlayışı içi çıkarcasına..pek çok sahne beni çok etkiledi..ve bihterin intihar ettiği sahne..:KK43:

Aşk-ı Memnuyu en başından beri ilgiyle takip eden ben, finalini tekrar izleyemedim. Bir türlü fırsat olmadı, bu hafta saatinde tekrardan verseler de izleyebilsem...

aşk-ı memnunun sadece ilk bölümüne az bir şey baktım sonra hiç izlemedim fakat son bölümü izlemek istedim,izledim,güzeldi
behlül Türk filmlerinden fırlamış gibi olmuştu sonunda ama:)

kızlar yeri değil burası belki ama pc ye format attırdım ve youtube u izleyemiyorum artık..önceden bi program vardı pc imde....nasıl izliycem direk olarak yardımm please:çok üzgünüm:

kızlar siz hala ağlayadurun dizi 30 kadar ülkeye satılmış bile.oh valla biz ağlayalım onlar paraları inderegandi yapsınlar sositososito

X