Aşk-ı Memnu Kanal D

Kanal yöneticilerinin yüksek reyting nedeniyle dizilerden vazgeçmediği bu ortamda, ekranın en çok izlenen dizilerinden Aşk-ı Memnu, 24 Haziran'da final bölümüyle ekranda olacak.

Dizinin sezon finali yapmayıp da 'para tatlıdır' deyip uzatılması durumunda neler yaşanabileciğini ise sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, kaleme aldı:

Yıl: 2040... "Aşk-ı Memnu" nun 1214'üncü bölümü yayınlanıyor.

-Adnan Bey nihayet Bihter ile Behlül'ün sevişme görüntülerinin yer aldığı VCD'yi ele geçirmiş ama teknoloji çoktan değiştiği için ortada bunu izleyecek alet yok.

-Dizide herkes Alzheimer olmuş ama Firdevs Hanım (Nebahat Çehre) hâlâ taş gibi. Hatta evin küçük oğlu Bülent ile aşk yaşıyor!

-Kansere çare bulunduğu için Beşir bir türlü ölemiyor. Bihter ile beraber el ele tutuşup 28 defa intihara teşebbüs ediyorlar ama tıp ve teknoloji öylesine gelişmiş ki ne yapsalar ölemiyorlar ve dizi de bir türlü bitemiyor. :KK1:

:roflol::roflol::roflol:

iyiymişşş

benimde gözüme pehlül çok değişik gözükdü ...o damat saçı ve traşını hiç beğenmedim..
bihterin intihar sahnesinde ışıklardan mıdır traşdan mıdır gözüme parlak bir yüz çok tuhaf bir ifade
gözükdü..tuhaflığı yususf yusuf halleriyle de karışınca
akannehir
bir de en son mezarlık sahnesinde saç-sakal açık sarıdan nasıl kumarala dönüşerek birbirine girdi
anlamış değilim

offff bu yorumlarımız bitmez valla kızlar keşke bir sezon daha uzatsalarmıydı ne?perşembeleri yastayız artık ufff

Kanal yöneticilerinin yüksek reyting nedeniyle dizilerden vazgeçmediği bu ortamda, ekranın en çok izlenen dizilerinden Aşk-ı Memnu, 24 Haziran'da final bölümüyle ekranda olacak.

Dizinin sezon finali yapmayıp da 'para tatlıdır' deyip uzatılması durumunda neler yaşanabileciğini ise sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, kaleme aldı:

Yıl: 2040... "Aşk-ı Memnu" nun 1214'üncü bölümü yayınlanıyor.

-Adnan Bey nihayet Bihter ile Behlül'ün sevişme görüntülerinin yer aldığı VCD'yi ele geçirmiş ama teknoloji çoktan değiştiği için ortada bunu izleyecek alet yok.

-Dizide herkes Alzheimer olmuş ama Firdevs Hanım (Nebahat Çehre) hâlâ taş gibi. Hatta evin küçük oğlu Bülent ile aşk yaşıyor!

-Kansere çare bulunduğu için Beşir bir türlü ölemiyor. Bihter ile beraber el ele tutuşup 28 defa intihara teşebbüs ediyorlar ama tıp ve teknoloji öylesine gelişmiş ki ne yapsalar ölemiyorlar ve dizi de bir türlü bitemiyor. :KK1:

:roflol::roflol::roflol:
süpermişşş

dizi bitti hala online burasi:hulya: masallah kizlar ya adamlar aldilar paralarini oh gittiler tatillerine gunes,kum ve deniz bizde burada hala yorum yaziyoruz.ne diziymis be sempatiksalakcinni

dizi bitti hala online burasi:hulya: masallah kizlar ya adamlar aldilar paralarini oh gittiler tatillerine gunes,kum ve deniz bizde burada hala yorum yaziyoruz.ne diziymis be sempatiksalakcinni

aynen yağmur prensesi aynen..
biz hala yorumdayız..:KK1:

Ben behlülün bihterin intihar sahnesindeki performansını beğendim..ama mezarlık sahnesi faciaydı..çocuk piyesi gibi bişeydi..acemice geldi bana..:1closedeyes:

tatli gacim bende cok begendim o sahneyi bihteri durduramdi olumden donderemedi guzel oyun sergiledi he coooh begendim o sahneyi cok.

yazık beren saat'e nazar değmiş. ayağını sakatlamış kıyamam.
bu nedenle tatile çıkamıyormuş.
beren'in cips reklamına bayıldım valla.

Ne dandirik bi veda yapmışlardı
Beren Saat Bihter rolünü iyi kıvırdı , masum roller ona uymuyor yapamıyorda zaten
Ki kendini vurduğu sahne çok güzeldi , pıskopata bağlaması filan

ay arkadaşlar dizi bitti severek izledim. izlediğim en güzel finaldi. asmalı konaktan canım ailem den aklıma gelmeyen diğerlerinden hepsinden ama yazmadan geçemeyeceğim. paraya kıyamamışlar Behlül e nasıl bekarlığa veda gecesi yapmışlar. 4 kişiyle. o kadar zengin sosyal bir adam. evlendiği kız bir ziyagil. çok basitti.

Ah Bihter ah kendini utancin yaptigin hata icin vurmani bir derece anliyorum ama mezarinda olune bile seni seviyorum diyemiyen bir salak icin vurmani anlamiyorum ille kadin olarak olaylara,yasamaya kalbimizle bakiyoruz

bende severek izliyordum finalde sadece bihteri beğendim daha iii bi final olabilirdi çok basitti behlül berbattı zaten.bihterin intihar sahnesi beni çok etkiledi ama güzel bi diziydi...

X