Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar bir dizi hayatımızı ne kadar da etkilemiş,insanoğlu acayip bir varlık gerçektende yalan dünyaya ne çok kanıyoruzü-kimse alınmasın lütfen önce kendimi eleştiriyorum çünkü bnde çok izliyorum

bencedeee...bu nihale matmazele sinir olanları anlamıyorum bende:umursamaz:

nihal tertemiz sevdi behlülü sadece sevdi....çok saf bi kızdı.....matmazel asil kadın bi kere....çirkeflik yapmadı hiç....tabiki söyliyceklerdi beşirde matmazelde...böyle bi şerefsizlik saklanırmı? o zaman ne farkı kalırdı onların behlülden bihterden....söylememekle onlarda sırtından vurmuş olurdu adnanla nihali....

ki zaten beşir artık buna dayanamadığı için söyledi...o söyleyene kadar ben çatladım burda....ben olsam çoktaaan söylemiştim vallaa...öyle kolay değil :dilcikar:

tatlı gacı; bihter intihar edecektide sonra düğünmü olacaktı?? bihterin neden intihar ettiği ortaya çıkmıycaktı yani....nihal ve adnan gözgöre göre şerefsizliğin parçası olacaktı öylemi?[/I]

Tabi yaaa..biraz ertelenir sonra düğün olurdu noolce ki?..kaydirigubbakcemile3

şekerim dizi bu ya ,sallıyoz gitsin..gerçek olsa, en başta şüphelendikleri anda söylenmeli tarafıyım tabii..böyle şerefsiz bi durumun üstünün örtülmesinden yana değilim elbette..
hatta;
adnan adnan karına yeğenine mukayyet ol..bunlar bi halt ediyo ,diye uyarılması gibi..yerimseniben
biz burda senaryo versiyonları yapıyoruz sadece...eğlencelik..kaydirigubbakcemile2

Yokkk ben hala Nihal e uyuz oluyorum...

Biri etikete yazmış ya Abaza Nihal diye, aynen öyleydi. Bir de silah sesini duyana kadar hala inanmıyordu ya da inanmak istemiyordu. Silah bir gümledi bunun kafaya da jeton gümm diye düştü o ifade vardı sanki suratında

Ama Matmezele hiç uyuz olmadım. Hele ki anlattı diye geç bile kalmıştı. Asil kadındı ön koltuğa oturmasından ziyade Adnan la evlenip bebelerinin olduğunu bilem görmek isterdim delikafadulden

Yokkk ben hala Nihal e uyuz oluyorum...

Biri etikete yazmış ya Abaza Nihal diye, aynen öyleydi. Bir de silah sesini duyana kadar hala inanmıyordu ya da inanmak istemiyordu. Silah bir gümledi bunun kafaya da jeton gümm diye düştü o ifade vardı sanki suratında

Ama Matmezele hiç uyuz olmadım. Hele ki anlattı diye geç bile kalmıştı. Asil kadındı ön koltuğa oturmasından ziyade Adnan la evlenip bebelerinin olduğunu bilem görmek isterdim delikafadulden

yapma yav.ben gitmek istemezdim bebe görmeye..kafasına kırmızı kurdelede takardı kasım kasım..:umursamaz:
o mato :CüvCüv:bebek yapardı:ecrin_bebek: bak..demedi demeyin..bak gencecik bihter sana bebe veremedi al sana çocuk :emir_bebek:diye..kaydirigubbakcemile3

ayy bihter o intihar sahnesinde okadra gercekciki beni beni demesi falan cok etkiliyici
o sanhnedeki muzigin adini bilen varmi

evet ya bende o müziğe bayıldım.. harikaydı.. bihterin gözünde bi damla yaşş vardı o sahnede.. :çok üzgünüm:

müziğin bir adı yok..toygar ışıklının tema olarak yaptığı müziklerden biri...İntihar sahnesi için yapıldı diye biliyorum..Müziği Toygar ışıklının facebooktaki sayfasından dinleyebilirsiniz..

müziğin bir adı yok..toygar ışıklının tema olarak yaptığı müziklerden biri...İntihar sahnesi için yapıldı diye biliyorum..Müziği Toygar ışıklının facebooktaki sayfasından dinleyebilirsiniz..

hmm evet benziyo aslında toygar ışıklı müziğine.. çok güzel bi müzik ya.tam intihar sahnesine uymuşş...

Toygar Işıklı çok başarılı bu konuda bence...Mesela Çaresizim adlı müziği çok güzel..Behlül Bihter'in mezarındayken çalıyordu..

kesinlikle çok başarılı.. evet o müzikte harika.. sanırım hiç unutmayacağım o sahneleri....................................................................

kesinlikle çok başarılı.. evet o müzikte harika.. sanırım hiç unutmayacağım o sahneleri....................................................................

a.s bende bende...kaç gün geçti hala bihterin intihar sahnesi geliyor gözümün önüne..Beren Saat gerçekten hakkını vermişti rolünün..çok çok başarılıydı..

aynen..eşim artık nete izin vermiycek yakında.takıntı yaptın bitti işte diyo.ama....
nebiliyim ya aynen gece falan aklıma geliyo.da uykum kaçıyo korkuyom o sahneden.. :KK1:
çok etkileyiciydi ya...........

aynen..eşim artık nete izin vermiycek yakında.takıntı yaptın bitti işte diyo.ama....
nebiliyim ya aynen gece falan aklıma geliyo.da uykum kaçıyo korkuyom o sahneden.. :KK1:
çok etkileyiciydi ya...........

:)
bende tvde yada nette gazetelerde görünce bir tuhaf oluyorum ya...
izlerkende gözümü kırpmadım valla
..

X