Aşk-ı Memnu Kanal D

Bu arada Kanal D beni çok şaşırttı..Kesin reklamlar yüzüne geç biter diyordum azcık reklam verdi..tadı damağımda kaldı ya çok güzeldi Veda...

şimdi aklıma geldi.. keşke bihterin cenazesini dışarıdan biyerden gizli saklı ve ağlayarak behlül de izleseydi. biraz daha ağlardık biz de..

buna inanmiyorum ben acikcasi bahsi gecen para 30bin lira kivancin o paraya ihtiyaci yokki

Dünki senaryoyu bende okudum.. Hakaktende izlerken hep yazıalr gçeti göüzmün öününden.. Aynılarıda oldu zati..nesrinin yukardalar demeis.. Ah nihal diye seslenişi behlülün:))ona rağmen güzeldi.. Hakkatende intihar sahnesini biraz daha acıklı dramatik hale getirebilrlerdi kısa geçti..

bihter yanlızca behlül için ölmedi adnan için öldü,adnan behlüle,sen benim oğlumdun dediği an sıktı kalbine...vicdan azabı ve aşk iki duygu bir aradayken öldürdü kendini.herşey öğrenildi sonuçta istese kaçabilirlerdi.kaydirigubbakcemile
beşire üzülmedim geç söylerek herkesi felakete sürükledi.erken söyleseydi elindee delillerle böyle olmazdı sonu...bihter yürekli kız.bir tek ona üzüldüm.adnanada az üzüldüm,çünkü genç bi kadınla evlendi.matmazalle evlenseydi ya illa çıtır alcak hemde evinde yeğeni var karısıyla aynı yaşta.
abaza ednan güzelim kız öldüü bunların amcasıda yeğenide abaza:mymeka:
matmazel erdi muradına oturdu ön koltuğa benneyaptımki
hem nihali kurtarma bahanesiyle hemde ednanaa platonik aşkı var diye döktürdü herbişeyi
olan bihtere oldu kızın kalbi acıyodu sıktı öldü :1no2:

İki tane İdil Fırat var.Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi oyuncu İdil Fırat değil.Yaşı da Kıvançtan küçük sanırım...

Dizi bence Bihter'in kendini vurması dışında çok çok etkileyici değildi.Hele Behlül'ün mezarlık sahnesi filan... :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…