Aşk-ı Memnu Kanal D

Firdevsin Bihterle konuştuğu sahne inanılmaz etkileyiciydi.
Beni beni Bihterini resmen öldürdü beni Beren ya.Ben Firdevsin felç geçirmesinede çok üzüldüm.Peyker daha perişan olmalıydı bence.Ağlamaları yapmacık geldi bana.Mezar başındaki Behlül herzamanki gibi çok fostu.Ama intihar sahnesinde iyi oynamış.Allah rızası için birisi Kıvanca Kenan İmirzalıoğlundan ağlama dersleri almasını öğütlesin.
Filmin baından beri hiç sevmedin ne Adnan Beyi ne de Matmazeli.
Son sahnede neydi o Matmazelin yüzünde gülücükler açıyodu.Ohhhh Adnan ona kaldı ya.
Nihal inanılmaz oynamış gerçekten.O merdivenlere yığılması,hastane sahnesindeki bomboş bakışları muhteşemdi.Hazal Kaya'yı Beren Saati ve Nebahat Çehreyi ayakta alkışlıyorum.

Hakaktende ya bende Öyle ıkı gedır bıhterle behlÜlle kalkıp yattım ya.. GÖzmÜmÜn ÖnÜne geldı durdu o ıntıhar sanhnesı.. Ama Çok gÜzeldı ya.. Bende aĞladım...:KK43:en Çok ılk annesıyel olan konuŞmasında gÖzyŞlarımı tutamadım:KK43:sonrada ıntıhar sahnesıdne.. Ve en sonda behlÜlÜn mezar baŞındakı konuŞmasındaa:KK43:(Çok gÜzel bır fınal yaptılar hakkatende kutluyorum tÜm oyunculaarı senarıstlerı emeĞı geÇen herkesı..

peki suada daki gecede niye öyle dedi bu sarıkafa o zaman..guclubacismile

Sürpriz olsun istiyorlar olabilir..Bu haber de biryerlerden sızmış olabilir.

Belki daha kesin değil onun için saklıyorlardır :1rolleyes:

off kızlar gece hiç uyuyamadım ne zaman gözlerimi kpasam bihter geldi gözümün önüne.ilk defa bi diziden bu kadar etkilendim.

Evet kuzum ya hele ben sabaha kadar uyuyamadım :bbo:

Kafam allak bullak oldu çok etkilendim ben de senin gibi

Üzüntüden insan yüz felci geçirir mi acep?CADIARZUbence çetoyla ayrıldılar..çünkü çeto onun yanından ayrılmazdı..kibar adam ne de olsa yine de cenazede elini tuttu..

Geçirir kuzum neden geçirmesin ki -tatlicadiarzu-

Ay kızlar ben Beşir'in cenazesi sırasında artık tutamadım gözyaşlarımı ağladım :çok üzgünüm:
Ama iyi oynadılar hele Nihal çok şaşırttı beni.
Dün burada bir arkadaş senaryoyu baştan sona yazmıştı izlerken şok oldum artık o senaryoyu kim vermiştir ki internete? :bbo: Ama keşke okumasaydım :sinifsinif:
Ama ben sonrasını da merak ediyorum keşke 1-2 sene sonrasını da gösterselerdi boshayallersmile

bu diziyi seyretmeye başladığımdan beri hep bihter ve behlüle öfke doluydum.benim için ilişkiyi kimin başlattığı önemli deildi,önemli olan yaşaşan şeyin yasak bi aşk olmasıydı.dizinin bu şekilde biteceğini bildiğim halde ,çok ama çok etkilendim bihter genç yaşında öldü behlül ise yaşıyor,vicdan azabı çekmesi benim için önemli deil neticede yaşıyor dimi.bihterin son sahnelerinde ki çırpınışı beni çok etkiledi.gerçekten sevmiş ki behlülü ,nihali hemen bırakamazsan ben seni beklerim diyor.nasıl bi sevgidir ki sevdiği adamı paylaşmaya razı oluyor.tabii behlülün korkaklığı ve para canlı biri olması ve adnanın boşanma isteği intiharı tetikliyor.
havada kalan bir sürü şey vardı dün akşam.düğün öncesi ayrıntıya bu kadar önem verdiler keşke intihar sahnesine ve sonrasına da bu kadar önem verselerdi.
ben kendi adıma çok memnun kaldım desem yalan olur.mükemmel bi dizi ve güzel bi finaldi ama reytingleri alt üst eden bi dizi daha etkileyici ,olaylı bitebilirdi.

Ay kızlar ben Beşir'in cenazesi sırasında artık tutamadım gözyaşlarımı ağladım :çok üzgünüm:
Ama iyi oynadılar hele Nihal çok şaşırttı beni.
Dün burada bir arkadaş senaryoyu baştan sona yazmıştı izlerken şok oldum artık o senaryoyu kim vermiştir ki internete? :bbo: Ama keşke okumasaydım :sinifsinif:
Ama ben sonrasını da merak ediyorum keşke 1-2 sene sonrasını da gösterselerdi boshayallersmile

evet keşke okumasaydık yaa

Maskeli kına gecesi - müzik süperdi.Nihal zaten saf aşık ya maske iyi olmuş.Gözü Behlülden başkasını görmüyordu işte!!! .:roflol::roflol::roflol:

Maskeli kına gecesi - müzik süperdi.Nihal zaten saf aşık ya maske iyi olmuş.Gözü Behlülden başkasını görmüyordu işte!!! .:roflol::roflol::roflol:

Ay unutmuşum onu söylemeyi :KK1:
Gülme krizine girdim resmen kına gecesinde :roflol:
Maskeler,Nihal'in sırıtışı,tuhaf dansları laelaelaelaelae

Aaaa Kıvanç Tatlıtuğ ıdil fırat'la mı berabermiş?Daha Meltem Cumbul şokunu atamamıştık üstümüzden.Yahu bu adam hep olgun kadınlardan hoşlanıyor demek.Bir kere de yanına yakışını bul be adam, cins midir nedir?

bende finalden çok etkilendim oyunculukları süperdi
firdevs ile bihterin dizinin başındaki konuşmasında gözyaşlarımı tutamadım
yalnız adnan bey öğrendikten sonra nesrinle rıza kaptana nerde o diyor nesrin yukarda diyor olayı biliyormuş gibi davranıyor en azından kim efendim diye bilmiyor ayaklarına yatması gerekiyordu benimde bu sahne dikkatimi çekti

Ahhh ahhhh, Cenaze de Firdevsi yüz felci geçirmiş bir şekilde görünce dondum kaldım akannehirakannehir Aklıma ilk gelen SURRE nickli arkadaşımız oldu, demek ki aldığı duyumlar doğruymuş dedim.Ama felç diyince belden aşağısı aklıma gelmişti, yüz felci bende şok etkisi yarattı, sinirim bozuldu güldüm o sahnede, bi ağlayamadım..
Geçmişi okumak istedim ama kızlar 150 sayfa devirmişsiniz bir gecede kafamçokkarıştı
İntihar sahnesi çok güzeldi, Adnan'ın Bihter diye bağırarak merdivenlerden çıkması, alttan gelen aşk-ı memnu gerilim müziği, Nihal'in çığlığı offf gece yatağıma yattım ama gözümün önünden gitmedi ya, bundan sonra napcas çok yetim kaldım :1ninca:

Selam kızlar...
Güzel bir finaldi...a.s
Beren Saat müthiş oynamıştı...alkisalkisalkis
Azelya55 ne yalan söliyeyim benimde aklıma sen geldin Firdevs sahnesinde kaydirigubbakcemile3
Bu arada dün forumdaki senaryoyu okudum dayanamayıp..doğru olduğunu biliyordum çünkü benim sölediklerimle örtüşüyordu zaten...ama pişman oldum hangi replikleri söliceklerine kadar iyi okumuşum hep aklımdaydı diziyi izlerken ohaoldumsmile
Behlülün mezarlıktaki sahnesi bence iyi değildi komik olmuştu...
Ama intihar sahnesini hepsi çok iyi oynadılar hala etkisindeyim...

o çetin özder'e var ya nası uyuz oldum, behlül'ün yandan yemişi resmen. firdevsin ağzı yamulunca toz oldu adam.
bi de nihal'in kına gecesi felaketti! etrafı o kadar behlül'le doluyken o histerik hastalıklı kız nasıl bayılmadı, bi kaç kriz geçirmedi şaştım kaldım.
bihter'im olan sana oldu, valla hala ağlıyorum, yine ağlıyorum :1ninca:

Aaaa Kıvanç Tatlıtuğ İdil fırat'la mı berabermiş?Daha Meltem Cumbul şokunu atamamıştık üstümüzden.Yahu bu adam hep olgun kadınlardan hoşlanıyor demek.Bir kere de yanına yakışını bul be adam, cins midir nedir?

Ben de şok olmuştum öğrenince kaydirigubbakcemile3
Ama Meltem Cumbul'la ilişkisi sahteymiş,o sıralar Aşk Yakar diye bir dizide oynuyordu ya Meltem,o dizi pek tutmadı,gündeme gelsin diye Kıvanç para karşılığı birikteymiş gibi yapmış akannehir
Geçen gün sitenin birinde görmüştüm :1ninca:

X