Aşk-ı Memnu Kanal D

evet ayni fikirdeyim bunlarin hepsini görmek isterdim

Kızlar sabahtan beri şirketin her köşesinde dizi konuşuluyor, erkekler bile yorumluyor... bi dizi insanın hayatına ancak bu kadar girer...

bence bihterin intihar ettigi sahnede baska muzik koymaliydilar
bence behlul "behlul kacar" dediginde baslayan muzigi koysalar daha guzel olurdu

yüz felci bir süre sonra iyileşiyor gerci kuzenim de geçirmişti ,,çetinin firidevsi o yüzden bıraktığını sanmıyorum ,, firidevs dünya güzeli olsa o olaylardan sonra çetin onla kalmazdı zaten güvenmiyordu da

olan olmuştu artık herkes öğrendi zeten alsaydı ne olurdu ama alamazdı korkak behlül doğru altına bile yapardı:lepi:

valla adam gibi adam çıkmadı bu behlül
herkes öğrenmiş etmiş
önünde bihter elindeki silahla duruyor
adnan bağırınca nasıl cama koştu korkudan
bihter umurunda falan değildi

ya kızlar beylÜl kıŞılıksız brı karektermı?hıÇmı sevmedı bıhterı..bıhterdekı sevgıye bak..delırırcesıne...salak beylÜl

ya kızlar beylÜl kİŞİlİksİz brİ karektermİ?hİÇmİ sevmedİ bİhterİ..bİhterdekİ sevgİye bak..delİrİrcesİne...salak beylÜl

belki sevdi ama amcasının imkanlarını daha çok sevdi
bihterin de dediği gibi
yat, yalı, amerikada eğitim ve şirkette hisseler
bunları bırakıp bihtere gitmeyi gözü yemedi
nolurdu sonra hali

kızlar belki sinema filmini çekerler
nedersiniz
bukadar izlenen bir dizinin
sinama filmi de izlernir
belki e akıllarında sinema filmi olduğundan bu bölümü pata küte bitirdiler
ben bekliyorum şahsen

Kızlar yalnız aşağıdaki etiketler tam kopmalık, bi okuyun :roflol:

:roflol: kaydirigubbakcemile3

dizinin her bölümünde ha öğrendi ha öğrenecek derekn, adnan beyin öğrenmesi, o kadar hızlı oldu ki, kafalarda soru işretleri kaldı.
dün eşime dedim ki, eeee şimdi firdevs hanım ne olcak, çetin evlenmedi onunla...
eşimin verdiği cevap
kız o altına kaçırır artık adam onu ne yapsın :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…