Aşk-ı Memnu Kanal D

Ayrıca Sevgili ednan bey sabah rüyama girdi onun yüzünden işe geç kaldım
Adnanla matmazel el ele tutuşmuş bi üst geçidin önünden bana doğru yaklaşıolar
Diğer taraftanda Nihal kardeşi gelio. Sonra önümdeki taksiye binip gidiolar
Kendimi o kadar kaptırmışımki rüyama girmişler &#61514

beren saat kirik ayakla merdivenlerden cikiyor koskoca clubta bu tur rahatsizligi olan kisiler icin asansor yokmusymus ilginc

korumalar kucaklarind atasisalardi keske

hazalla kivanc,berenle kivanc nasil sariliyorlar beren orada bile yapisiiiii kivac'a ne yapiskan biriymiskaydirigubbakcemile3birakmiyor oglanin boynunu zipliyor durmadan tavsan gibi

"..Gözlerin, dudakların alev alev çağırıyor yangınlara.
Öyle birşey varki sende çözemediğim,
İnsanı çılgınlıklara sürüklüyor.."

"..Gözlerin, dudakların alev alev çağırıyor yangınlara.
Öyle birşey varki sende çözemediğim,
ınsanı çılgınlıklara sürüklüyor.."

bihterin kudurdugu anaklinialirimsmiledudak yalamalar baslamisti :icecream:behlulu dusunerek ustelik kocasinin koynundalmaz:

dün bu saçmalık yüzünden tam bi duygu fırtınası yaşadım. en başta sinirliydim çünkü özetin ortasında gelen arkadaşım yüzünden başını kaçırdım. sonra bi gün öncesine dönmüş, 'dün'ü anlatıyomuş falan, kafam karıştı. biraz daha sinirlendim. derken bihterle nihal'in telefon konuşması başladı, eğlendim. nihal'in yine hiç bi halt anlamamış olmasına ayrıca delirdim, bildiğim tüm küfürleri sıraladım. ama o yüzündeki salak ifadeyle çok eğlendim.kaydirigubbakcemile3 bihterle firdevsin konuştuğu sahnede, hani şu "ben bihter yöreoğlu'yum" bilmem ne bölümünde duygulandım. firdevs'in ağladığını görünce şaşırdım, ama tabii cenazedeki muhteşem suratını gördüğüm andaki şaşkınlığımın yanında o hiç bişey değildi. adnan bihter'e ayrılmak istediğini söylediğinde mutluluktan ölüyodum. sonra bihter'in behlül'ü arayıp "zincirlerimden kurtuluyorum, hadi gidelim" gibi bişeyler söylemesiyle utancımdan yerin dibine geçtim :1ninca: . bihterde olmayan gurur bende mevcutmuş, ya da ondaki aşk bende yokmuş bunu anladım, bu da bu dizinin bana kattığı yegane güzel şey oldu boshayallersmile sonra beşir'in nihayet konuşmaya karar verdiği sırada korkudan ölüyodum, söylemeden geberip giderse diye. allahtan ölmedi, orda da müthiş rahatladım. resmen minnet duydum senariste. behlül'ün bihter'in odasına girişinden sonra "ooh canıma değsin, gör şimdi gününü" hissine kapıldım. öyle böyle değil hem de, behlül'e nası sinir olmuşum bunca zaman, resmen zevkten dört köşe oldum. sonra bihter konuşmaya başladı, gözlerim doldu suratımın şekli değişti. baktım olcak gibi değil odama geçtim, ağlama krizini önceden fark ettim çünkü. iyi ki etmişim:1ninca: bihter'in yere düştüğü sırada çalan müzikle beraber deli gibi ağladım. baya bi ağladıktan sonra behlül'ün bihter'in mezarında o an benimkinden de korkunç bi ifadeyle "ühühüe.hadi aşkım. behlül kaçar. hüüü" demesiyle gülmekten yerlere yattım. sonra biraz nihal'e sinir oldum, firdevs'e şaşırdım falan. alt üst oldum resmen. ne yapsam bilemedim, tüm gece kabus gördüm.

Behlül her zaman olduğu gibi yine korkak modundaydı.
S.çtım cafer bez getir modu.
O kadar hazırlık boşa gitti.
O kadar masrafsempatiksalakcinni

ya berenin yeni dizisi bence hemen olmasaydı.şimdi bi yükselişte.o diziyle ne bilyim sanki ...
hem o baş roldeki adamıda hiç sevmem.. berene bu haliyle alışmıştık...
köylü kızını nasıl canlandırcak bakalım

kızlar yaaaa finalde çalan klasik müzik vardıyaaaa..
o kimin bestesi acaba??

O müzik ADAGİO adlı şarkının müziği,

Lara Fabian söylüyordu,Türkçesini de Meyra söylemişti Elveda idi galiba adı,

En sevdiğim şarkılardan,insanı delirtiyor bu müzik...

Ahh sözleri de o kadar dokunaklı ki,

Tam intihar sahnesine uygundu iyi akıl etmişler...

Şahsımın karakter analizleri;
Behlül karakterini ele alırsam bence O ne Bihteri sevdi ne de Nihali. O kimseyi sevemez bence.Zaten eski bölümlerde de bunun örneklerini görmüştük.Ayrıca öksüz-yetim bir çocuk olarak büyümesi ve köşke geldiği ilk yıllarda kendisi sığıntı gibi hissettiği ve anlattığı o yılları göstermişti.Tüm bunlar Onun keyfine düşkün-korkak-bencil olmasının nedenleri.Bihterin mezarının başına gitmesi ise saçmaydı.
Bihter ise annesinin babasını aldatmasından ve babasının ölümünden dolayı kızgınlık duyup annesinin ilgilendiği kendisinden yaşça oldukça büyük Adnan ile evlilik yapmış ama Behlüle kapılmış bir genç kızdı işte.Sonunda genç bir kızdı yaşıtından hoşlanması doğaldı.Behlülde Şeytan tüyü var.Bihter Behlülü sevdi hatta yapıştı resmen.Nihal gibi.Bu Behlülde gerçekten Şeytan tüyü var Özge-Nihal-Bihter....
Adnan ise ayrılalım dediğinde kafasında herşeyi çözümlemişti. O yüzden Bihterin ölümü Onu sarsmadı.Çünkü ayrılmak isterken Onu çoktan bitirdiğini ifade etmişti zaten.Bihterin O anki tepkileri hastalıklı saplantılı ruh hali mükemmeldi.Umutlu bekleyiş ve her seferinde dibe vuruşu çok güzel canlandırdı.
Bu son iyi oldu en önemlisi Behlül evlenemedi ya çok iyi oldu.kötükedihüso

Son düzenleme:

o adami bende sevmedim hic uymadi :bbo:

kıvanç bu sezon dizi düşünmüyorum diyor..sinema filmi evet ama dizi düşünmüyorum diyor..

Ay Yapım, yeni sezon için anlaştığı Kıvanç Tatlıtuğ'u 70'li yılların Gazino Kabadayısı yapmaya hazırlanıyor.

Ay Yapım, yeni sezon için anlaşma sağladığı Kıvanç Tatlıtuğ için senaryo arayışında... Şu sıralarda yapımcı firma tarafından düşünülen proje bir Kabadayı hikayesi. Eğer bu senaryodan vazgeçilmezse, Tatlıtuğ yeni sezonda Sosyetik Playboyluktan sıyrılıp Gazino Kabadayısına bürünecek.

Yurtdışına Çıkıyor

Kıvanç Tatlıtuğ, çok yakında yurtdışına çıkmaya hazırlanıyor. İngiltere'ye gidecek oyuncu, 2011 - Ocak'ta yayınlanması planlanan dizinin çekimlerine kadar orada kalacak.

Alıntı

söyle biseyde var adnan eger bihteri terk etmiycek olsaydi bihter yine toparlanmayi düsünüyordu
annesine korkma kendime bisey yapmiycam ben bihter ziyaglim falan diyodu

bide firdevsin yaninda elini tutuyodu cetin özder sonra arabaya bindi gitti firdo bu artik beraber olmadiklari anlaminami geliyor

peki suada daki gecede niye öyle dedi bu sarıkafa o zaman..guclubacismile

off kızlar gece hiç uyuyamadım ne zaman gözlerimi kpasam bihter geldi gözümün önüne.ilk defa bi diziden bu kadar etkilendim.

Üzüntüden insan yüz felci geçirir mi acep?CADIARZUbence çetoyla ayrıldılar..çünkü çeto onun yanından ayrılmazdı..kibar adam ne de olsa yine de cenazede elini tuttu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…