Aşk-ı Memnu Kanal D

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ayy yorumlar müthis yaa

final bekledigim gibi olmadi ama yinde etkileyiciydi ellerine saglik calisanlarin.

ne ekersen onu bicersin,her koyun kendi bacagindan asilir.

bu atasozleri cuk oturdu finale bence

bihter hak ettigini buldu mutluluk dolu bir eve gelip zehirini akitti ve ilk kez onurlu,gururlu bir is yapti ve kendini oldurdu olmasi olan buydu zaten.
behlulde hak ettigini buldu omur boyu vicdan azabi cekecekki bunu yasarken yasayacak,olumden daha aci bir olay.oglum dedigi,babasi gorevini yapmis bir insana ve kizina ihanet etmis bir insan olarak nasil yasanirsa oyle yasayacak,
behlule acidim acikcasi bir anlik hatanin,zevkin yuzunden ailesinden oldu herseyini kaybetti basta serefini,
firdevse iyi oldu bas anakando oydu rezil, kepaze olsun sokaklarda dilensin keske gosterselerdi sefil hayatini,
besire cok uzuldum yazik oldu ama en azindan olurken sevdigi insanlara sadakatli olarak oldu.
nihalin durumu icler acisiydi kim isterki kendi dugununde boyle bir olay yasansin kizin o feryadi benim icimi deldi harika oynamis helal olsun.nihal behlulu cok sevmisti behlulde nihalin bu cikarsiz,plansiz sevgisini sevcmisti sonucta bihter gibi seytan,dalavereci bir kisiligi yoktu nihalin masumdu iste!
Ve siz adnan bey dizinin cinari harikaydiniz yine verdiginiz duygular okadar anlamliydiki selcuk yonteme bir kez daha hayran kaldim.
eve kosarak gelirken bihter diye bagirmasi,kapiyi kirdiginda bihteri kaale bile almayip direk oglu dedigi insana bakip "sen benim oglumdun"demesi ve bunu yine tekrarlamasi olayin ne kadar hazin oldugunu yansitiyordu.
behlulun o anki tepkiside harikaydi pismanlik ve acinacak bakislardi.

Ve bihter adnan bosanacagim demeseydi onursuz ve gurursuz hayatina kaldigi yerden devam edecekti kadinda bu kabiliyet vardi yani,
bir umutla behlul bana gelir diye bekledi ama nafile elindeki butun piyonlarini kaybettigini anlayinca bilofe kalkisti.aslinda o silah isi tamen biloftu.taki adnan iceri gelene kadar ve bihteri tinlamayip degersizligini yansitana kadar behlule haykirmasiyla son buldu oyunu, artik anladi herseyini kaybettigini ve buuum!hic uzulmedim bihtere olurken bile hala nihali konusuyor hala onu kiskanarak oldu gozleri o yuzden acik gitti.

hep kazanacagini zannetti behlul beni birakmaz diye dusundu ama dunya bihterin etrafinda donmuyorduki!
olurken bile zehirini kusarak oldu "nihal solacak bir cicek peki ya bihter?"behlule seni seviyorum bile demedi cunku sevmedi olumu asktan ,sevgiden degil maglubiyetten oldu kendine yediremedi kaybetmeyi,adnana diyecek sozleri bile olmadi zavallisin bihter.

behlul mezar basindayken bihtere sevdigini soylemeyemedi soylemedide cunku sevmediki onu hic,hadi askim behlul kacar demeside bihteri yine tinlamamasinin sebebiydi.ikiside yaptiklarin sonuclarini yasadilar ikiside katildi.masum insanlari zehirlediler.

adnan bey sonunda ne guzel dedi butun zehirli dallarimdan kurtuldum.(firdevs,bihter ve behlul)

bulentte kizmiyorum oda guzel rolunu yapti onun sayesindede birseyler ortaya cikti.zaten eski ask i memnudada bulent,bihterin behlule yazdigi mektubu nihale getirmesiyle isler aciga cikmisti.

matmazel en guzel kisilik siz yine gosterdiniz herkese iyiligin herzaman kazanailacak bir zafer oldugunu,

keske diyorum bundan bir 5-6 yil sonrasini gosterselerdi yine mutluluk dolu gunleri ve oyle sonlansaydi.neyse guzel bitti en azindan sonunda romana sadik kalindi,

cok uzun yazdim ama icim gecenler bunlardi,

ohh oldu sana demistir ednan, ellerine saglik, kendi kendini temizledin demistir
kaydirigubbakcemile3

ben,o iki stil danışmanına takığım ya.:dilcikar:.onlara iş çıktı..:hulya:delikafadulden
otursunlar leğenin başına..çit çit çitilesinler şimdi, arielle bihterin intihar elbisesindeki lekeyi..aklinialirimsmile
bi de türkü söylesinler..naniknanik
çamaşırı koydum leğene ,yar başına ne geleeee.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2.

aaa ben çocuktan dikkatli izleyememişim..şaşırdım yani neden gönderdi diye..algılama hatası..teşekkürleryerimseniben

ya ben diziden çok etkilndim..sanki gerçekki oturup ağladım yahuuukafamçokkarıştı

:roflol: :roflol: :roflol: kopardın gene beni:roflol:

benim anlamadigim sey behlül tam lafa baslio "Ben seni.." "Ben seni cok.." ama seviyorum birtürlü gelmedi sonunda bile yapicani yapti "Behlül kacar" _

kızlar keşke kamera arkası diye bir bölüm de yapsalar ...

ben çok merak ediyorum çekimler arasında neler olmuş :) nasıl çekmişler diye

Behlül'ün ömür boyu vicdan azabı çekeceğini düşünmüyorum.
Bir süre sonra eski yaşamına ve çapkınlıklarına geri döner.

Behlül bihterin mezarı başında ağlarkene bihterin eski görüntülerini hatırlasaydı o zaman daha çok ağlardık kesin :çok üzgünüm:

Behlülün sakal olayı çok abarıktı..simsiyah olmuş.hiç te gerçekçi değildi.:1closedeyes:.Yabanın sakalına benzemiş..
Derbeder mecnun bi hale sokmuşlar.. orası olmamıştı işte..:tomato:

behlül korkağın teki,yürekli bir erkek değil
adnanın imkanlarından mahrum kalmak yemedi tabi
bihterde saplantılı olarak bağladı ona,işi inada bindirdi resmen
bihter-nihal savaşına çevirdi işi
sen kazandın diyo bi de nihala
nihalde saftiri zaten
matmazelin dediği çok anlamlıydı bi önceki bölümde
nihal behlülü kaybetme durumunu göze alamadığı için
herşeye kulaklarını kapatmış durumda demişti..

final heyecan anlamında beni tatmin etmedi ama
herkes hakettiği sonucu aldı bence..

Behlülün sakal olayı çok abarıktı..simsiyah olmuş.hiç te gerçekçi değildi.:1closedeyes:.Yabanın sakalına benzemiş..
Derbeder mecnun bi hale sokmuşlar.. orası olmamıştı işte..:tomato:

birde sac sakal siyah olmus hadi neysede

kaslari sapsariydi yaa

igrenc görünüyordu

:umursamaz:

Behlül bihterin mezarı başında ağlarkene bihterin eski görüntülerini hatırlasaydı o zaman daha çok ağlardık kesin :çok üzgünüm:

bana görede en aptal kısmımıydı ne.hatırlanacak o kadar çok şey varken sen git adnanı kaybedeceğini sandığı için bihterin ağladığı ve teselli ettiği sahne geldi aklına .. ne alaka yani ya.. orada konuştukları için belki tmm dai
behlül ne kadar değersiz adi olduğunu o sahnedede gösterdi..
hala elimden başkası gelmiyo diyo salak yaaa. :mymeka:
halaaaaaaaa:mymeka:

biçok şey havada kalmasına rağmen güzel bir bölümdü. bihterin intihar sahnesini ve orada yaşanılanları daha fazla göstermeleri gerekirdi diye düşünüyorum. ama yinede etkileyici bir bölümdü.. emeği geçenlerin ellerine sağlık.. alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…