Aşk-ı Memnu Kanal D

hee :roflol:
yok canım direkt konuya girdiler yok fragman filan
suadaya canlı bağlantı olur dedim ama olmadı göremedi k yani

ay sabah haberlerde gosterdiler pihter ayagini sakatlamis degnekle gelmis-tatlicadiarzu-
millet agliyo hepsi sarildilar birbirlerine adnan behlul falan ben daha cok duygulandim onlari izlerkensempatiksalakcinni

bihterin intihar sahnesini kisa tutmuslar ayrica o andan sonra neler oldu onuda bilmek isterdim acikcasi

orayi kesmisler nihalde duymaliydi tami tamina olanlari böyle bi yüz ifadesini görmeliydik

son sahne acikcasi beni etkilemedi behlül sanki iyi rol yapamadi behlül yada seneryoyu önceden bildigim icin etkilenmemis olabilirim

bihterle behlülün yaptıkları iğrenç olsada bihteri daha onurlu bulmustum her zaman,bihteri ayartan da behlüldü üstelik ama sonu ölüm olmamalıydı kimse böyle cezayı hak etmez hayat en degerli nimet.Zaten matmazel ve ednan da bunu vurguladılar,etkisi bende uzun sürecek sanırım..

Son düzenleme:

evet bende bihteri daha onurlu buluyorum hep itiraf edip ayrilip behlülle birlikte olmak taraftariydi ama behlül hep ört pas etmeye calisti bihter onu cezalandirmak icin öldürdü kendini keske behlülü dahada perisan bi sekilde görseydik

ayy o nihalin kına gecesi neydi yaaaa..
herkes behlül maskesi takmış.
kafalarda duvaklar falan..
anam sosyetiklerinde kına geceleri böle oluomuş demekki...

bak gör bundan sonraki kına gecelerinde moda olur bu
matbaalara teklifler gelir nişanlımın sıfatını maske yaptırtçektim ben diye sempatiksalakcinni

firdevs hanım felç geçirmiş, çetin özder onu bırakmışmı oldu şimdi? keşke diğerlerininde haytlarında neler olduğunu gösterselerdi

ilk başta elini tutanın çetin özder olduğunu görünce dedim ki vay bee adam gerçekten seviyomuş firdoyu
ama baktım ki cenazenin sonunda arkasını dönüp gitti ee dedim adam da bi yerde haklı
terk etme sebebi felç olması değil ki o kadının neler yapmış olması
dizide ki en acımasız en hain karakterlerden biriydi firdevs hanım

ben intihar sahnesinden sonra adnan beyin behlülü paralamasini nasil yaparsin falan demesini beklerdim

sırtf bu diziyi kıyafetler ve takılar için seyrediyordum ama final güzel olmus sürekli kasım yukarıda aaaaa diyerek gecirdim :)

Yaa evet aslında çıbanın başı Firdevs hanım oldu. Kızındna Behlül'ü uak tutmak için Nihal'i doldurdu boşa ümit verdi. Hep seni seviyor sana aşık diyerekten Nihal'de dünden inanmaya hazır zaten. Sonrada Adnan Bihter ile Behlül'ün konuşmasını ve Behlül'ün çok seviyorum lafını duyunca, Bihter hemen Nihal'e dedi dedi. Diğer taraftan Bihter'de harcadı.. Ben Behlül'ün Nihal'i sevdiğine inanmıştım ama som bölümlerde gördüm ki yine Bihter'i seviyormuş. Bihter'de yaptıklarının cezasını çekti ama şööyle bakarsak Bihter öyle biri değil aslında ya annesinin dolduruşuna gelip herkese sert çıktı yada Behlül'ün acısını başkalarından çıkardı. Behlül gibi paraya pula tamah eden biri değildi herşeyi baırakıp gidebilecekti. Firdevs nasıl kızını bırakıp kaçabildi intihar edeceğini düşünmese bile olaylar çıkacağını biliyordu. Bir de bazı arkadaşlar Behlül'ün sakalı, Bülent'in neşesi gibi şeylere takılmışlar. Orada zaman 1 hafta felan değil birkaç ay geçti sonbahar gelmişti.. Behlül'ün sakallarının uzaması normal.. Bülent'te gerginliği dağıtmak, ablasını neşelendirmek için bu mutluluk görevini üstlenmiş.. Keza herkes Nihal için yeniden başladı hayata gülümseyerek.. Ama çok muallakta kalan yer oldu.Adnan Bihter'i kaale bile almsdı çünkü onu yok saydı o yabancıydı evlerine sonradan gelmişti ve artık Adnan'ın gözünde bir hiçti ama Behlül oğlu gibiydi canıydı onun.. Zaten Bihter'e de en son darbe Adnan'ın tutumu oldu Bihter ona hesap sorulmaya bile tenezzül edilmediğini gördü.. Öyle böyle bitti ama daha çok konuşulur kesin bu sabah herkes dışarıda diziyi konuşuyordur..

ay sorma bende hiç izlemedim ve dün akşamda içimden gelmedi izlemek şimdi buradaki yorumları görünce izlesem mi karar veremedim :bbo:
Şuna baksana aşağıda 45 kişi konuyu okuyorakannehir

Dün gece dizi esnasında burada 200+ yı gördük... hatta bi ara 230 kişi olduk yanılmıyorsam... tüm KK burdaydı...ama ne finaldi beeee... :1rolleyes:

ya o intihar sahnesindeki müzik içime işledi kızlar ya.. :1no2:
bihter çok harika oynamış..
ya intihar ediyo sonra hemen cenaze gününe gelmiş.o an daha olayın şokunda ellerin titriyodu ağlıyodum.. hemen zart diye cenaze gününe gelmişler... ayy güzel çekmişler ya.. ilk defa bi dizinin finalini izledim.. o da aşkı memnu...

Ben çok ağladım ya olamaz böle birşey
özellikle firdevs le bihter ağlarken sarılmalarında koptu vallahi

hepsi çok güzel rollerini yapmışlar heleki cenazedeki firdesin haline behlülün mezarının başında olduğunda çok ağladım ya

Beklentilerimi karşılamayan bir finaldi.
ıntihardan sonra neler oldu, neler yaşandı cenazeden sonra herkes yaşamına nasıl devam etti gösterilmedi.Adnan'ın tavrı bana gerçekçi gelmedi, Beşir ile konuştuktan sonra çok daha güçlü bir çöküş ve üzüntü beklerdim.Ama olmadı.
Çoğu konu havada kaldı.
Özellikle Behlül'ün sakalına çok güldüm.

aynen katiliyorum bide son sahneyi hic iyi oynayamadi

Ahhh ahhhh, Cenaze de Firdevsi yüz felci geçirmiş bir şekilde görünce dondum kaldım akannehirakannehir Aklıma ilk gelen SURRE nickli arkadaşımız oldu, demek ki aldığı duyumlar doğruymuş dedim.Ama felç diyince belden aşağısı aklıma gelmişti, yüz felci bende şok etkisi yarattı, sinirim bozuldu güldüm o sahnede, bi ağlayamadım..
Geçmişi okumak istedim ama kızlar 150 sayfa devirmişsiniz bir gecede kafamçokkarıştı
İntihar sahnesi çok güzeldi, Adnan'ın Bihter diye bağırarak merdivenlerden çıkması, alttan gelen aşk-ı memnu gerilim müziği, Nihal'in çığlığı offf gece yatağıma yattım ama gözümün önünden gitmedi ya, bundan sonra napcas çok yetim kaldım :1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…