Aşk-ı Memnu Kanal D

bence seyircinin kafasında çok soru işareti bıraktılarki seyirci yogun istegi olursa sinema filmi çeksinler dieee

Tadı kaçmış burasının.Şablon gibi her yerde aynı mesajlar.ıllaha din mevzusu geçicek her konuda bir şoven muhakak var.

Yiterr yaaaa

Bu arada finali pek beğenmedim eksiklikleri vardı.ılk dakikalarda biraz sıkıcı geçti.Ben başından sonuna kadar hareket bekliyordum açıkcası.Matmazelin ednan beyle konuşmasından sonra heyacan oldu.Ondan sonrası yine vasat.BıRAZ daha detay fena olmazdı hani.

Ayrıca firdevsin felç geçirmesi gereksiz, iki kelamı olsaydı kraliçenin son bölümde daha iyi olurdu bence.Ama son anda çetine firdevs bakışını attı : )

Neyse artık bitti gitti.Darısı yaprak dökümünün başına.Yapıştı kaldı yahu ekranlara.Dallası da geçicek.Bitirin kardeşim yiterrrr.

kızlar beşirin cenazesinde cemilede beni çok etkiledi oda rolünün hakkını verdi gerçekten

aynen onu dediler işte arkadaşım
kadının aslında yaşça çoktan gitmiş olan güzelliği
havası cazibesi sönüverince adamın aşkıda sabun köpüğü gibi sönüverdi birden
arabaya baktı kadına baktı eyvallah dedi ters istikamet tabanları yağladı

Kaçar gibi gitti zaten... Firdevs de anlamış gibi baktı ona...

Tadı kaçmış burasının.Şablon gibi her yerde aynı mesajlar.İllaha din mevzusu geçicek her konuda bir şoven muhakak var.

Yiterr yaaaa

Bu arada finali pek beğenmedim eksiklikleri vardı.İlk dakikalarda biraz sıkıcı geçti.Ben başından sonuna hareket bekliyordum açıkcası.Matmazelin ednan beyle konuşmasından sonra heyacan oldu.Ondan sonrası yine vasat.BİRAZ daha detay fena olmazdı hani.

Ayrıca firdevsin felç geçirmesi gereksiz, iki kelamı olsaydı kraliçenin son bölümde daha iyi olurdu bence.Ama son anda çetine firdevs bakışını attı : )

Neyse artık bitti gitti.Darısı yaprak dökümünün başına.Yapıştı kaldı yahu ekranlara.Dallası da geçicek.Bitirin kardeşim yiterrrr.

yiter dedinde aklima erman kuzu geldii :)))

ben dee..

berene gerçekten hayran oldum ben. geçmiş bölümleri de kafamda canlandırdım biraz önce. adnana sarıldığında yavru bi kedi gibi sığınacak yer arayan halleri vardı. çocuk gibi..

sonra behlüle nasıl tutkuyla baktığını düşündüm eski bölümlerde.

annesine bakışları nasıl nefret doluydu. intikaaaam der gibi bakıyordu ona.

hele de son bölümlerdeki hafif sıyırmış halleri tamam bu kız olmuş dedirtti. beren iyi oyuncu değil diyen kalmamıştır herhalde.

beren saat kötü oyuncu diyen bi dha düşünsün bence de.. gerçekten hakkını vererek bir projeden daha çıktı beren.. çok iyiydi çok.. hele son 3 bölüm.. hele veda bölümü..

Bihter’i, Behlül’ü, Adnan Bey’iyle 2 yıldır hayatımıza yer eden fenomen dizi “Aşk-ı Memnu” dün gece 79. bölümünde duygusal bir finalle ekrana veda etti. Kanal D’nin Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı eserinden ekrana uyarladığı “Aşk-ı Memnu”nun final gecesi dev bir yardım organizasyonuna dönüştü. Kanal D Suada’da, geliri Milliyet’in Baba Beni Okula Gönder kampanyasına bağışlanacak olan 700 kişilik dev bir organizasyon hazırladı. Dizinin final bölümü için Suada özel olarak dekore edilirken girişe dev harflerle ‘Aşk-ı Memnu Veda’ yazıldı. Geceye Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre başta olmak üzere dizinin tüm ekibi katıldı. Suada’daki özel gecede barkovizyonlardan dizinin son bölümü seyredildi. ‘Aşk - ı Memnu’nun Bihter’i Beren Saat, bir gün önce Maçka Frame’deki ekip yemeği sonrası basına görüntü vermemek için mutfak kapısından kaçarken burktuğu ayağını çorapla kamufle ettiği alçılı ayağıyla katıldı.
Dizinin Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ, geceye 5 aylık sevgilisi ıdil Fırat’la el ele katıldı. Adnan Bey’i canlandıran Selçuk Yöntem’e, gecede eşi Cihan Yöntem eşlik etti. Yeni bölüm yazısı ekranda görünür görünmez Suada’da büyük bir alkış, ıslık ve tezahürat koptu. Dizinin final bölümü nedeniyle ıstanbul sokakları dizi izlemek için evlerine giden vatandaşların yokluğu nedeniyle tam manasıyla hayalet şehre döndü.

beren saat kötü oyuncu diyen bi dha düşünsün bence de.. gerçekten hakkını vererek bir projeden daha çıktı beren.. çok iyiydi çok.. hele son 3 bölüm.. hele veda bölümü..

oyunculuk muhteşem de biraz da topuklu ayakkabıyla yürüme dersleri alsa tam süper olacak..

ya bide hilmi onal i hic konusturmadilar adnanla baris yapabilirlerdi ben demistim falan demedi nihata bari deseydi cok yeri atlamislar yaa 1 gun oncesinde cok takili kaldilar

X